Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar ben geldimm tekrar merhabalar sonucu aldım 450 çıktı..hamileyim :))
aslında bu aydan hiç umudum yoktu..tatile çıktım deli gibi yüzdüm atladım zıpladım..sallama titreme işini 1-2 kere yaptım fazlada yapmadım ama işe yaramış sağol dombrabre..:KK1:
onun haricinde kafama hiç takmadığım zamanda nasip etmiş Mevlam..Allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin kızlar..Dualarım sizinle..ve tüm bebiş bekleyenlere..

oooooo mansallah iki gundur hamileden gecilmiyor seni de tebrik ederim canim coooook guzel bir haber:KK16::KK16::KK16:hadi bize de dua edin artik

selam,

kızlar nasıl içiyorsunuz sogan suyunu. 2 ayrı zamanlarda denedim bir yudumdan sonra 15 -20 dakika öğürmekten kendime gelemedim.
bende içmek istiyorum ama içamiyorum.. o kokusu ve acaip tadını yok etmek içebilmek için ne yapabilirim

CNm ben iftardan sonra yapıyorum koca bardak iciyorum burnumu tıkayın tabi yoksa bende içemem arkasından hemen nutella yiyorum bastırıyor hiç köku kalmıyor sende öyle dene:21:

benimde kırmızı geldi baştan sonra açık pembe oldu bugün çok azcık var bakalım hayırlısı:)

canım ben sana 2 ay dedim ama bu lekelenme bende haziranda oldu tam yumurtlama zamanında..sonrasında regl oldum..bu ayda hamile kaldım..belki içimiz temizlenmiş gebeliğe hazırlamıstır o kanama..seninde öyle olur inşallah..

oooooo mansallah iki gundur hamileden gecilmiyor seni de tebrik ederim canim coooook guzel bir haber:KK16::KK16::KK16:hadi bize de dua edin artik

Rabbim sizleri ve tüm isteyenleri tez zamanda bebek sahibi yapmak nasip etsin..Ben çok fazla inanıyorum kızlar 1-2 aya kadar hepimiz dökülücez :)) katinam dedi dersiniz :KK1:

kizlar hamilelik haberini alanlari tebrik ederim cok cok sevindim :KK52::KK52:

darisi basimiza insallah. 2 agustos bat . ve tek belirti kasiklarimda hafif batma.

hamis arkadaslarim bir tekrar yazabilir mi belirtilerini filan?

canım ben sana 2 ay dedim ama bu lekelenme bende haziranda oldu tam yumurtlama zamanında..sonrasında regl oldum..bu ayda hamile kaldım..belki içimiz temizlenmiş gebeliğe hazırlamıstır o kanama..seninde öyle olur inşallah..

inşalah canımm bol bol dualarınızı bekliyoruzzz:)

kızlar günaydın. bikaç gün girmedim maşallah sayfalar almış başını gitmiş. okuyamadım var mı yeni hamileler:KK49:
Ankarada dün bir yağmur yağdı inanamazsınız. çok rahatladık:KK16: ben de iyiyim kilo alıyorummmmmm:KK52::KK52::KK52:

kizlar hamilelik haberini alanlari tebrik ederim cok cok sevindim :KK52::KK52:

darisi basimiza insallah. 2 agustos bat . ve tek belirti kasiklarimda hafif batma.

hamis arkadaslarim bir tekrar yazabilir mi belirtilerini filan?

Canim aslinda oyle cok fazla bi belirgin bisey olmuyo ama en belirginleri goguslerde asiri hassasiyet ama adet olmadan oncekinden biraz dha fazla sanki. Bide benim karnim acayip sisti ( ki hala sis) bu da aslinda bi adet belirtisi gibi
Bir de sabah kalktigimda acayip derecede midem kazinarak uyaniyorum mesela simdi acayip ac uyandim:KK56:
Ara ara cok hafif kasik agrisi olabilir tam adet olcagin donem. Hatta hamilelerin de ikinci adetlerinin donemine rastgelen 8. haftada da hafif kasik agrisi olurmus oyle diyorlar

kızlar ben geldimm tekrar merhabalar sonucu aldım 450 çıktı..hamileyim :))
aslında bu aydan hiç umudum yoktu..tatile çıktım deli gibi yüzdüm atladım zıpladım..sallama titreme işini 1-2 kere yaptım fazlada yapmadım ama işe yaramış sağol dombrabre..:KK1:
onun haricinde kafama hiç takmadığım zamanda nasip etmiş Mevlam..Allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin kızlar..Dualarım sizinle..ve tüm bebiş bekleyenlere..

Yaa cok sevindim tebrik ederim canim yaa ayni gunlerde ogrenmemiz ne guzel
Bi suru hamis oldu bu hafta baya bereketliymis:nazar:

kocam kalksında söyleyim bi gidelim .. sence düşük belirtisi mi bu akıntıı çok korkuyorumm yaaaa :KK14:

Benim de geldi kahverengi akıntı, doktor progestan hap verdi sabah aksam, dusuk tehlikesi oluşmasın diye. Hapı 1 hafta içtim gecti akıntı çok şukur. Hicbir zararı yokmuş hapın, tüp bebek tedavisinde bile kullanılıyormus. Kesinlikle boşvermeyip hemen bir doktora görünüp durumunu söylemen gerek. Ama içini ferah tut ve aklına kötü birşey asla getirme de kötü olmasın.

Kızlar selam!
Giremedim kaç gündür bulantıdan ama şimdi baya bir okudum yazdıklarınızı.
Pisipamuk, Dilem, Katinaam umarım yanlış yazmadım isimlerinizi. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim. Allah hepinizin kucağına almak nasip etsin insallah.
Ne keyifli bir anda patır patır hamile haberleri almak.
Midem bana oyun oynuyor resmen, hem canım bişeyler istiyor ama yememe de izin vermiyor.
Bu arada karnım resmen davul gibi şiş,heralde bu regl olmamanın verdiği şişliktir.
İlk hamileligimde olmayan hersey bunda oluyor.
Bu arada kızlar, yol gösterici olmak adına bişey paylaşmak istiyorum.
Ben yumurtlama dönemimde ilişkiye girdikten sonra tam olarak 6-7 gun sonra kahverengi bir akıntım oldu. Sadece tuvalete gittigimde geldi bu ama boyle ara kanama gibiydi.
Doktora gittim hatta bu nedir diye, o da bana yerleşme kanaması olabilir dedi. İlk defa boyle bisey yasadım. Ve daha 13-12 gun filan vardı regl olmama.
Adet gunumden 5-6 gun once de tansiyonum çok düştü, normalde hiç düşmez, 8-4 filandı ölçtüğümüzde, sırf bu yuzden hastaneye gittim yükseltemedik cünkü tansiyonumu ve betahcg ölçtüler hamile çıktım.
Ben tansiyonum sayesinde anladım hamile oldugumu bir de ara kanama çok garipti.
Ayrıca belim çok ağrıdı ama regl ağrısı gibi değil, daha farklıydı benim. Ve hemen kokulara karşı duyarlılık ve mide bulantılarım başladı.
Umarım yardımı olur yazdıklarımın. Allah bütün isteyen hamile adaylarını hamile yapsın inşallah..

efsunum liste uzun zamnadır güncellenmemiş.. bir el at be gülüm sana zahmet... bazen okuyamayıp sadece oraya bakıp arkadaşlardan haberdar oluyor da o yüzden..

bu arada yeni hamile 2 arkadaşımızı da yürekten kutluyorum... Rabb im sonuna kadar sağlıkla götürsün inş.. duanızı bizden eksik etmeyin..

ultrasonla mı bakıyolar yoksa alttan muayene mi :KK14:

Canım baktırmak zorunda degilsin eğer istemiyorsan. Transvajinal, yani alttan ultrasonla bakıyorlar. 10 haftalık olana kadar karından görünmez dedi benim doktorum. Ama sonucta insanlar nelere katlanıyor, öyle düşün, sadece ultrason aletiyle bakılacak. Bebeginin iyi oldugunu duymak için herseye değer.

Canim aslinda oyle cok fazla bi belirgin bisey olmuyo ama en belirginleri goguslerde asiri hassasiyet ama adet olmadan oncekinden biraz dha fazla sanki. Bide benim karnim acayip sisti ( ki hala sis) bu da aslinda bi adet belirtisi gibi
Bir de sabah kalktigimda acayip derecede midem kazinarak uyaniyorum mesela simdi acayip ac uyandim:KK56:
Ara ara cok hafif kasik agrisi olabilir tam adet olcagin donem. Hatta hamilelerin de ikinci adetlerinin donemine rastgelen 8. haftada da hafif kasik agrisi olurmus oyle diyorlar

tesekkürler canim cevap verdigin icin

günaydınn canlaaaaar

benden koyu kahwe akıntı geliyooo korkuyorum yaa :18::18::18:

huysuz gittin mi kontrole

X