Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

pisipamukcum senden bisi rica etsem belirtilerin neydi senin yazabilid misin ? yaa ben su saate kadar pek bisi hissetmiyodum ana simdi sanki melegim bnmleymis gibi geliyo sanki hamileymisim gibi hissediyorum :KK43:

Cnm en onemlisi onu hissetmen insallah seninledir
Benim battan once goguslerim cok hassaslasti ve karnim acayip sisti gerci bunlar adet belirtisi diyebilirsin ama daha yogun hissediyosun bi de bnm bu belirtilerim genelde adet olcagim gun baslardi ama bu sefer bi hafta onceden fln basladi
Senin ne kadar var bata ya da gecti mi

pisipamukcum senden bisi rica etsem belirtilerin neydi senin yazabilid misin ? yaa ben su saate kadar pek bisi hissetmiyodum ana simdi sanki melegim bnmleymis gibi geliyo sanki hamileymisim gibi hissediyorum :KK43:

Benim battan once goguslerim cok hassaslasti ve karnim acayip sisti gerci bunlar adet belirtisi diyebilirsin ama daha yogun hissediyosun bi de bnm bu belirtilerim genelde adet olcagim gun baslardi ama bu sefer bi hafta onceden fln basladi
Ha birde surekli wcye gidiyodum en bariz belirti buydu aslinda

günaydın güzel anne adayları :KK9::KK9: herşey yolundadır inşallah ben duamı yaptım arkadaşımızın niyetine:KK16: rabbim hepimizi sevindirsin inşallah. :KK16::KK16: ben bugün kasıklarımda ağrı hissediyorum aslında dün akşamdan beri biraz ağrı olup geçiyor hayırdır inşallah bata 8 gün kaldı sabır sabır diliyorum allahtan..:KK49::KK49::KK49:

Günaydın Arkadaşlar,
sıla_84 arkadaşım için tesbihimi çektim, duamı ettim canı gönülden, onunla birlikte tüm hepimizede versin rabbim dedim ayrıca. İnşallah kabul olur hayırlısıyla.

Ha birde surekli wcye gidiyodum en bariz belirti buydu aslinda

ya bende bu ay 1 hafta evvelinden değişik şeyler hissetmeye başladım, sizler böyle yazınca umutlanmamak elde değil, benimde pazar günü dananın kuyruğğu kopacak bakalım, bebekmi şebekmi görecez :KK52:

Günaydın Arkadaşlar,
sıla_84 arkadaşım için tesbihimi çektim, duamı ettim canı gönülden, onunla birlikte tüm hepimizede versin rabbim dedim ayrıca. İnşallah kabul olur hayırlısıyla.

ya bende bu ay 1 hafta evvelinden değişik şeyler hissetmeye başladım, sizler böyle yazınca umutlanmamak elde değil, benimde pazar günü dananın kuyruğğu kopacak bakalım, bebekmi şebekmi görecez :KK52:

inşallah bebek bende bu aydan umutluyum sabırla bekliyorum test yapmayı inşallah pozitifi görürüz canım benim..:KK52::KK52:

Günaydın Arkadaşlar,

Allah kabul etsin..bebeğini görürsün inşallah..

gunaydın arkadaşlar bugun nasılsınız bur-mus arkadaşımız için dün duamı ettim Allah ım kabul etsin cnm inş.tez zamanda bebeğine kavuşursun :emir_bebek:Allah ım tüm dualarımızı kabul etsin (amin)

günaydınlar.
benim kırmızılar geldi sonunda :KK43::KK43: neyse başta çok umudum yoktu ama gecikince ve akıntım artınca umutlanmıştım bende. neyse önümüzdeki aya bakıcaz ..
bu arada ilişkiden 1 hafta sonra kesin sonuç veren idrar testleri varmış belk daha önce konuşuldu ama ben görmemeişim.neyse dün eczaneden onu aldım gittim yaptım baktım tek çizgi arkasından hemen geldi kırmızılar o testi yapmamı bekliyormuş gibi :KK14:
neyse bitsin de başlayayım çalışmalara
bu ay soğan kürü+ eşe keçi boynuzu+ ovulasyon testi ile süper bir çalışma planlıyorum:KK9::KK9:

günaydınlar.
benim kırmızılar geldi sonunda :KK43::KK43: neyse başta çok umudum yoktu ama gecikince ve akıntım artınca umutlanmıştım bende. neyse önümüzdeki aya bakıcaz ..
bu arada ilişkiden 1 hafta sonra kesin sonuç veren idrar testleri varmış belk daha önce konuşuldu ama ben görmemeişim.neyse dün eczaneden onu aldım gittim yaptım baktım tek çizgi arkasından hemen geldi kırmızılar o testi yapmamı bekliyormuş gibi :KK14:
bu ay soğan kürü+ eşe keçi boynuzu+ ovulasyon testi ile süper bir çalışma planlıyorum:KK9::KK9:

gunaydın kuzummm :KK49: hayırlısı olsun bitanem Allah ım hayırlısını versin bu ay senden sıkı bir çalışma bekliyoruz yolun açık olsun canımcım :21::21:

günaydınlar.

sağlık olsunn..bu aydan pek umudun yoktu..bünyemiz bazen bizim istedigimiz gibi davranıyo ve bizi kandırıyo demekki..
sağlıkla gelsin bebişleriniz inşallah..

Son düzenleme:
günaydınlar.

evet herkesten çok iyi çalışmalar bekliyoruz. bizim bebişlere arkadaşlar olsun. hepimiz aynı zamanlarda doğuralım inş. aralarında 1 ay olsun ayyy ne güzel olur :)

Günaydın kızlar !!En Büyük TÜRKİYE!!

efsuncum bidahaki aya tam çalışmalarında başarılar diliyorum canm benm inşallah tez vakitte hepicigimiz güsel haberler alırız :KK16::KK16:

bu arada şu kirpik olayı gerçekmi ya hamiş arkadaşlar bi baksa ya karışık kuruşukmu :nazar::nazar::KK49:

Günaydın kızlar !!En Büyük TÜRKİYE!!

efsuncum bidahaki aya tam çalışmalarında başarılar diliyorum canm benm inşallah tez vakitte hepicigimiz güsel haberler alırız :KK16::KK16:

bu arada şu kirpik olayı gerçekmi ya hamiş arkadaşlar bi baksa ya karışık kuruşukmu :nazar::nazar::KK49:

nasıl oluyomuş kirpiklere bende bakıyım nasıl olması gerekiyomuş :)))

X