Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ben gittim baktım çok az var dilekcim..

canım hayırlısı olsun inşallah yüzün gülecek şimdi olmasa da bi sonraki ay inşallah olacak dualarımızla hepimiz hamiş kalacağız inşallah rabbim bizleri bekletmesin....

günaydın canım. tüh gelmez olasıcılar geldi demek... hayırlısı olsun. önümüzdeki aya güzel çalışmalar artık.

çok önemli değilde benim deneme sayısı 5. ay değil 4. ay. benim kırmızı sarkınca öle olduda.

benim kasıklarım ağrıyor kızlar yaa sanki adet olacakmışım gibi ama daha adete 8 gün var hemde düzenli olmam günüm geçer hep.

çok eskilerden kişinin gebe olup olmadıgını bu yolla anlarlarmış eski topigimizde konuşulmuştu bi umut işte 3 4 gündür karışıkta benmde
kendimi incelemekten alı koyamıyorum

Günaydın kızlarr.... Nasılsınız. Ben iyiyim çok şükür. İş yerindeki klimadan dolayı hasta olmaktan korkuyorum. Eskiden klimayı kapatanlarla ben kavga ederdim. Yanıyoruz diye. Şimdi de ben kapıyorum. İnsanlarda şaşırıyor. Bu arada kirpikler bende karıştı. Halada karışık.

buna sevinecegim hiç aklıma gelmezdi

bebişten haberleri yoktur dimi daha?...

karnım ağrıyor gelmedi gelmedi şimdi canıma okuyor valla yöntemler arasına salla titreti eklememişim asıl kafamdaki o valla onu es geçmeyeceğim hiç

günaydın kızlar... bugun benim gunum.. okuyan ve okuyacak herkesten Allah razı olsun. Rabbim hepimizi en kısa zamanda sevindirsin inş.

benim lekelenmem oldu 2 gun sonra tamamen kesildi. dun dayanamadım ve adetime 4 gun kala test yaptım. malesef negatif... sanırım gelicek kırmızılar. hayırlısı artık..

bugun cok yogunum.iftara misafirim gelicek. arada yne bakmaya calısıcam. hepnizi opuyorumm

rüyamda kendimi hamile gördüm kızlar hayır olsun inş.

Allah gerçeğini de göstersin canım.

karnım ağrıyor gelmedi gelmedi şimdi canıma okuyor valla yöntemler arasına salla titreti eklememişim asıl kafamdaki o valla onu es geçmeyeceğim hiç

ya sorma dün ve ondan öncesi gün benimde öleydi. maf oldum. ağrı kesicilerle duruyorum artık...

inş. yerleşme kanamasıdır canım... lekelenmelerin.

şekerli sıcak su iç tatlım iyi gelir karın ağrına salla titret en ön sırada olması lazım canım unutma sakın inş.bu ay olucak hepbirlikte hamiş kalıcaz Allah ın izniyle bakalım bende bu hafta sonu olurum gibi hiçbir belirtimde yok ama neyse sadece geceleri sahura kalktığımda karnım gurulduyor acıkarak uyanıyorum hayır olsun inş.:)

gunaydın cnm inş.yerleşme kanamasıdır tatlım belirtin varmı peki ne hissediyorsun

kızlarrrr şekerlikler günaydınnnnnnnn koskocamannn

betüş kuzusu, hayırlısı bebeyim ağustosta inşallahhhh diyorummmm.... tüm yöntemler istisnasız denenecek tekdilekim yavrum kiprik karaşıyo diyolar evet başka belirtilerin varmı inşallahhhh sonuç pozitif olacak çoşucaz ebruş sana bişiy sorucam ben soğan kürü yapıyorum ya böyle kahverengi bişiler geliyo hiç olmazdı anlamadım ve biraz tırstım sendede olmuşmuydu normalmi bu durum mercimekler nasıl kızlarrr dikkat edin sıcaklarda meleklerimize (ay bir sürü emirbebek ne güzel oldu)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…