Hamilelik

Arkadaşlar bir de birşey dikkatimi çekti şuan.
Ben geçen sene gebelik geçirdiğimde yapılan hcg test değer normal olarak görünüyordu resimdeki gibi.
Ama dün yaptırdığım ise böyle kırmızı sizce normal mi.

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-24-13-50-34-281_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-07-24-13-50-34-281_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2024-07-23-21-17-50-947_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-07-23-21-17-50-947_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 29
Çok erken daha 6’da görürsün hatta geç döllenme yoksa kalp atışını duyarsın içini ferah tut
Çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için. Reglimin olacağı ilk gün yaptım test kanda 904 çıktı ama henüz daha net göremedik küçük bir görüntü var isterseniz paylaşayım. haftaya çarşamba tekrar
B2E037AF-ACC2-4952-B099-1F3BB49C4B05.jpeg
gel dedii

Kese sanki oluşmuş gibi ama daha küçük gibi çarşamba günü. Gittiğinde kese büyüyor mu diye bakacak sonra bebek oluşumu için bakacak Allah korusun dış gebelik boş gebelik mi acaba diye bakacak içini ferah tut olur Allahın izniyle dediğim gibi daha minnacık zamanla oluşuyor kese görüyorum ufaktan ben tabi doktor daha iyi bilir sana tavsiyem bütçem varsa özel hastane git daha detaylı bakıyorlar yolk kesesi oluşacak daha kese ile birlikte

Kese sanki oluşmuş gibi ama daha küçük gibi çarşamba günü. Gittiğinde kese büyüyor mu diye bakacak sonra bebek oluşumu için bakacak Allah korusun dış gebelik boş gebelik mi acaba diye bakacak içini ferah tut olur Allahın izniyle dediğim gibi daha minnacık zamanla oluşuyor kese görüyorum ufaktan ben tabi doktor daha iyi bilir sana tavsiyem bütçem varsa özel hastane git daha detaylı bakıyorlar yolk kesesi oluşacak daha kese ile birlikte
Zaten özel hastaneye gittim. Doktorum regl günü değerimin 904 çıkmasından dolayı çoğul gebelikten şüphelendi. Salıdan beri bekliyorduk bugün gittim bunda şüphelendi. Haftaya tekrar gel dedi. Ama ben biraz kötü oldum stres oldum

Stres yapma canım 904 biraz fazla ve iyi bir değer ikiz olabilir dediği gibi. Zamanla hafta hafta kese büyüyor ama bebek oluşuyor peki iki gün arayla beta değerine baktırdın mı ilk değer mi 904.

Stres yapma canım 904 biraz fazla ve iyi bir değer ikiz olabilir dediği gibi. Zamanla hafta hafta kese büyüyor ama bebek oluşuyor peki iki gün arayla beta değerine baktırdın mı ilk değer mi 904.
Evet ilk değer yani bat günü gecikme olmadan alınan değer çok yüksek gelince gerek yok yaptırma dedi. Ben de hiç yaptırmadım Salı gününden beri. Bugün gittik o gösterdiğim görüntüden bir şüphelendi. Çarşamba netleşir dedi :KK43:

X