Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canim tebrikler rabbim hayirli saglikli evlat verir insallah cok sevindim :)€

oooooo mansallah iki gundur hamileden gecilmiyor seni de tebrik ederim canim coooook guzel bir haberhadi bize de dua edin artik

Yaa cok sevindim tebrik ederim canim yaa ayni gunlerde ogrenmemiz ne guzel
Bi suru hamis oldu bu hafta baya bereketliymis

gittim bitanemm ..korkulacak birşey yokdedi,ultrasonla baktı kanama fln yok dedi çarşamba gel kese görünür dedi :) değerlerin de yükselmiş olur dediiii :))

kızlarrrrrrrrrr herkeseee tek tek ayrı ayrı yazmıstım ama bi türlü sayfa ilerlemedi..Kızlar hepinizden ayrı ayrı ALlah razı olsun..çok teşekkür ederim tebrikleriniz için..Rabbim sizlerede en kısa zamanda bu duyguları yaşamak nasip etsin..tek tavsiyem karamsar olmayın yeter inanın bi artısı olmuyo..kalbim ve dualarım sizinle..diğer hamiş arkadaslarımında Allah hayrlısıyla kucaklarınıza almak nasip etsinn..
bu arada battaşım yani dilemcim..canım benim eşim illa yarın gidelim dedi bugun için..keseyi görmesede doktor ne yemem gerektiğini kilomu tansiyomu gebeliğin kaçıncı haftasında oldugumu bilelim istiyoruz..bu arada midem çok kazınıyo..resmen açlığıma uyanıyor..ve oruç tutamıyorum kızlar (

günaydın kızlar!!!! nasılsınız bakem haftasonu çok güzel haberler gelmiş bütün hamişleri tek tek tebrik ederim darısı tüm isteyenlerin başına kızlar ya benm 3 4 gün dür sanki adet olcakmışım gibi bacaklarım agrıyo ve karnımın alt tarafı şiş yani bildigin şiş ara ara sancı gibi deilde ne bilim agrıyo gibi saniyelik bişyler oluyo belimin agrıdıgını zaten söylemiştim daha bat a çok var oyüsden ümitlenmek istemiyorum ama sizce olabilirmi:26::26:

katinamm tebrik ederim tatlım Allah ım sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede dua et oruçta tutma cnm bebeğin senden vitamin alamaz yoksa

gunaydın tatlım heran herşey olabilir cnm inş.vardır da hep beraber seviniriz benimde 10 gunum var belim fena ağrıyor 2 gundur. kaç gunun var cnm batına

Merhaba taze anneler nasılsınız
bende cumartesi günü hasta oldum bebiş yok yani belirtilerin hepside vardı ama
nasip değilmiş gününüz geçmeden ümütlenmeyin kızlar insan kendini kaptırıyor
piskolejik olarak da hissediyor sanırım isteyenlerin başina bebişler olsun inşallah

gunaydın kızçelerim hayırlı ve bol hamişli haftalar dilerim nasılsınız bakim

günaydın kuzucum

valla olabilir tatlım ya inşallah vardır

evet canım aynen öyle insan aklına takınca belirtileri yaşıyor yada her ay adet döneminde yaşadığı belirtileri ona yoruyor
gün geçmeden umutlanmamak lazım

merhaba cnm olsun durmak yok yola devam bu ay hayırlısı değilmiş demekki gerçekten insan çok kaptırıyor herkezin gönlüne göre versin Rabbim

gunaydın tatlım heran herşey olabilir cnm inş.vardır da hep beraber seviniriz benimde 10 gunum var belim fena ağrıyor 2 gundur. kaç gunun var cnm batına

11 agustos tatalım ama gecen ayda az olmuştum test yaptıydım yine dayanamayıp tabisi sonuş negatif ama şimdide bunlar olunca kafam karıştı:44::44: inşallah bu ay güsel güsel haberler alırız ya artık olsun

HAYIRLI OLSUN CANIM SAĞLIKLI SORUNSUZ HAMİLELİK DİLERİM CANIM

inş.ağustos bize uğurlu gelir canım benimde 8-9 ağustos bel ağrım var ama umutlandırmıyorum hiç kendimi olursa süpriz olsun inş.guzel haberler alırız tatlım.

yeni hamişlerimize hayırlı uğurlu olsun. Allah sağlıklıca kucaklarına almalarını nasip etsin....

beni sorarsanız ilaç alıp kırmızılarımın gelmesini bekliyorum. baş dönmesi ve uykusuzluk hat safada.... astım krizlerim devam ediyor. sıcaktan. öle işte. öldürmeyen güçlendirirmiş....

kızlar ben geldimmmmmmmmm ve bir de ne göreyim bissürü güzel haber Dilem Katinam Pisipamuk arkadaşlarım hayırlı olsun , Allah sağlıcakla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh çok güzel bi gebelik ve doğum diliyorum sizlere gerçekten çok ama çokkkkk sevindim darısııı bizlerin başına diyorum Amin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…