Hamilelik

Kızlar merhabala hamilelik nasıl gidiyor ? Kaçıncı haftasınız ? ☺️🩷🤰👼
7 hafta 2 günlük olduk iyi gidiyor kuyruk sokumu ağrısı var sağ tarafa doğru adım ayıramaz hale bile geliyor bakalım şuan baş dönmesi mide sorunum yok şükür bazen alt karın ağrım kasık ağrılarım var ama sık değil nefes darligim var oda normal sanırım çabuk yorulma uyumaaaa istedi 😅😅

7 hafta 2 günlük olduk iyi gidiyor kuyruk sokumu ağrısı var sağ tarafa doğru adım ayıramaz hale bile geliyor bakalım şuan baş dönmesi mide sorunum yok şükür bazen alt karın ağrım kasık ağrılarım var ama sık değil nefes darligim var oda normal sanırım çabuk yorulma uyumaaaa istedi 😅😅
Onlar halen bende de var maalesef kramplar sancılar akıntılarda eklendi hatta mide problemi baş dönmesi bende de olmadı 🙏❤️

1860 baksana

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-23-21-17-50-947_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-07-23-21-17-50-947_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 33
5 haftalık canım hemen hemen bir sorun olacağını zannetmiyorum güzel bir değer çünkü kese oluşmuştur ona bakar doktor kaç cm olduğuna boyutuna bakar 1 hafta sonra gel der büyük ihtimalle çocuk oluşuma bakar değerin güzel 🙏❤️
Ay inşallah 😍 umarım herşey güzel olur bi kaybım bir kimyasalım oldu çünkü o yüzden çok istiyorum:))

X