Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

olurmu kuzucumm beğenipte yemen daha guzel bol bol ye inş.şifa olur
inşallah olur canımmm benimmm dikkat et canım kendine iş miş yapma, sıcakta sarsmıştır seni.. mide bulantısı zordur ya çok zordur hemde Allah kolaylık versin canım

ekleyeyim canım yaş kaçtı asyacım senin

canımm biliyorum çok rahatsız oluyosun ama yapmamaya çalış..bendede gastrit var acayip midemi yakıyo ve bulandırıyo..
çıkarsam rahatlıcaktım ama çıkaramadım..İnşallah bunların devamı gelmez..mide bulantısından hep nefret etmişimdir..

Seni umitlendirmek istemem canim ama benim adetime 9 gun vardi lekelenmem oldu. Dr a gittim goremeyiz bekle dedi ama ben sadece 4 gun bekleyebildim ve kan tahlili verdim adetime 5 gun kala hamile ciktim..insallah senin de oyledir..o leklenme de bebegin yerlesme kanamasiymis demisti doktorum.

günaydın

kızlar benim bat 26 temmuzda ben halar reng olmadım 27 sinde yapmıştım yoktu hafta sonu adet ağrısı gibi ağrı hissettim gögüslerimin acısıda geçti test yapmaya korkuyorum ne yapim ne olur akıl verin... o gün çıkmadı şimdide çıkmaz gibi diyo içimden bi ses

....hehe yine arada yayınladım yahu :))
Canım çoooook güzelllllll olmuşşşş ben çok beğendim dörtdörtlük, ellerine emeğine sağlık, bu kadar uğraşıyorsun işinin gücünün arasında Allah razı olsun kuzucummm
Evet canım başağım burçtaşım benim (bu ne demek ya) bende taşırım özelliklerimi.
off bende canım yaaa titiz pimpirik plancı dırdırcı ne ararsan var valla Allah kocalarımıza sabır versin

Bugun ayin 30 u artik bence varsa cikar idrarda.. Ama idrar degil kan tahlili de yaptirabilirsin.. Hayirli haberlerini bekliyoruz..

merhaba hoşgeldin..istersen bi test daha yap..olacak olduktan sonra çare yokki hiçbirşey için..eğer çıkarsa geç döllenme oldugu için o gün çıkmamıs olabilir..hep olurmu reglin gecikmesi..

merhaba hoşgeldin..istersen bi test daha yap..olacak olduktan sonra çare yokki hiçbirşey için..eğer çıkarsa geç döllenme oldugu için o gün çıkmamıs olabilir..hep olurmu reglin gecikmesi..

önceden oluyordu ama bebek düşünmeye başladığımızdan beri yani 2 aydır felna hep 1 hafta öncesinden oluyodu bi kaç gün kahve ve pembe renkte akıntı oluyodu sonra 1 gün adet oluyodum önceden bir hafta sürüyüyodu bebiş düşünceisnden sonra dediğim gibi hem erken hemde çok az oluyodu.

inşallah vardır canım, arkadaşlarımın da dediği gibi istersen bi kanda baktır bgün umarım sonuç pozitif olur hayırlısıyla

inşallah vardır canım, arkadaşlarımın da dediği gibi istersen bi kanda baktır bgün umarım sonuç pozitif olur hayırlısıyla

inşş yaa sadece adetimden önce hiç hissetmediğim bi gögüs ağrısı hissettim şimdi olmuyo artık arada kaşınyo bide kasık ağrısı kasığımı iple bağlamışlar gibi hareket ettikce sallanıyo sanki

Kizlar hepiniz folic acid iciyor musunuz? Doktorum hamile kalmaya calistigin gunden itibaren gunde 3 tane iciceksin ck onemli demisti de ben hala iciyorum. Bebegin beyin ve omurilik gelisimi icin cok onemli demisti.zaten sanirim 2 ay dolduktan sonra biraktiracak. Cunku o gelisim en basta oluyormus..

kızlar şu kırmızıların gelmesi için ne içeyim... nane limon içtim... akşam ve sahurda içmiştim.... başka kolay içilecek bişiy var sa içeyim...tabi akşam....

normalde de gecikirmi tatlım?

valla kuzucum uğraşıyorum gerçekten ve bunun karşılığında takdir edilmek güzel
çok teşekkür ederim elimden geldiğince fırsatım oldukça yapmaya çalışıyorum
sonuçta 24 saati burda geçirmiyorum ancak bu kadar oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…