Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın herbirinize...

kistleri herhalde ilaçlar yapıyor.. inş. hakkında hayırlısı olur... bebişin hemencik gelir... zor süreç Allah yardımcn olsun...

böle gamsız, hiçbirşeyi takmayan önemsemeyen tip olmak isterdim.. öle olsaydı gerçi tanışamazdık. hepimiz aynıyız, takıntılı tipler... dimi ama...

öyle tabi tatlım keşke azıcık öyle olabilsek. elimizden geleni yapıyoruz zaten gücümüz yettiğince ama şu kafalar azcık rahat olsa, ve olmalı . valla başaralım bunu ya

geçmiş olsun canım ya. inş. sonuçların güzel olur... yeni doğan sarılığını bebişler atlatıyorlar üzülme...

canım benim geçmiş olsun stres yapma kuzummm allah ım yardımcınız olsun inşallah sonuçlarında iyi çıkar dua et bitanem oğluşun melek allah ım korur onu dualarımdasın allah a emanet ol tatlım gelincede haber verirsin öpüyorum çok nolur üzülme hayırlısıyla bunuda atlatırsın sen guçlü annesin miniğine ve kendine iyi bak
gunaydın cnm inşallah bu ay vardırda ondan gecikme olmuştur rabbim yardımcımız olsun
gunaydın cnm hoş geldin bendede 6 cm kist vardı 2 ay d.kontrolle gitti hiç telaş yapma inşallah ameliyatsız giderde hamile kalırsın bol bol dua et rabbim ol dedikten sonra olmayacak şey yok

küçükpisi,papimm,asyahat hepinize gunaydınnn

sevgimm hakkında hayırlısı olsun tatlım allah ım hangi yolu hayırlı göruyorsa o olsun kistler ahh o kistlerr gider cnm merak etme artık zamanı geldi sanki son aşamalardayız bana öyle geliyor nedense çok rahatım bu konuda doktorada 6 ay oldu neredeyse gitmiyorum onlarda anlamıyorlar artık tek sorun kist dediler bunuda vucudum urettiği için çözumu yok doğal yolla yada direk tup bebek olacak sanırım inşallah hiç birine gerek kalmaz

asyam tatlımmm inşallah tup bebeğe geçmeden hamile kalırsın hayırlısı olsun kuzummm

yok canım ya ben normal yolla bebeğimin olacağına inanmıyorum bana bir destek lasım.dünde saten herkez diyo yok bir tane kıs varmış 30 yaşındaymış 5 tane çocuğu varmış ben hala oturuyormuşum valla atacam kendimi artık camdan aşağı.ya bu millet malmı ya olmuyo olmuyo kaz kafalılar rabbim vermiyo ne yapabilirimgerçekten zor bir süreç geçiriyorum sağolsun etrafımdakiler dahada zorlaştırıyor.rabbim hayırlısını versin inşallah ben daha fazla bunalmadan.

Son düzenleme:

hayırlısı olsun tatlım ya o koca kafalılar yokmu zaten bunaltıyorlar bizi sanki kendi elimizde tedavi oluyorum desen aaa bak çocuğu olmuyormuş derler allah ım ıslah etsin onları ben artık çok alıştım bunlara boşver salla gitsin kuzummmm

Ebruşkom sağol bitanem iyiyim sen de iyisin inşallah

Asya, canım o insanlar heryerde var emin ol kendi iç rahatsızlıklarından böyle yapıyolar emin ol. Sorunları senle değil kendileriyle. Mutsuzluk yaratarak beslenmeye çalışan bi çeşit kımıl zararlısı gibi düşün Size ne de geç. Yorum dahi yapma. Tedavi oluyorum deme. Çok istiyorum deme. Yorumdan kaç böyle durumlarda. Geçiştirebildiğin kadar geçiştir. Çünkü derdini anlatırsın yardım göreceğim sanırsın en azından psikolojik, ama hep köstek görürsün hep alttan alta mesaj alırsın. En iyisi hakikaten önemsememek. Ne yapalım yani, bizim elimizde olan bir şeymi bu durum. Biz çokmu isteriz bunları yaşamayı. Allaha havale et. Sen kendi içinde moralini yüksek tutmaya çalış. Eşinle aran iyi olsun Annenle babanla işte en yakınlarınla aran iyi olsun. Gel bize anlat. Ne biliyim üzme kendini. Bak çocuk olacak başka şeyleri vızıklıcaklar bitmez arkadaşım. Milletin karın ağrısı bitmez. Ömrümüz boyunca onlar içinmi yaşıcaz biz. Ne halleri varsa görsünler. Bize bişey olmasın. Ailelerimize, sağlığımıza. mutluluğumuza. En önemlisi bu. Gerisi hakikaten teferruat ve vakit kaybı kuzum...

asya salla ya milleti... 5 çocuğu olan 30 yaşındaki bayan mutlumuymuş. ondan haber versinler... Allah hayırlı evlatlar versin... istemiyorda olabilirdin millete ne... sanki birsürü çocuğun olsa bakıvercekler

gerçektende güzel tespit... milletin mutsuzluğu ile mutlu olanlar... kımıl zararlıları hehe süper

çok tesekür ederim canım. insallah dediğin gibi olur. zaten hamıle kalırsam doğum sırasında myomuda alırız dedi doktorum.hayırlısı bakalım.gerisi allaha kalmıs.

hosbuldum canım benim.evet ilk doktorum çok korkuttu beni.hemen ameliyat diyince bi hos oldum resmen. neyseki mantıklı düsününce diğer doktorumun dediği daha çok yattı kafama.kafam suan rahat bakalım insallah en kısa zamanda hepimiz hamile kalırız canlarım.

kizlar desteginiz icin sagolun.kan sonuclari temiz cikti..sarilik hala var ama idrar skintili cikti bu yuzden birdaha tahlil aldilar ona gore teshis koyacaklar..
birde oglum agladiginda bazen nefesini zor toparlayip morariyordu bunun icinde kardiyologa yonlendirdiler..yarin EKO cekilecek..ins temiz cikar yavrumun kalbi.rabbim melegimi korusun.. ben kuzumu mevlama emanet ettim..

inşallah canım inşallah bu sefer gelmiştir benim yavrum da evde 1 tane testim var sabah onu yapayım 6 gün geçti artık varsa yoksa kesin çıkar hayırlısı olsunn

cok sukur canımm o sonuçlar da temiz çıkacak hc merak etme. kalbini bozma. benim kızımda morarıp dururdu. o kadar cok aglıyodu ki.. ama elh hic bişi çıkmadı. sizde de hicbişi çıkmayacak Allahın izniyle. opuyorum seni ve tatlı oglunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…