Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inş.tatlım çatlamıştır bende 1 sefer kullandım klomeni o da 5 ay öncesi 8-9 gun sonra tekrar gidicem soğan suyu içiyorum kistim için inş.hayırlısı olur :KK49:

inşallah canım geçer sende bir an önce bebişine kavuşursun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

günaydn bayanlar maşallah herkez ayakta erkenden giren olmaz sandm ama baya varmıs ben uzun süre giremicem herkezi cokta merak edecem insaallah ben yokken hersey yolunda gider ve ben geldigimde iyi haberlerle gelirim yaşadıgım kötü şeylerdn sonra hamilelik hayal gibi olsada allahtan ümit kesilmz
bende doktordn yeni geldm yumurtam 14mm olmus bu iyi bişey dedi demekki yumurta uyarıcı haplara gerk yok kendiligindn yumurtan olusuyoms dedi cok mutlu oldum tabi gün asırı ilişkiye gir bu aralar catlayabilir dedi ben aslında gelişmemesnden degilde çatlamamasındn korkuyorm dedim olabiliyo dedi hani bende kist olusmustu ya dedim catlamadıgındn olmsmudr dedim(2ay önce 7cm kist olusmustuda) biz genelde okadar büyük kistler için öyle düsünmeyz yada tekrarlamz mı tarznde bişey söyledi ama pek anlamdm olmazsa 1hafta sonra gel catlamış mı bakalım dedi catlamzsa kist olusr dedi tamam dedim ama ben bugün gidiyorm 9 oruc borcum oldu bugünde tutmadm yine tutmamk istemiyorm acıkcası sizce yumurtlama testini yapsam zaten koyulasmaya baslar ve tam koyu olursa bu yumurtamın catladıgı anlamına gelmz mı eger koyulasmzsa cizgiler, catlamamstr. ozaman gitsem daha iyi olur dimi bir bilgisi olan var mı

valla canım bildiğim kadarını anlatayım.bende ovulasyon testi kullanıyorum koyu çift çizgiyi 2 gün üst üste gördüm ertesi günü çizgi gitti.ben dedimki yumurtladım galiba ama doktora gittim benimkiler hala çatlamamış armut gibi olmuşlar.tabii herkesin böyle olcak diye bişi yok.ama ben şunu anladım ovulayon testinde çift çizgiyi gördüğünüzde bu kesinlikle çatlıcağınız anlamına gelmez.şu LH hormon varmış ya onun atrışını tespit ediyomuş o LH hormonda yumurtayı çatlatıyomuş ama demekki çatlatamadığı zamanlarda oluyo.benim başıma geln bu canım.

canım bilmiyorum yumurta çatladımı çatlamadımı bende merek ettim iğneden sonra bi kontrol olmadı çatlamışmı diye bende ondan meraklandım inşallah çatlamıştır. ama iğneden bi kaç gün sonra kasıklarımda bi ağrı olsu ince ince böyle kesik gibi sanki onun dışında hala akıntım devam ediyor bi kaç gün önce daha fazlaydı şimdi daha az bu şekilde inşallah çatlamıştır.

insaallah catlamıstr canım kasıklarında agrı olmus ya rabbim gönlüne göre versn yumurtlama testi kullanıyomusun bide daha önce yumurtan catlamadımıki igne kullandn onu anlamadmda doktor neden verdi catlatma ignesni

günaydınnn efsun benide eklermisin sat 30 haziran yaş 23 bat 28 temmuz idi geçti

efsuncum benide hamilelik yolu gözleyenlere ekleyebilirmisin. yaş 23. denemede 1 yıl olursa inşallah ilk bebek olacak bat 10 ağustos.

27 temmuzda adet oldum listeye eklersenız
bat 27 agustos :26:

ekledim kızlar

canım çok yoğundum anca girebildim süprizim var size

hamilemisin çatlatmada söyle yahu:KK52::KK52:

birazdahamı meraklandırsam yok yok

kızlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK52:

inanmıyorummmmmmmm süperrrrr bir haber bu :KK9:kız niye söylemiyorsun topikçe sevinelim ne zaman test yaptın bakim Allah ım sağlıklı bir şekilde kucağınızada almayı nasip etsin cnm çok sevindim darısı bizlere duanı eksik etme bitanem :KK49::KK49::KK49:

insaallah catlamıstr canım kasıklarında agrı olmus ya rabbim gönlüne göre versn yumurtlama testi kullanıyomusun bide daha önce yumurtan catlamadımıki igne kullandn onu anlamadmda doktor neden verdi catlatma ignesni

hayır canım hiç yumutlama testi kullanmadım. yumurtam çatlamıyor diye değil daha garanti olsun diye iğne vurdu canım şu anda tedavi aşamasında olduğumuz için gebelik neden olmuyor bilmiyor yumurtamı olmuyor oluyorsa çatlamıyormu diye o yüzden iğne vurdu

valla canım bildiğim kadarını anlatayım.bende ovulasyon testi kullanıyorum koyu çift çizgiyi 2 gün üst üste gördüm ertesi günü çizgi gitti.ben dedimki yumurtladım galiba ama doktora gittim benimkiler hala çatlamamış armut gibi olmuşlar.tabii herkesin böyle olcak diye bişi yok.ama ben şunu anladım ovulayon testinde çift çizgiyi gördüğünüzde bu kesinlikle çatlıcağınız anlamına gelmez.şu LH hormon varmış ya onun atrışını tespit ediyomuş o LH hormonda yumurtayı çatlatıyomuş ama demekki çatlatamadığı zamanlarda oluyo.benim başıma geln bu canım.

cok sagol canım tam sordugum soruya cvp vermişsin ama birazda canım sıkıldı acıkcası ozaman ne işe yarar ki bu testler yumurtamın geliştigini zaten doktor söylüyo catladıgını göstermezse ne anladm offff ya bana tekrar doktor yolu mu gözüküyo eeee sonra ne yaptın igne fala oldun mu catlamayn yumurtan oldumu olduysa kist falan oldu mu cok soru sordm kusura bakma canım

birazdahamı meraklandırsam yok yok

kızlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK52:

maşallah çok güzel bi haber sabah sabah içimiz aydınlandı. rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısı bizlerin başına inşallah.

canım sen ne zamandır deniyorsunalan. bizimde tüm testlerimiz gayet normal çıktı ama 1 yıl gebe kalamadım doktor tedaviye başladı inşallah bu şekilde olur iyi sonuç alırız sen başladınmı tedavi f

canım bende 2 yıldır deniyorum olmadı doktora gittik eşimde bişi yok bende yumurta tembelli var bide bu ay öğrendim yumurta çok büyüyüp çatlamıyomuş.yani önümüzdeki ay çatlaması için iğne kullancam doğrusu dün akşam 2 yumurta için iğne vurdu ama bunlardan bişi olmaz çünkü çok büyümüşler dedi.yani önümüzdeki ayı bekliyorum.çok büyüyen yumurta kiste dönüyomuş yani önümüdeki ay neyle karşılaşacağımı bilmiyorum.

X