Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım cçtesi mesaiye geldim akşam da iftaraa yatılı misafirim vardı epey yoruldum haftasonu Allah kabul etsin canım

sorma kuzum ya pestilim çıktı haftasonu. bekliyorum bugün kırmızıları bakalım

hayırlısı tatlım da hiç umudum yok be güzelim bu ay

hadi bakalım bu ay biraz zor gibi ama kısmet canım

şimdi bekleki h.sonu gelsin zor ya h.sonuda çalışınca belirtin varmı bitanem bugun senin gunun :21::21:

Kızlar ne yapıyonuz sizi çok özledim varmı bir gelişme?maşallah bayağı hamilemiz var rabbim sağlıcakla kucaklarına almayı nasip eder inşallah.yeni aydada inşallah biz güzel haberler veririz.ben bayağıdır giremiyodum.bide ramazan ya bu ay nasıl olsa es geçer dedim biraz kafayı toplıyayım dedim ama ara ara yazılanları gene okudum:)

evet canımmm keçiboynuzu pekmezi aldım yolladım işe gitti bugün, akşamda keçiboynuzu alıcam buraya geldiğinde de kaynatıp vericem.. arısütü polenide aldım bu arada sabah akşam birer kaşık yicek.. yanına bide ceviz badem fındık incir karışımı verdim yolladım adamı :KK9: coşkulu halvetler bizi bekliyo sanırım :KK60: :KK60:

eyvah eyvah kız hepsi birden ağır gelmesin adama :KK52::KK52:nerden aldın arısütü poleni sende yeseydin ondan :21::21:

Kızlar ne yapıyonuz sizi çok özledim varmı bir gelişme?maşallah bayağı hamilemiz var rabbim sağlıcakla kucaklarına almayı nasip eder inşallah.yeni aydada inşallah biz güzel haberler veririz.ben bayağıdır giremiyodum.bide ramazan ya bu ay nasıl olsa es geçer dedim biraz kafayı toplıyayım dedim ama ara ara yazılanları gene okudum:)
açıkçası ben seni özledim :2: ama kafanı dağıtmak istediğini tahmin ettiğim için elleşmedim :KK9: bi de laleyi acayip derecede merak ediyorum inşallah iyidir bebeği ve o sağlıklıdır.. senin de az kaldı demi canım ne durumdasın??

eyvah eyvah kız hepsi birden ağır gelmesin adama :KK52::KK52:nerden aldın arısütü poleni sende yeseydin ondan :21::21:
evet canım 2 tane aldım biri benim 1 i onun oldu, eczanede satılıyomuş dilem söylemiştiya hemen alıverdim tezcanlıyım ya :KK9: bu ayki halvetler pek bi farklı olacak yaaa bombastikkkk olacak hahahaha :KK52:

günaydın hanımlar... br suru hamiş haber var.. Allah hayırlı etsin. Rabbim saglıkla kucaklarınıza da almayı nasip etsin inş.

benim bata tam 1 hafta var.. ve dun gece kahverengi lekelenmem oldu. bakalım devam edecek mi??:44:

etmez inşallah canım ya

evet canımmm keçiboynuzu pekmezi aldım yolladım işe gitti bugün, akşamda keçiboynuzu alıcam buraya geldiğinde de kaynatıp vericem.. arısütü polenide aldım bu arada sabah akşam birer kaşık yicek.. yanına bide ceviz badem fındık incir karışımı verdim yolladım adamı :KK9: coşkulu halvetler bizi bekliyo sanırım :KK60: :KK60:

oo coşku tavan yapacak desene canım.bizim planlarımız var bu ay bakalım:KK23::KK23:

şimdi bekleki h.sonu gelsin zor ya h.sonuda çalışınca belirtin varmı bitanem bugun senin gunun :21::21:

canım adet belirtileri yaşıyorum karnım ağrıyor çünkü 1-2 saate yazarım geldi benim kırmızlar diye

canım özlettin kendini.inşallah bizlerde veririz o güzel haberi en yakın zamanda

EFSUNUM liste çok güzel olmuş eline sağlık, çok dabereketli görünüyor gerçrkten.. maşallah barekallah diyorum...

bi de diyorum ki acaba isimlerin başına bir de numara falan mı eklesek kaç tane hamilemiz oldugunu falan görürdük, daha br heyecanlı helecanlı olurdu :)) olmuyorsa problem deüil tabi si de :)

oyy oyy maşallah kuzum keseyide gördünüz demek maşallah ne guzel duygular bunlar Allah ım bizlerede yaşatır inş.:KK49::KK49:

aminn canım inş en kısa zamanda yaşatsın hemde ama hala inanamıyorum. şuan hiç bi belirti göstermiyorum arkadaşlar yeşil damarlardan bahsetmiş bende hiç yok sabahları biraz midem bulanıyo okadar başka bi belirti yok. bol bol kuruyemiş yiyorum faydalı dedi doktor. bide daha kese çok küçük dedi. ben yinede resim istedim eşim gelememişti benimle doktora doktor baya bi güldü daha bişey belli değilik neyi göstereceksin dedi. ama ben şimdiden albüm yapmaya başladım. ilk sayfaya idrar testini yapıştırdım ikinci sayfa daha küçük kesecik böyle böyle inş güzel bi albüm yapıcam insan çok mutlu oluyo hamiş arkadaşlara tavsiye ederim onları yapıştırırken okadar mutlu oluyoki insan

yok hayatım ya işte doktora gidip duruyorum.yumurta takibine aldı perşembe gittiğimde 19 mm bir adet yumurtan var hafta sonu çatlaması lasım ilişkiler başlasın dedi.pazartesi yani bugün akşama gene çağırdı bakalım çatlamışmı dedi.benim adet sürkülasyonum uzun ya geçmek bilmiyo bakalım.bugün 19. günüm düşün anca çatladım yada çatlamadım.ovulasyonda dün gece çift koyu çizgiyi gördüm bu akşam doktor bakalım ne dicek.benim BAT 17 ağustos oldu sanırım:) sizde ne var ne yok?

yok hayatım ya işte doktora gidip duruyorum.yumurta takibine aldı perşembe gittiğimde 19 mm bir adet yumurtan var hafta sonu çatlaması lasım ilişkiler başlasın dedi.pazartesi yani bugün akşama gene çağırdı bakalım çatlamışmı dedi.benim adet sürkülasyonum uzun ya geçmek bilmiyo bakalım.bugün 19. günüm düşün anca çatladım yada çatlamadım.ovulasyonda dün gece çift koyu çizgiyi gördüm bu akşam doktor bakalım ne dicek.benim BAT 17 ağustos oldu sanırım:) sizde ne var ne yok?
canım hayırlısı olsun bugün yarın önerir o zaman doktorun ilişki size, inşallahhhhhhh hayırlısıyla sonuçlanacak inanıyorum ben.. :KK16: benim de sağolsunlar bekletmediler yine 26. gün dedimi tık diye geldi, bitiyo bile ne çabuk geldinde bittin diyorum içimden :KK1: ben bu ay yine test almadım gün aşırı ilişki olsun istiyorum eşim gelebilirse tabii.. bu ara soğan yapıyorum işte arısütü polen yiyorum sağlıklı gıdalar tüketiyorum, hayırlısı kuzummmm biz elimizden geleni yapalımda Allahım vakte zamanını en iyi bilendir, çabalarımız dualarım boşa çıkmaz buna inancım tam

bence git cnm ya ihmal etme eğer hamile kalırsan bebeğe zararı olabilir biran önce tedavine başla sen

yok canım tedavisi felan. ilaç kullanmaktan başka birşey gelmiyor elimden.

bir umudum var evimi değiştiriyorum sırf bu nedenle... şimdilerde de işide değiştirsemmi ki diyorum. kışın zorluyacak beni. bu gidişle bebiş kışa kalacak, hava kirliliği var, merkezdeyim... iş değiştirmeyi bile ciddi ciddi düşünüyorum...

canım hayırlısı olsun bugün yarın önerir o zaman doktorun ilişki size, inşallahhhhhhh hayırlısıyla sonuçlanacak inanıyorum ben.. :KK16: benim de sağolsunlar bekletmediler yine 26. gün dedimi tık diye geldi, bitiyo bile ne çabuk geldinde bittin diyorum içimden :KK1: ben bu ay yine test almadım gün aşırı ilişki olsun istiyorum eşim gelebilirse tabii.. bu ara soğan yapıyorum işte arısütü polen yiyorum sağlıklı gıdalar tüketiyorum, hayırlısı kuzummmm biz elimizden geleni yapalımda Allahım vakte zamanını en iyi bilendir, çabalarımız dualarım boşa çıkmaz buna inancım tam

Evet canım biz elimizden geleni yapıyoruz takdir allahın doğru zamanı bilir o.sen bayağı kendini besiye çekmişin hadi inşallah şifa olur bebek olur canım.bende hayıt almıştım sabah akşam ondan alıyom bide gün aşırı ilişki bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.bu arada EFSUUUUUNNNNNNN benide eklermisin umudum olsun bari:)
bat 17 ağustos 2 yıldır istiyorum ilk meleğim olcak inşallah.

Evet canım biz elimizden geleni yapıyoruz takdir allahın doğru zamanı bilir o.sen bayağı kendini besiye çekmişin hadi inşallah şifa olur bebek olur canım.bende hayıt almıştım sabah akşam ondan alıyom bide gün aşırı ilişki bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.bu arada EFSUUUUUNNNNNNN benide eklermisin umudum olsun bari:)bat 17 ağustos 2 yıldır istiyorum ilk meleğim olcak inşallah.
evet yaaa tam besii oldu hakkaten :KK9: 17 ağustosta çok güzel bi haber alıcaz inşallah özlemle beklenen meleğimizin haberini alıcaz asyamızın taze hamile haberiniii :KK16: :KK16: :KK16: tam bayram öncesi bayram sevinci yaşatsın inşallahhhhh canım benim...

günaydın hanımlar... br suru hamiş haber var.. Allah hayırlı etsin. Rabbim saglıkla kucaklarınıza da almayı nasip etsin inş. benim bata tam 1 hafta var.. ve dun gece kahverengi lekelenmem oldu. bakalım devam edecek mi??:44:
sılaaa görmemişim ben senin yazdığını çok hızlı ilerliyo sayfalar, yerleşme olmasın canım o leke, olurmu sende normalde?.. bende hiç olmaz eğer olsaydı kesin aşırı şüphelenirdim, hayırlara çıksın inşallahhhhhh

Kızlar biraz önce fenalaştım. çok kötü midem bulandı. gözümü açamadım, yatağa attım kendimi kıvrandım ama bir türlü çıkaramadım çıkarsam rahatlacaktım. Afedersiniz ama elimi boğazıma soktum da öyle çıktı:KK17: rahatladım şimdi. :KK53:

evet yaaa tam besii oldu hakkaten :KK9: 17 ağustosta çok güzel bi haber alıcaz inşallah özlemle beklenen meleğimizin haberini alıcaz asyamızın taze hamile haberiniii :KK16: :KK16: :KK16: tam bayram öncesi bayram sevinci yaşatsın inşallahhhhh canım benim...

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN :KK9::KK9::KK9: hep beraber inşallah

canım gecen aylarda da adet oncesi lekelenmem olmustu ama bu kadar erken degil.. bilemiyorum ki.. doktorum gecen ay lekelenmelerin yerlesme kanaması olma ihtimalinden dolayı adet olman gerekn gune kadar bekle test yap demişti.. bekliyecez gorcez bakalım hayırlısıı...:KK16:

X