Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar hamileyimmmmmmm.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
kan sonucum 373.
Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

ayyyy ne güzel heberler bunlar ya ben almıs gibi sevindm bir ara şaşırdm acaba aynı msjmı atmıs diye ama baska arkadasmıs daha kimseyi tanımadıgımdn şaşırdm hayırlı ugurlu olsun rabbim bizede nasip etsn önerilerinizi bekliyorz neler yaptınz

bu ay ilk defa klomen kullandım pazartesi çatlatma iğnesi vuruldum salı ilişki oldu ve inşallah bu sefer olur bende hamile olurum tam 11 aydır bu güzel haberi bekliyorum inşallah rabbim vermiştir...

arkadasım kaderimz aynı galiba bende 10aydır istiyorm olmadı ve bende bu ay kalamzssa klomene balıcam hatta bu ay başlıcaktık ama gecen ay kist olmustu ondn küçük bir parca var tekrar büyür dedi baslamadk peki sen kac aydır klomen kullanıyosn kist yaptımı

dün bende eve geldiğimde test yaptımmm ve sonuc pozitif çıktı..sanırım hamileyim :)) birazdan kan vermeye gidicem..Allahımm sizlerede tattırsın bu duyguyu..

ooo haberler gittikçe artıyo maşalah maşalah ne güzel canım benim tebrik ederim :) Allah hayırlısı ile kucağına almak nasip esin güzel bi hamilelik dönemi geçirirsin inşalah

evt canım geçen bundan 2 ay evvel benimde böyle bi kanamam oldu..hatta yerleşme kanaması bile sandım..yumurtlamayla alakalı bi durummuş..hiçç korkma..çalışmalara devam.. :))
bak içim rahatladı şimdi :)) ee benim dün kanamam oldu bugün azcık var ama ondan önceki gün denediğimiz için dün denemedik bugünde sıra.acaba dünmü deneseydik ?

bende 9 aylık evliyim ve bu ay 2. denememiz ve 31 temmuz adet olmam lazım dün ve buğün baş ağrısı yüksek ateş ve alttarafımda yanma var ilk defa böyle oluyorum adete yakın yardımcı olur musunuz çok ihtiyaçım var evde de yanlızım :KK43:
bende baş ağrılarından geçen ay günlerce çektim hele son gün adet olucam gün yataktan kalkamadım:KK43: tabi malum ilaçta alamadım fakat akşama kadar süren o şiddetli ağrıdan sonra benim kırmızlar geldi:KK43: bide günler öncesinden ateşlenme vardı vücudumda fakat canım bu belirtiler hamilelik belirtiside olabiliyormuş.inşalah senin öyledir.

kızlar ben geldimm tekrar merhabalar sonucu aldım 450 çıktı..hamileyim :))
aslında bu aydan hiç umudum yoktu..tatile çıktım deli gibi yüzdüm atladım zıpladım..sallama titreme işini 1-2 kere yaptım fazlada yapmadım ama işe yaramış sağol dombrabre..:KK1:
onun haricinde kafama hiç takmadığım zamanda nasip etmiş Mevlam..Allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin kızlar..Dualarım sizinle..ve tüm bebiş bekleyenlere..

karbeyza teşekkür ederim..Ayaklarımızı fena sürüdük..sizide bekliyoruz Rabbimin izniyle..

Son düzenleme:
aslında bu aydan hiç umudum yoktu..tatile çıktım deli gibi yüzdüm atladım zıpladım..sallama titreme işini 1-2 kere yaptım fazlada yapmadım ama işe yaramış sağol dombrabre..:KK1:
onun haricinde kafama hiç takmadığım zamanda nasip etmiş Mevlam..Allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin kızlar..Dualarım sizinle..ve tüm bebiş bekleyenlere..

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin,sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin,sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Allah razı olsun canım darısı en kısa zamanda sanada nasip etsin..
katinamm senin bu yumurtlama gününde gelen kan nasıldı hatırlıyormusun
canım kahverengi leke gelmişti sonrada rengi çok açık pembeye döndü ve kesildi..

Hamilerimizi tebrik ederim Allah im sağlıklı bir sekilde kucağınıza almayı nasip etsin bizlerde dua edin kizlar çok sevindim hepiniz için :KK49::KK49:

tebrik ederim yeni anne adaylarımızı:)benimde 2.ayım ama sabırsızım bakalım ama kasıklarım fal agrıo bıkacgundr yarın regl günüm sanırım bu ay da regl olcam artık agustosa umutlarımız:)tüyolarınızı bekliyoru tabi kızlar:)

gebelik isteyenler listesine beni de ekleyin kızlar:)

canim tebrikler rabbim hayirli saglikli evlat verir insallah cok sevindim :)€

yaa yazdıklarımı ancak bulabildim yawwww , aşğıdakileri okuyun kızlarrrr.:KK9:
''canlarım bide bu ay neler yaptığımı , nasıl uğraştığımı anlatayım hemen :KK1::KK1::KK1: çok komiktim, rezillik yaniii, anlatmaya çekiniyorum, ama tanışmadan sizler beni iyi hissetiren insanlar olduğunuz için aslında çekinmeme gerek yok, her ilişki öncesi abdest ve dua, başlarken besmele :KK1: düşünsenize tam başlıyorsunuz besmele çekiniyosunuz , töbe töbe, :KK1::KK1: biraz garipti ama rabbim öyle istiyor aslında, sonrasını anlatmıyım tabii:KK1::KK1::KK1: ilişki sonrası eşler, 2-3 dakika çıkmayacak, hatta çok afedersiniz ya utanıyorum ama kusura bakmayın, içeri iyice ittirecek, anladınız işte , :KK17::KK17: kızlar tüm ayrıntıları anlatıyorum vallahi, herşey bebişleriniz için özür dilerim, sonrasında çıkınca, bacakalrınız yukarı, eller belin altına , bacakların iyice yukarı kalkması için destek amaçlı,( buarada ben hafif tombişim, az kalsın boynumu kırıyordum, dikkat edin yaniii , vücudumu taşımakta zorlandımda :KK1::KK1: ) veeeee popoları sallayın, titretin ki, spermler iyice içeri aksınlar, bide bisiklet çeviriri gibi çevirin kızlar, o yolu açmak için ne düşünürseniz yapın, bu şekilde 1 saat kaldım ben, sonrasında ykanırken o bölgeniyi az miktada abdest için yeterli miktarda suyla yıkayın, şakır şukur değil yani, :KK1::KK1: bir de gün aşırı ve sabaha karşı lütfen kızlar, çooooookkkkk zor biliyorum ama , erkek spermleri sabaha karşı tavan yapıyor, adetiniz bitti ya, mesela benim 8 gün sürüyor nerdeyse, 10. gün başladım, bat tarihime kadar gün aşırı yaptım ama çooookkk yoruldum yaaaaaaaa:KK1::KK1: eşim bile, bir tutsun perhize gircem dedi yawww:KK9::KK9::KK9:işte benim hikayem buuu canlarım, var mı sormak istediğiniz bişeeeeeeee :nazar::nazar:

cal bu senin için iyi oku bak ....

bence yapın cnm ya doğal antibiyotik zararı yok faydası var hem tadıda hiç :KK16:kötü değil

selam,

kızlar nasıl içiyorsunuz sogan suyunu. 2 ayrı zamanlarda denedim bir yudumdan sonra 15 -20 dakika öğürmekten kendime gelemedim.
bende içmek istiyorum ama içamiyorum.. o kokusu ve acaip tadını yok etmek içebilmek için ne yapabilirim

X