Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

dilemcim yazını görmedim battaşım..şimdi alıntıdan gördüm..kendimi geçmiş seni takmıstım kafama napim :KK1:
o olay benimde aklıma geldi senin hamiş oldugunu duyunca.. :))
efsunum sabah görürsen mesajımı listeye benide al bende duamı hergün okuyayım..

ya kuzum sen yokken bir hamiş daha çıkardık:nazar::nazar: yok tatlım ya gelen giden.kuzum benim umudum tek çızıkla birlikte sona erdi açıkçası.benimki düzenliydi düzeni bozulmasından korkuyorum zor oluyor çünkü her ay gecikmeli.her ay aynı stres.
ah umutlu kuzum benim. inşallah biz de vericez güzel haberi Allahın izniyle yakın zmanda

inşalah canım allah sanada hayırlı bşr evlat nasip edicek en kısa zamanda

iltihap olabilir canim bende de vardi bol bol su ic

sağol canım ramazandada içemiyorum ki su :KK43: bolbol içme lazım bide dr a gitmek lazım hamileliğede engel bi durummuş:KK43: şu 15 gün geçsin bakayım bi benim kırmızlar gelcekmi ona göre artık dr ların yollarını tutayım

sağol canım ramazandada içemiyorum ki su :KK43: bolbol içme lazım bide dr a gitmek lazım hamileliğede engel bi durummuş:KK43: şu 15 gün geçsin bakayım bi benim kırmızlar gelcekmi ona göre artık dr ların yollarını tutayım

ramazanda iltihap orani her kadinda artar hem sicaktan hemde fazla su tuketememekten bana doktorum hamilelige fazla etki etmez demisti ama ben hem ilac hemde suyu bol ictim bitti gitti:KK36::KK36::KK36:

yok karbeyaz yoktu tatlim bende tortu felan zaten cok da merak etmedim acikcasi direk sonuca odaklanmistim acikcasi :KK52:

kizlar birde derece yok bende ama olsa ölcsem kesin yüksek cikar alev alev yaniyorum cünkü elimi yanagima koydugumda filan.

zaten birkacgünndürde öyleydim ordan da anlamistim. diyom ya prof olduydum anasini satayim sürekli buralari okumaktan :KK35:

elbette gelebilirsin ne demek. listeye girmek istiyyorsan beklenen adet tarihini yasini ve kacinci deneme oldugunu ve kacinci bebek oldugunu yaz. efsun ekler listeye canim

birde dua lsitesi var ona da istiyorsan belirt canim

elbette gelebilirsin ne demek. listeye girmek istiyyorsan beklenen adet tarihini yasini ve kacinci deneme oldugunu ve kacinci bebek oldugunu yaz. efsun ekler listeye canim

birde dua lsitesi var ona da istiyorsan belirt canim

sağol tatlım.....yaşım 30 ikinci bebeğim olacak inşallahhhh 19 haftalık hamişim.bir tane prensim var.bu bebişimde yine prens olacak.hayırlısıyla

burcos ve upyg çok çok tebrik ederim:nazar:
ya kızlar ayağımı sürüyerek geldim ya ne çok açıldı burası hamile kaynıyo :KK9:
yeni hamiş arkadaşlarım ilk doktor muayenesine ne zaman gitceksiniz ben haftaya cumartesi için randevu aldım 7.haftamda olcam heralde net bi şekilde gözükmesi lazım inşşşallah:18:
efsuncum buarada listede sadece ismim var hala iki defa yazmıştım ama arada kaynadı heralde bilgilerimi tekrar yazıyım
yaş 26 bat 26 temmuz ilk bebek salla ve titret yöntemi :KK76:
bu arada gerçekten ilk düşükte de bu şekilde (salla titret) hamile kalmıştım bende %100 sonuç verdi kızlar bence denemekte yarar var :KK1:

kızlar merhaba size bir sorum olucak
ayın 28 nde adet olmam gerekiyordu ama bu sabah oldum
oldum derken diğer adetlerime benzemiyor ve hala halsizlik
mide bulantısı bacaklarımın ağrısı devam ediyor sizce ben üstüne görmüş olabilir miyim?
yarın idrar testi yapsam çıkar mı
yani adetliyken idrar testi yapılırmı

Selam kızlar.. Temmuzda yazmıştım ama bu topiğe şimdi kısmetmiş..
efsuncum sana zahmet beni de ekler misin? ara ara okuyorum topiği! hamişlere gözünüz aydın darısı başımıza diyorum :)
Allah gönlünüze göre versin..

İSİM: redy
KAÇINCI DENEME: 2 (bu yıl:KK70:)
BEKLENEN ADET TARİHİ: 9 ağustos
KAÇINCI BEBEK: ilk

Kızlar dualarınızda beni de unutmayın :KK43:(( pkoluyum, yumurtlama problemim var.. o yüzden de deneme kısmı ve BAT-SAT olayları karışık :KK70: söktürücü başladım, 9'una gelmesi lazım...

burcos ve upyg çok çok tebrik ederim:nazar:
ya kızlar ayağımı sürüyerek geldim ya ne çok açıldı burası hamile kaynıyo :KK9:
yeni hamiş arkadaşlarım ilk doktor muayenesine ne zaman gitceksiniz ben haftaya cumartesi için randevu aldım 7.haftamda olcam heralde net bi şekilde gözükmesi lazım inşşşallah:18:
efsuncum buarada listede sadece ismim var hala iki defa yazmıştım ama arada kaynadı heralde bilgilerimi tekrar yazıyım
yaş 26 bat 26 temmuz ilk bebek salla ve titret yöntemi :KK76:
bu arada gerçekten ilk düşükte de bu şekilde (salla titret) hamile kalmıştım bende %100 sonuç verdi kızlar bence denemekte yarar var :KK1:

evet canim öle oldu :KK9: tatlim bennim doktor teee 21 ine randevu verdi. baska doktorda ariycam ama zor gibi. cünkü burda almanyada genelde kapali oluyorlar agustos ayinda.

kızlar merhaba size bir sorum olucak
ayın 28 nde adet olmam gerekiyordu ama bu sabah oldum
oldum derken diğer adetlerime benzemiyor ve hala halsizlik
mide bulantısı bacaklarımın ağrısı devam ediyor sizce ben üstüne görmüş olabilir miyim?
yarın idrar testi yapsam çıkar mı
yani adetliyken idrar testi yapılırmı

olabilir canim ve test yapabilirsin. ögrenmis olursun hic olmazsa. ama cikmazsa da üzülme tamam mi burayi takip et :KK16:

kızlarrr epeydir giremedim eşim evde bu hafta pek müsait olamıyorum :KK43: ama hepinizi ççoooooookkk ösledim :) hemennnn benide ekleyin dua listesine ve lütfen öncelik tanıyın bana ve batı yakın olanlara ilk onlara okuyalım ve ben size bir dua vereyim herkes kendine de okuyabilir :)

burcoşum battaşım hamişmişsin inan çoookk sevindim yaaa rabbim çok büyükdimi allahım saglıklı bir şekilde dünyaya getirmeni nasip etsin inşallah :))

DUA:ARAF 189. AYET EVLAT DUASI

hüvellezı halekaküm min nefsiv vehıdetiv ve ceale minha zevceha li yesküne ileyha
felemma teğaşşaha hamelet hamlen hafıfen fe merrat bih felemma eskalet deavellahe
rabbehüma lein ateytina salihal lenekunenne mineş şakirın (AMİN...)

MANASI:

ALLAH sizi bir tek nefisten yaratan ve kendisi ile huzur bulsun diye eşinide ondan var edendir.
(insan) eşiyle birleşince eşi hafif bir yük yüklenir (gebe kalır) ve (bir müddet) onu taşır.
gebeliği ağırlaşınca her ikiside Allah'a, ''Eğer bize iyi ve sağlıklı bir çocuk verirsen , elbette
şükredenlerden olacağız '' diye dua ederler.........

canlar yardımcı olabildimse ne mutlu bana inanarak gönülden bu duayı edersek rabbim çok büyük bide tavsiyem var size
esma'ül hüsna (allahın isimleri) yı hergün okumaya gayret gösterin çokiyiymişonu okumak :):)

ALLAH anlamı: uluhiyete mahsus sıfatların hepsini kendine toplayan ism-i A'zam
tespih adedi : günde 66 adet
tespih niyeti: her türlü istek , allah'ın izniyle tüm duaların kabulu için yapılıyor kızlar mutlaka yapalım tamam mı canlarım bunu :)

selam, bügün kan testi sonucumu aldım çok şükür hamileliğim kesinleşti rabbbim isteyen herkese nasip etsin, hamilelerin duası kabul olurmuş dularımı eksik etmiyorum sizlerden

buarada benim 3.denememdi yaşım 27 herhangi bir kür uygulamadım ama bu ayda olmasaydı ramazandan sonra kür araştırmalarına başlamayı düşünüyordum

X