Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ben ilk defa gidiyorm yumurta takibine baktı yumurtam iyi catlayıp catlamadıgını bilmiyorm bana birz acıklama yapar mısın arkadasım yumurtanın catlamadıgını nasıl anladm hani catlatma ignesi vermiş ya ondan soruyorm

ben 5 ay öncesi olmuştum beni iğneden sonra 2 gunde bir kontrole çağarmıştı doktorum inş.çatlamıştır takılma fazla ne kadardır deniyorsunuz

denemede 1 yıl oldu bu ilk defa klomen kullandım 1 yumurtam oluştu 19mm iğnemi de vuruldum şimdi beklemedeyim inşallah pozitif sonucu görürüm

Bebek bekleyen ve bebek isteyen herkes için bir topiğimiz olsun paylaşımlarda bulunalım istedik.bu topiğin kaynağı şeytanın bacağını temmuzda da kırıyoruz topiğidir.şimdilik 11 hamilemiz var ve Allahın izniyle daha da artacak .Hepimiz hamile kalabilmek için türlü uğraşlar veriyoruz sabırla umutla duayla bebişlerimizi bekliyoruz.Bu süreci paylaşarak anlatarak birbirimizi dinleyerek geçirmekten yanayız.

Umarım hepimizin gönlüne göre olur ve hepimize Allah en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip eder.

Haydi Bakalım buyrun sohbete

Listemiz herkese açık.bilgilerinizi buraya yada bana özelden yazabilirseniz hemen eklerim .bu arada batı ağustosa kayanları da eklemeye başlayacağım

Topiğimiz hayırlı ve de uğurlu olsun canlarımmm

HAMİLELERİMİZ

İSİM
SON ADET TARİHİ
KAÇINCI BEBEK
KALIŞ ŞEKLİ
domrabre
26
3.ay

ilk
normal(salla titret)
ebah234
haunted...
IntromTrack
EdaHayat
helinaslı
32
İlk ay
10 Haziran
2.bebek
normal
lalearslan
hany
sonys
29
3.ay
20 Haziran
İlk
Normal
pampisim
bebegi

İlk
huysuzmelek
27
ilk ay
28 Haziran
İlk
Normal
pisipamuk

katinamm
28
5.ay

İlk
normal(salla titret)
dilem
29
3.ay

İlk
normal(salla titret)
bahar616
21
ilk ay
23 Haziran
İlk
beybisuu
29
5.ay
12 Haziran
İlk
Normal
muhasebe_22

15 Mayıs
tuğbaöğretmen
24
ilk ay
30 Haziran
İlk
Normal
casper10
25
5.ay
20 Temmuz
İlk
kardelen.im
31
2.ay
21 Nisan
2.bebek

HAMİLELİK YOLU GÖZLEYENLER

İSİM
BEKLENEN ADET TARİHİ
KAÇINCI BEBEK
suzan6638
25
3,5 sene
21 temmuz
İlk
tb_fb
25
3 sene
25 Temmuz
İlk
gamzetupper
26 Temmuz
efsunn07
30
3.Ay
30 Temmuz
2.bebek
gamyoncu
23
ilk ay
30 temmuz
İlk (1 düşük)
orkide_m311.ay31 Ağustosilk
dcl_xcl2817 aybat belli değililk (2 düşük 1kürtaj)
aserenhan
28
bat belli değililk (2 düşük )
merve6006bat belli değil
küçükpisi
28
4.ay
bat belli değil
ilk
bur_mus
23
10.ay
1 Ağustos
İlk
burcos332.ay2 Ağustosİlk
ayaz1809
25
6.ay
3 Ağustos
İlk
UP_YG267 ay3 Ağustosilk
göknur2815293.ay4 Ağustosİlk
aeangin
24
9.ay
5 Ağustos
İlk
graficdesigner297.ay5 ağustosİlk
sıla_84282.ay5 ağustos2.bebek
ebebebruli
26
1,5 yıl
9 ağustos
ilk
taliha253.ay10 Ağustosİlk
tekdilekim
22
7 ay
11 Ağustos
ilk
tamdabu11 Ağustos
flyemre
26
3.ay
12 Ağustos
2.bebek
elifhüsna298.ay14 Ağustosİlk
karbeyza
28
3.ay
15 Ağustos
İlk
asyahayat
29
2.yıl
17 Ağustos
İlk
Boswer
30
2.ay
18 ağustos
İlk
ENABE
30
2 yıl
18 Ağustos
İlk(2 düşük normal doğum (3.5 aylık ikiz gebelik))
papilloamour275.ay21 ağustosİlk
fatmaipek322.ay22 Ağustos2.bebek
bilgemadam
29
1 yıl
22 ağustos
İlk (1 düşük)
tatlicadi5526 7.ay24 Ağustosİlk
vanillia
27
1,5 yıl
25 Ağustos
İlk
meltemtnc293.ay30 ağustosİlk

kızlar dua listesi ekleyeceğim altına isim topluyorum bilginize

canım bilmiyorum yumurta çatladımı çatlamadımı bende merek ettim iğneden sonra bi kontrol olmadı çatlamışmı diye bende ondan meraklandım inşallah çatlamıştır. ama iğneden bi kaç gün sonra kasıklarımda bi ağrı olsu ince ince böyle kesik gibi sanki onun dışında hala akıntım devam ediyor bi kaç gün önce daha fazlaydı şimdi daha az bu şekilde inşallah çatlamıştır.

çatlatma iğnesi olupta yumurtan çatlamayadabilir akıntıdanda anlayabilirsin aslında bende yok denecek kadar az

denedim bitanem ben havuç incir ama çatlamadı işte iğnemi oldum ertesi gun ilişki önerdi bakalım bu ay napıcaz eşinde sorun yok dimi

valla canım siperm testi yaptı 32 milyon çıktı valla normali 20 dediler sanırım iyi.doktor eşinde bişi yok sıkıntı sende dedi.bende çok şükür dedim:)malum erkekde sorun olması daha zor dedi ama.kısmet tabi sorunu olmayıp çocuğu olmayan insanlarda var.bu arada folic asiti bizdemi kocalarımıza içirsek iyice kafayı yedim.

canım yumurtanın boyutunu biliyormusun kaç mm iken çatlatma iğnesi vurdu?inşallah çatlar canım çatlamazsa kist oluyomuş.inşallah olmaz

denemede 1 yıl oldu bu ilk defa klomen kullandım 1 yumurtam oluştu 19mm iğnemi de vuruldum şimdi beklemedeyim inşallah pozitif sonucu görürüm

inş.tatlım çatlamıştır bende 1 sefer kullandım klomeni o da 5 ay öncesi 8-9 gun sonra tekrar gidicem soğan suyu içiyorum kistim için inş.hayırlısı olur

canım sen ne zamandır deniyorsunalan. bizimde tüm testlerimiz gayet normal çıktı ama 1 yıl gebe kalamadım doktor tedaviye başladı inşallah bu şekilde olur iyi sonuç alırız sen başladınmı tedavi f

canım yumurtanın boyutunu biliyormusun kaç mm iken çatlatma iğnesi vurdu?inşallah çatlar canım çatlamazsa kist oluyomuş.inşallah olmaz

inşallah canım yumurtam 19 mm idi doktor gayet iyi olduğunu döyledi hemen iğne aldım vurdu ertesi güne ilişki önerdi.

çok şükür eşinde sorun yok benimde eşimde sorun yok testlerimde temiz işte birtek çatlamıyor yumurtam doktora gidince sorarım folic asiti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…