Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sen yine devam ettim ebruş halvet işlerine, bellimi olur tutuverir şu günlerde :KK52: evet şu sıcak olayına çoook dikkat etmek gerekiyormuş ayacıklarınızı bellerinizi sıcak tutun kızlarr, ıslak mayoyla bikiniyle oturmayın kasıklarını üşütmeyin :KK34: bende bu ay tüm bunlara dikket edicem

devam devam kuzummmm :KK49::KK49:

ben geldimmmm bissürü işler becerdim geldim :126:napıyosunuz bakalım? bitsede şu regl halvet günlerim başlasa :101: belirti konuşmuşsunuz benim en dikkatimi çeken şey ki .bi kaç arkadaşımda aynısını söyledi göğüs ucu ağrısı, yumurtlamadan itibaren.. ama olmayanda vardır tabii ha birde sık idrara çıkma.. şiddetli bel ağrısı içinde belirti diyorlar. benim bu ay belim çok fena ağrıdı nedenini hiç anlamadım belkide klimayla uyuduğum için üşütmüş olabilirim

selammm guzelll anne adaylarıı ben bu aralar baya bı yogunum fazla gıremıyorum uzgunum:KK25: arada bakabılıyorum ıyısınız ınsallah opuyorum hepınızı :KK54: betusum benım batı ıstersen 18 agustos yaz ama 3 ay korunmamız gerekıyormus belkı bı kaza olur :KK37::KK33:

hoşgeldinizzzzz canlaaaaaaaaaaar :KK16:

papilloamour bnm kasıklarım batıyordu göğüslerimin yanları ağrıyodu ama şimdi uçları da ağrıyo artık,belim ağrıyo batıyo akıntım wardı ztn .. ama klima da warsa üşütmüş de olabilirsin ben üşütünce kasıklarım batar belim ayrılır kalbim de batar azcık ama,ondan anlarım .... eğer bel ağrın ilişkiden 1 hafta sonra fln ağrımaya başlıyosa neden olmasın :KK16:

dcl_xcl canımmm kolay gelsin Allah ol dedimi olur cnm bakma 3 ay korunun dediğine...bi kaza oluwersin mselaaaaa:KK37:

gıttım kan parcaları var dedı onlarda kanamayla gıder dedı ama unıye gıdıp tahlıllerı yapıp tedavı olmassanız dıger gebelıklerde duser dedı ıcım sıkıldı 2-3 ılo verdım heralde su kurtajdan sonra:KK5:

çok şükürki tedavisi var en azından canım olursun tedavini sonra inşallah sağlıkla kavuşursun bebişini üzmemeye çalış kendini

selammm guzelll anne adaylarıı ben bu aralar baya bı yogunum fazla gıremıyorum uzgunum:KK25: arada bakabılıyorum ıyısınız ınsallah opuyorum hepınızı :KK54: betusum benım batı ıstersen 18 agustos yaz ama 3 ay korunmamız gerekıyormus belkı bı kaza olur :KK37::KK33:

selam cnm hoş geldin tatlım Allah ım hakkında hayırlısını versin :KK49:

hosbuldukk bebeeemm mercı amma kolay gelmıyor ıs bıtmıyor:KK37:

kafan dağılıyodur boşver kuzum, benimde haftasonu sakinliğine büründü 6 da çıksamda başlasa tatilim :KK76::KK76: sen şu tetkikleri bi tam yaptır bakalım, belki prof beklemene gerek yok yada kesin 3 ay bekle der ona göre bi yol haritası çizersin

bende milat topiğindeydim orada herkess hamişş kaldı bi benn kalınca bende buraya kaydım umarım Rabbim bizlerinde yüzünü güldürür en kısa zamanda :KK12:
hoşgeldin aramıza:KK19:

hoş buldk canım aslında salı günü memlekete gidecm eylüle kadar giremicem ama kısa sürede olsa benimle aynı duygudaki arkadaslarla konusmak istedm insaallah bizde biran önce hamile kalırz

hoşgeldinizzzzz canlaaaaaaaaaaar :KK16:

papilloamour bnm kasıklarım batıyordu göğüslerimin yanları ağrıyodu ama şimdi uçları da ağrıyo artık,belim ağrıyo batıyo akıntım wardı ztn .. ama klima da warsa üşütmüş de olabilirsin ben üşütünce kasıklarım batar belim ayrılır kalbim de batar azcık ama,ondan anlarım .... eğer bel ağrın ilişkiden 1 hafta sonra fln ağrımaya başlıyosa neden olmasın :KK16:

dcl_xcl canımmm kolay gelsin Allah ol dedimi olur cnm bakma 3 ay korunun dediğine...bi kaza oluwersin mselaaaaa:KK37:

evet aynenn, regl başlamasına yakın bel ağrısına inanmıcam ben çünkü o oluyo zaten, 2 hafta falan önce ağrırsa şüphe duyabilirim..

kızlar sabah kan verdim ya bekleyemiyorum çok heyecanlıyım bi saat içerisinde belli olur heralde
çatlıcam meraktan :)

ama ben birazdan çıkıcam çok merak ederim tüh ya artık hafta sonu bi şekilde girmeye çalışırım. seninle zamanlarımız baya yakındı inş sende hayırlı haberler alırsın

canım öncelikle hoşgeldin çok geçmiş olsun Rabbim sağlıkla hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah.hepimiz hamile kalmaya çalışan bu amaçla çeşitli kürler deneyen ve bunu paylaşan bayanlarız.haliyle hamile kalındıktan sonra konuştuğun konular da değişiyor ..burası tam sana göre canım.genelde haftaiçi akşama kadar muhabbet güzel döner burda.. her konuda da dertleşiriz çoğunluk hamile kalma çabaları tabi.
ver bilgilerini ilk sayfaya ekleyeyiym seni de

gel kuzum bekliyoruz

inşallah canım ya

cok sagol canım aslında ben salı günü memlekete gidecm ama gidene kadar benimle aynı duyguyu yaşaynlarla konusmak istedim birbirimize yardımlarımz olur insaallah sogan kürü yapıyorm ben ovalasyn testide aldım burada kısa sürelide olsa olmus olursam daha cok insan tanrım birseyler paylasırz en önemliside kadir gecesi geliyor birbirimize bol bol dua edriz benim adet günüm 20temmuz bu ay hamile kalmk istiyorm tabi rabbim nasip edrse cünkü yine hamile kalmzsam diger yumurtlama günüm eşimdn ayrı gececk sonraki ay bebegimi kaybedeli 1sene dolmus olack ve cok üzülecem hapla tedaviye baslıcz ben hap kullanmk istemiyorm kistten yeni kurtuldm o haplar kist yapıyorms tabi herseyn hayırlısı rabbim ol diyince olack hepimzn gönlüne göre versn rabbim kürlerdn bahsedrsenz sevinirm

kizlarr simdide gelelim su keci bonuzuna esimle dun keciboynuzu aldik ben biguzel tarife gore yaptim bunu sabah sahurda ac karnina verdim benim kocis azkalsin istifra ediyodu daha3 yudum almisti tabi icemedi anlicaniz ben bunu icemem dedi bende denedim aman yarabbi tovbe rabbimin gucune gitmesin ama igrennnnccc yaa adamlara eziyet kizz o bende kiyamadim ramazandan sonra baslariz zorlamicam dedim oda tamam dedi kiyamam ben kocisime ama yaaa adamin rengi benzi atti valla :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bende aldım keçiboynuzu bikaç gün yaptım ramazan girdi benim kocamda içmemeye başladı napcam okadar boynuzu ben şimdi

hoşgeldin aramıza cnm Allah ım yardımcımız olsun herbirimizin bizim topiğimiz gerçekten çok guzel hamile kalmaya çalışanlarla dolu inş.hepimiz kalıcaz bir gun sadece hayırlı zamanını bekliyor burda sıkılmayacağına eminim her sorunada cevap bulabileceksin elimizden geldiği kadarıyla :21:

cok sagol canım eminim ondan bayagı yogunsunz sürekli yazışıyorsunz cvp alacagıma eminm sagolun

maşallah ne güzel kalabalık bi topik olmuş ilk defa denk geldim banada yardımcı olursunuz umarım benim bat dündü bu sabah test yaptım çıkmadı :KK43: bu ay ilk defa gögüs acısı çekmiştim adet günümde hiç ağrımazdı bende heveslenmiştim ama umudum kırıldı kanda veremiyorum niyetliyim :KK43: erkenmi yaptım yoksa olsa çıkarmıydı kafam karıştı rabbim mübarek günlerin hürmetine kimsenin kucağını boş bırakmaz inşş..

hoş buldk canım aslında salı günü memlekete gidecm eylüle kadar giremicem ama kısa sürede olsa benimle aynı duygudaki arkadaslarla konusmak istedm insaallah bizde biran önce hamile kalırz

inşallah canım bu mübarek günleri iyi değerlendirip bolbol tevekkül edelim .. :KK16:

elektriklerimiz kesildi bişey kaçırmadım değilmii :KK9:

X