Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

oo hamiş haberleri hep geliyo haıylıs olsun herkese... bende adet daha olmadım ama test yaptık. tamamen tek çizgi çıktı.. eşimde üzüldü. ben çok şaşırdım.. sanıyordukki ne zaman bebek istersek olacak. ama bu iler öyle kolay olmuyormuşş...bu ay ilk deneme..çok emindim kesin hamile kalırdım diyordum ama olmadı... artık ümidimiz 2 ay.a kaldı...

Size iyi yazışmalar kızlar temizlik yapacam
kendinize dikkat edin hamiş kızlar hayırlı olsun
:13::13::KK19::KK19:

yeni hamişlerimize hayırlı uğurlu olsun. Allah sağlıklıca kucaklarına almalarını nasip etsin....

beni sorarsanız ilaç alıp kırmızılarımın gelmesini bekliyorum. baş dönmesi ve uykusuzluk hat safada.... astım krizlerim devam ediyor. sıcaktan. öle işte. öldürmeyen güçlendirirmiş....

geçmiş olsun canım ya

kızlar ben geldimmmmmmmmm ve bir de ne göreyim bissürü güzel haber Dilem Katinam Pisipamuk arkadaşlarım hayırlı olsun :KK49: , Allah sağlıcakla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh çok güzel bi gebelik ve doğum diliyorum sizlere gerçekten çok ama çokkkkk sevindim darısııı bizlerin başına diyorum Amin....

kuzusu hoşgeldin nasılsın?

kızlar ben geldimmmmmmmmm ve bir de ne göreyim bissürü güzel haber Dilem Katinam Pisipamuk arkadaşlarım hayırlı olsun :KK49: , Allah sağlıcakla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh çok güzel bi gebelik ve doğum diliyorum sizlere gerçekten çok ama çokkkkk sevindim darısııı bizlerin başına diyorum Amin....

hoşgeldin kuzummm inş.bizlerde böyle ardı ardına hamiş haberleri vericez eminim :KK49::KK49: bendede bel ağrısı var 2 gundur üşüttüm sanırım

katinamm tebrik ederim tatlım Allah ım sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede dua et oruçta tutma cnm bebeğin senden vitamin alamaz yoksa :KK49:

ebebebruli Allah razı olsun canım bu güzel haberi sizlerde bize en kısa zamanda verirsiniz inşallah..dualarımda hep siz varsınız zaten..midem çok kazınıyo..bu yüzden tutamıyorum..ama çokda üzülüyorum..napalım herşey bebek için..

oo hamiş haberleri hep geliyo haıylıs olsun herkese... bende adet daha olmadım ama test yaptık. tamamen tek çizgi çıktı.. eşimde üzüldü. ben çok şaşırdım.. sanıyordukki ne zaman bebek istersek olacak. ama bu iler öyle kolay olmuyormuşş...bu ay ilk deneme..çok emindim kesin hamile kalırdım diyordum ama olmadı... artık ümidimiz 2 ay.a kaldı...
canım yalnız değilsiniz genelde herkes aynı şeyi düşünür sonra gerçekle yüzleşir inşallah en yakın zmanda bebişin gelir
selam kızlar yeni keşfettim burayıı:KK9::KK9::KK9:

hoşgeldin canım

yeni hamişlerimize hayırlı uğurlu olsun. Allah sağlıklıca kucaklarına almalarını nasip etsin....beni sorarsanız ilaç alıp kırmızılarımın gelmesini bekliyorum. baş dönmesi ve uykusuzluk hat safada.... astım krizlerim devam ediyor. sıcaktan. öle işte. öldürmeyen güçlendirirmiş....
Canımmmm batın ne zamandı senin test yaptınmı? bi alttaki yazına istinaden yazıyorum, doktoruna git muhakkak ihmal etme lütfen bebeği erteleyin derse ki inşallahhhh demez kuzum, ertelemek istemediğini bunun için yapılacak birşeylerin olup olmadığını sor Allah yardım eder kuzum ama sen yeterki kendi sağlığını ihmal etme tamammı lütfennnn

oo hamiş haberleri hep geliyo haıylıs olsun herkese... Bende adet daha olmadım ama test yaptık. Tamamen tek çizgi çıktı.. Eşimde üzüldü. Ben çok şaşırdım.. Sanıyordukki ne zaman bebek istersek olacak. Ama bu iler öyle kolay olmuyormuşş...bu ay ilk deneme..çok emindim kesin hamile kalırdım diyordum ama olmadı... Artık ümidimiz 2 ay.a kaldı...

bizde öyle düşündük emindik olur nsılsa dedik ama öyle olmuyormuş nasip olmayınca olmuyormuş
demek hayırlısı olur inşallh canım

günaydın kızlar, yeni hamileleri tebrik ediyorum. darısı başımıza dicem ama dün itibariyle kör olmayasıcaları gördüm:KK53: herzamanki gibi beni bekletmeden geldi sağolsun, Ağustosa kaldım hatta ramazandan dolayı ağustostada olmaz malesef:KK43:

hoşgeldin kuzummm inş.bizlerde böyle ardı ardına hamiş haberleri vericez eminim :KK49::KK49: bendede bel ağrısı var 2 gundur üşüttüm sanırım
kuzum napıyosunnnn, geçmiş olsunnnn belini sıcak tut.. hadi inşallah bir hafta sonra sende güzel haberi patlatcaksin arkandan gelicezzz bu ay çok çalışıcaz bol kazanıcazz inşallahhhhhhhh :KK52:

evet cnm bizde öyle sanıyordur 5 ayda korunmuştuk meğer ne çok istiyormuşuz bebek Allah ım yardımcımız olsun daha çok yolun başındasın tatlım çalışmalara devam pes etmek yok :KK49::KK49:

arkadaşalar bat 12 ağusts benim ..yumurtlama dnemimde eşimle ilşkide blndkkk bikaç kez ondn sonra akıntım başladı normalde olam ve kasıklarım çok ağrıyıp sızlıo ilişkiye girerkende sızlıo olmuyodu...yorgunlk haşlsizlik ve aşırı uyumaya başladımmm...bulantım yok ama bazen oluoo kusmasamda....sizce bu belirtiler...hamile olablrmym..doktorum şuan olsa bile gözukmezz dedii

kuzum napıyosunnnn, geçmiş olsunnnn belini sıcak tut.. hadi inşallah bir hafta sonra sende güzel haberi patlatcaksin arkandan gelicezzz bu ay çok çalışıcaz bol kazanıcazz inşallahhhhhhhh :KK52:

iyiyim cnm benim çok şükür yine bir p.tesiye daha başladık bu aydan umudum yok aslında kistimden dolayı yinede Allh tan umut kesilmezmiş çalışıp kazanıcaz çatır çatırda doğurcaz inşallah kuzucumm sen naptın başladınmı soğana :KK49::KK49:

günaydın kızlar, yeni hamileleri tebrik ediyorum. darısı başımıza dicem ama dün itibariyle kör olmayasıcaları gördüm:KK53: herzamanki gibi beni bekletmeden geldi sağolsun, Ağustosa kaldım hatta ramazandan dolayı ağustostada olmaz malesef:KK43:

gunaydın tatlım hayırlısı olsun çalışmalara devam :emir_bebek:

X