Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

selam, bügün kan testi sonucumu aldım çok şükür hamileliğim kesinleşti rabbbim isteyen herkese nasip etsin, hamilelerin duası kabul olurmuş dularımı eksik etmiyorum sizlerden

Çok sevindim TaTlım rabbim hyırlısını versin inşallah :) duaların içinde çok sağol allah razı olsun :))

Son düzenleme:
buarada benim 3.denememdi yaşım 27 herhangi bir kür uygulamadım ama bu ayda olmasaydı ramazandan sonra kür araştırmalarına başlamayı düşünüyordum

ohhh çok şükür sen en şanslı olanlarımızdansın maşallah benim 10. denemem düşün bende 23 yaşındayım rabbim büyük ne yapalım artıkhayırlı zamanda inşallah :) bende hiç kür uygulamadım ama ramazandan sonra eşimle doktora gitmeyi düşünüyoruz nasipse :) inşallah gitmemize gerek kalmaz tabi benimde bugun bat günüm bakalım hayırlısı inşallah olmam yaaa :KK43:( senin belirtilerin neydi talım anlatırmısın :)

Son düzenleme:
ohhh çok şükür sen en şanslı olanlarımızdansın maşallah benim 10. denemem düşün bende 23 yaşındayım rabbim büyük ne yapalım artıkhayırlı zamanda inşallah :) bende hiç kür uygulamadım ama ramazandan sonra eşimle doktora gitmeyi düşünüyoruz nasipse :) inşallah gitmemize gerek kalmaz tabi benimde bugun bat günüm bakalım hayırlısı inşallah olmam yaaa :KK43:( senin belirtilerin neydi talım anlatırmısın :)

evet çok şükür şanlıymışım, inş güzelim doktora gitmenize gerek kalmaz,bizde bu ay olmazsa eşim takıntı yapmıştı sende sorun yok ben bari gideyim doktora diyodu ama gerek kalmadı inş sizinde olur hemen hayırlısıyla, aslında benim çok belirtim olmadı sayılır bel ağrım oldu,kasıklarımla karnım ağrıdı bide böyle adet olucakmış hissim vardı hatta sivilcelerm bile çıkmıştı tmm dedim adet belirtilerim bunlar göğüslerim dolgunlaştı ve acıdı böyle yani ha bide idrar testi yaparken beyaz beyaz tortular vardı belirtiden sayılır mı artık bilememde bu şekildeydi yani

kizlar birde derece yok bende ama olsa ölcsem kesin yüksek cikar alev alev yaniyorum cünkü elimi yanagima koydugumda filan.

zaten birkacgünndürde öyleydim ordan da anlamistim. diyom ya prof olduydum anasini satayim sürekli buralari okumaktan :KK35:

bende geçen ay alev alev yanmıştım :) ama bi baktım hamiş değilim kısmet bakalım 15 günüm var daha ne olurdu pat diye çıksa sonuçlar bide bukadar stres yaşamasak :)

evet çok şükür şanlıymışım, inş güzelim doktora gitmenize gerek kalmaz,bizde bu ay olmazsa eşim takıntı yapmıştı sende sorun yok ben bari gideyim doktora diyodu ama gerek kalmadı inş sizinde olur hemen hayırlısıyla, aslında benim çok belirtim olmadı sayılır bel ağrım oldu,kasıklarımla karnım ağrıdı bide böyle adet olucakmış hissim vardı hatta sivilcelerm bile çıkmıştı tmm dedim adet belirtilerim bunlar göğüslerim dolgunlaştı ve acıdı böyle yani ha bide idrar testi yaparken beyaz beyaz tortular vardı belirtiden sayılır mı artık bilememde bu şekildeydi yani

benim bu tortular şimdiden başladı artık neyin habercisi bilemiyorum:KK52:

Yeni hamilelerimiz var ne guzel.. Cok mutlu oldum.. Cok giremiyorum kızlar midem bir başlıyor bulanmaya..neyse hepinize hayırlı haberlerle dolu bir gun geçirmenizi dilerim.Kayinpederimi hastaneye kaldırdılar aksam, o yüzden esim yoktu yani da.. Oglumla tek kaldık.. Ama midem o kadar kötüydü ki, minik oğlum tek basına takıldı resmen.Neyse Allah kocalarımızı basımızdan eksik etmesin.. Ne kadar ihtiyacım olduğunu bir kez daha anladım ve hissettim..

efsunum ben ilk arkadaşımız için kelime-i tevhidi okudum, Rabb im kabul etsin inş.. sıla_84 kardeşimize Rabb'im tez zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inş.. ve burada bu ümit ile bekleyen tüm kardeşlerimize...

kıslar günaydın dualarımızı unutmayalım okuyalım lütfen öptüm hepinizi.bende şimdik okuyorum:)allah kabul etsin inşallahda tez zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.

günaydın kızlarrr...napıyonuz bakimmm..geçmişe henüz bakamadım dünde pek giremedim yaa varmı gelişmeler.efsunnn sen naptın geldimi bişiler...

günaydın kızlar dün giremedim ama aklım hep burdaydı ...

dua listesine benide ekleyin lütfen :KK16:... yaş 22 8. deneme bat 11 agustos :21:

düngece başladım canımm sahurda bir bardak içtim :)bugün kasıklarımda bir hareketlilik var yaaa.sabah böle hastalanacakmışım gibi bir his olduu..

daha gününe çok var canım hemen ne hastalanması inşallah hastalanmıcan bebek gelcek:)

Günaydın arkadaşlar,bugünkü arkadaşımız sıla için duamı ettim tesbihimi çektim, Allah kabul etsin inşallah, en kısa zamanda hayırlı haberini almayı nasibetsin Rabbim.
bu arada bende de her türlü belirti var, sanki adet olmuşum gibi böyle karnımın ve rahmimin içi, ben öncesinden hiç öyle şeyler hissetmezdim, direk olurdum, sonra kasıklarım filan ağrırdı, şimdi 1 hafta öncesinden hissettim bunu. umutlanmak istemiyorum, eğer varsa şak diye öğrenip şok olup sevinçten ne yapacağımı şaşırmak istiyorum :KK52:

daha gününe çok var canım hemen ne hastalanması inşallah hastalanmıcan bebek gelcek:)

asyacımm yaaa ağzından bal damlıyor kızzz :) inşallah canım yaa ama hep hüsran oldugu için bir türlü umutlanamıyorum yaa...bu ay ilk defa yumurta akını gördüm ordan biraz ümitliyim ama :) hayırlısı artık buseferde olmazsa aşılama yapacagız..hepimiz için hayırlısı neyse o olsun canımm...birde bu sabah bir haber okudum yaa..kadın 40 yaşında hamile ve yüksek tansiyon hastası.kadına normal doğum yaptırıyorlar sezaryan kısıtı var ya kadına normal dogum yaptırmaya çalışırken kadın tansiyondan bayılır 2. bayılıyor 3.bayılmasında ölüyor :KK43: korkuyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

günaydın kızlar... yeni hamişlerimiz var galiba... Allah hepinizin bebişlerini sağlıklı olarak kucaklarınıza almayı nasip etsin...

efsunum benim bat:25 ağustos oldu... yanlış hesaplama yapmadıysam tabi:KK1:.

adetin 16. günü progestana başlıyacağım. bu ilaca başlayınca yumurtlama dönemi nasıl oluyor bilen var mı arkadaşlar...

sirküm uzun sürdüğü için ilaca başladık ve bununla birliktede bebiş olabilecekmiş... ne karışık işler ya....

günaydın hanımlar herkez iyi inşallah yeni hamiş haberimiz var allah tamamına erdirsin arkadaşım.. inşallah darısı bizlerin başına :KK49: bata 10 gün kaldı bende hiç bi belirti yok dün çok az bi kasık ağrısı hissetim geçti. sabırsızlıkla bekliyorum zaman geçmek bilmiyor birtürlü valla...:KK50::KK50:

günaydın hanımlar herkez iyi inşallah yeni hamiş haberimiz var allah tamamına erdirsin arkadaşım.. inşallah darısı bizlerin başına :KK49: bata 10 gün kaldı bende hiç bi belirti yok dün çok az bi kasık ağrısı hissetim geçti. sabırsızlıkla bekliyorum zaman geçmek bilmiyor birtürlü valla...:KK50::KK50:

aynen benim batada 9 gün kaldı :KK43: benim bugün kasıklarım fenaydı yaaa..hastalancakmışım gibi oldum valla bian :S gögüslerim agrıyor hafiften öylee işte..

asyacımm yaaa ağzından bal damlıyor kızzz :) inşallah canım yaa ama hep hüsran oldugu için bir türlü umutlanamıyorum yaa...bu ay ilk defa yumurta akını gördüm ordan biraz ümitliyim ama :) hayırlısı artık buseferde olmazsa aşılama yapacagız..hepimiz için hayırlısı neyse o olsun canımm...birde bu sabah bir haber okudum yaa..kadın 40 yaşında hamile ve yüksek tansiyon hastası.kadına normal doğum yaptırıyorlar sezaryan kısıtı var ya kadına normal dogum yaptırmaya çalışırken kadın tansiyondan bayılır 2. bayılıyor 3.bayılmasında ölüyor :KK43: korkuyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Allah hayırlı bebişler versin, canım. takdir işte... inancımıza göre doğumda ölen anne şehit mertebesine erişirmiş...

bebişlerimiz gelir ve inş. bizde bebişlerimizde sağlıklı olur....

hayırlı ramazanlar.. ben yan topikten.. duanızı merak ettim söylermisiniz banada.. yoksa herkes kalbinden geçeni mi sölüyo dua olarak bir arkadaş kelimei tevhidden bahsetmişti merak ettim :44:

günaydın kızlar... yeni hamişlerimiz var galiba... Allah hepinizin bebişlerini sağlıklı olarak kucaklarınıza almayı nasip etsin...

efsunum benim bat:25 ağustos oldu... yanlış hesaplama yapmadıysam tabi:KK1:.

adetin 16. günü progestana başlıyacağım. bu ilaca başlayınca yumurtlama dönemi nasıl oluyor bilen var mı arkadaşlar...

sirküm uzun sürdüğü için ilaca başladık ve bununla birliktede bebiş olabilecekmiş... ne karışık işler ya....

hap mı canım ben bunun jelini kullandım vajinal yoldan.hastalıgını düzenliyormuş canımm..birde bebek tutunsun diye rahmini besliyormuş.

X