Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

adetim 4 gün geçti test yaptım negatif çıktı ben ne zaman göreceğim şu 2.çizgiyi çok mutsuzum

canım üzülme kan testi yaptır istersen belkide idrarına daha geçmemiştir

yok ya zaten hiç belirti yoktu öylesine yaptım hiç sabrım kalmadı ayrıca kalp hastasıyım dr um bikaç sene içinde hamile kalman lazım sonra kalbin kaldırmaz dedi hamileliği ama olmuyor şuanda çok mutsuzum çok üzülüyorum

tebrik ediyorum sizi ve diğer hamile kalan arkadaşları. darısı isteyenlerin başına olsun. Ben şu titreme sallanma işini merak ettim, belki işimize yarar

kızlar günaydın
Yeni hamileleri kutlarım Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin

Benim bu aralar göbek deliğimin sağ tarafında şişme var neden acaba çok meraklanıyorum:44: göbeğim de çıktı gerçi hamile kalmadan önce de göbeğim vardı ama şimdi daha da büyüyor doktora haftaya gideceğim eşim gitmeden bir gün önce

günaydınlar bu hafta da geçen hafta gibi olsun arka arkaya patlatalım hamiş haberlerini.benim de bugün batım öğlen olurum gibi geliyor bakalım

canım ver bilgilerini ekleyeyim listeye.

yaş 31 2 ay deneme sat 21 nisan 2012 2.bebek
ok ekliyorum tatlım

canım uzun zaman derken ??? en son cuma güncellendi o liste.haftasonu zaten uzun uzadıya nete girebilme şansım olmadığından listeyle haftaiçi uğraşıyorum

arkadaşlar bu listeye nası eklenilioo yardımcı olabilirmisiniz
ver bilgilerini ekleyeyim canım listeye seni

Son düzenleme:
Günaydın kızlar. Cuma günü değerim 373 çıkmıştı. Bu öğlen tekrar baktıracam artış var mı diye. Doktora ne zaman gitmeliyim sizce. Çevremdekiler şimdiden gitme bekle. Bir hafta sonra gidersin diyor. Gitsende bakacak bir şey göremeyecek ve haftaya gel diyecek doktor diyorlar. Ama ben pinpirikleniyorum. Öğlen değerim inşallah artmış olur.

evet bencede erken şuan en az 1 hafta bekle sonra çok git gel yapılıyor

Sonsy sen keseni gördün mü canım. Gördüysen ne zaman gördün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…