Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

neden gecikirki;?belkide geç yumurtladın canım.sende yumurtlama bozukluğu yada rezerve azlığı varmıydı?evde testin varsa yarın birtane daha yap canım inşallah pozitiftirde o yüzden gecikmiştir.

canım yumurta tembelliği var ilaçla bile bitane iyi gelişiyor ya bilmiyorum gecikmeler çok oluyordu bu ay yumurtama takip ettim güya akıntıyla. bi de 1 haftadır ilişki olmadı nasılsa yumurtlama zamanı geçti dedim bi de hala ara ara akıntım oluyor ıslaklık oluyor.. canım senin 3 yıl geçtimi de tüp bebeğe karar verdin 3 yıldan önce yapmıyorlar sanırım

gunaydın arkadaslar.herkese merhaba.bende sızler gıbı hamıle kalmakla ugrasıyorum .mantar tedavısı ıcın gıttıgım doktor kontrolunde myomum oldugu farkedıldı.yaklasık 5 cm buyuklugunde rahım duvarına bıtısıkmış.doktor hemen acıl amelıyat olman gerekıyor olmazsan gebe kalman zorlasır, gebe kalırsanda erken dogum veya düşük yapabilirsin dedı.tabı benım moralım sıfır oldu aglayarak eve gıttım. eşim saolsun cok destek oldu.baska bır doktora daha gıttım oda normalde alınması lazım ama sen gebe kalmaya calıs dedı.gebe kalamazsan o zman amelıyat olursun dedı.bızde bebek yapmaya karar verdık.kısaca benım hıkayem bu.

canım rabbim şifa versin inşallah tez zamanda bebişin gelirde belki onun gelmesiyle miyomun gider ameliyata da gerek kalmaz inş bizlerde bebiş için uğraşıyoruz ve inatla bekliyoruz o anı bu 2013 yılında inşallah hepimiz hamiş olacağız

canım benım cok saol.ınsallah rabbım bebek bekleyen herkese nasıp eder en kısa zamanda.myomuda dogum esnasında alacaklar ınsallah .

canım benım cok saol.ınsallah rabbım bebek bekleyen herkese nasıp eder en kısa zamanda.myomuda dogum esnasında alacaklar ınsallah .

allah izin verirse olur canım inşallah.ama sen yumurtlama günlerine dikkat et ogünler ve öncesi mutlaka ilişki olsun biliyorsun bu yumurtacıklar sadece 12-24 saat yaşıyorlar.

allah izin verirse olur canım inşallah.ama sen yumurtlama günlerine dikkat et ogünler ve öncesi mutlaka ilişki olsun biliyorsun bu yumurtacıklar sadece 12-24 saat yaşıyorlar.

biliyorum canım o günleri boş gecirmem asla. bakalım 19 unda adet olmam gerekıyor bugunde hafıf belım agrıyor :18: insallah kırmızılar gelmaz

canım ben devlette yaptırmıcam devletin birsürü şartı var onlarla uğraşamam ki birde çalışıyorum izin alması zor o yüzden bende özelde tüp bebek yaptırmaya karar verdim.ben evleneli 5 sene canım bebek için uğraşalıda 3 seneyi geçti.bazen diyorumki neden korunmayı bıraktıktan 1 sene sonra tüp bebek yaptırmadım sonrada düşünüyorum:44:herşey kader kısmet tüpbebeğinde garantisi yokkiherşey allahtan dilerim rabbim hakkımda hayırlısını verir.

canım doktor kontrolünü bırakma lütfen.maddi olarak insan zorlanıyor ama diğer türlüde çocuğumuz olmuyo bu bir gerçek.rabbim bütün arkadaşlarımın kucağını doldursun inşallah.senin bebek için çalışma süren çok olmamış ama ben geriye bakıyorum ve ne zaman 3 yıl oldu diyorum daha 6 ay korunmasız ilişki ile çocuğum olmuyo diye üzülüyordum 3 sene olmuş.

canım benım moralını bozma.herseyın hayırlısı.ınsallah en kısa zamanda kavusuruz bebıslerımıze.

papiiiiii canım doktora gitcektin ne yaptınız?ne varmış?nasılmışsın?nasıl bunalttım ama:44:banane banane sende haber ver kendinden merakta bırakmahadi öpüldün bakim

öncelikle geçmiş olsun canım.....
ama bence miyomdan ziyade önce mantardan kurtul benim ablmdada olmuştu soğan suyu içti anlattığına göre tam anlmıyla rahmi temizleyormuş tabi sağna suyu süracinde bebek düşünme ilk etapta ssoğan suyuna başla ibrahim saraççoğlunun bu kür bildiğim kadarıylaa...bi arastıt istersen herşey gönlünce olsun........

cok tesekur ederım canım.mantardan cok sukur kurtuldum canım.fıtıl ve krem kullanmıstım.sogan kürü hamılelıgede yardımcı.bı kac defa ıctım ama mıdem bulandı

canım beklemek gerçekten zor bende ilk 6 ay olduğu zaman niye olmuyo niye olmuyo diye üzülüyordum bizimde 2 yıl olmasına az kaldı.. rabbim tez zamanda bizlere de evlat versin inşallah.... canım doktor kontrollerine yaz tatiline kadar ara verdim eğer o zamana kadar olmaz sa bende tekrar gideceğim belki bende tüp bebek aşamasına geçerim hakkımızda hayırlısı olsun inş.

okadar uzun süre olmadığını bilmiyordum:44:seninde uzun olmuş canım.o saman biraz daha sabret sonra başla.rabbim yüzümüzü güldürsün hayırlısı ile inşallah.

okadar uzun süre olmadığını bilmiyordum:44:seninde uzun olmuş canım.o saman biraz daha sabret sonra başla.rabbim yüzümüzü güldürsün hayırlısı ile inşallah.

amin canım inşallah biz elimizden geleni yapıyoruz dua ediyoruz rabbim nasip etsin tüm isteyenlere inşallah..

Günaydınlar Kızlar, inşallah herkes iyidir
Edlincim çok geçmiş olsun canım arkadaşım inşallah hemencicik iyileşir kuzun, sarılığı geçer. Dualarım sizinle.. Annesütüyle ilgiliyse bile lütfen üzülme Allaha şükür bak tamamen kesmeni isteyebilirlerdi ki öyle bir durum yokmuş 4-5gün sağarsın olmazsa, sonra vermeye devam edersin. Canını sıkmakta çok haklısın ama geçecek Anne ve loğusalık psikolojisi işte tatlım üzerine titrer insan, kendine ve oğluşa iyi bak. Kocaman öpüyorummmmm
Kelamcım hoş geldin. Hasta olmamışsın bir kan testi yaptır istersen. Ben de 2 kere çok büyük gecikmeler yaşadım 10ar günlük. İkisinde de soğan suyu içmiştim. Onun dışında hep vakitlice olurum. Tabii ilaçlar insanın dengesini bozuyor biraz ama işte napalım, yapacak bişiy yok. İnşallah gebesindir canım çokça öptümmmmmm
Cimbom, merhaba aramıza hoş geldin İkinci doktorun dediği bana da mantıklı geldi, sen denemelere devam et. Ama bak en en en önemlisi stressiz olmak, kafaya takmamak. Biz başaramıyoruz sen başar Gerçekten Kafanın rahat olması ve olacağına inanman çok önemli. Nevynin dediği gibi soğanı deneyip sonra tekrar kontrole gidebilirsin, inşallah miyomdan eser kalmaz. Hakkında hayırlısı olsun inşallah, tez zamanda güzel haberini alalım
Asyammmassyammmm doktora dün gittim, dururmuyum hiç ağlaya ağlaya anlaştık bu ay bir şey yapmıyoruz çünkü kistler var. Doğum kontrol vermedi diğer aya atılır dedi. Bu ay rahatçana takıl dedi, gün aşırı ilişki dedi. Yani eşimi buralarda bulursam affetmem ama işleri çok yoğun şehirdışında oluyor genelde. Neyse işte bana 2 doktor adı verdi Tüp bebek uzmanı. Onlarla da bi görüşelim dedi. İşte önümüzdeki adette bakıcaz ne yapıcağımıza. Ben aşılama denemek istiyorum ama bir başka uzmanında görmesinden yanayım dedi. Doktoruma çok güveniyorum karırlarını hep doğru bulmuştum zaten Allah utandırmasın inşallah hayırlısıyla bu yolda çok beklemeyiz. Bu arada konsantrasyonumu başka şeylere yöneltmeye çalışıcam öyle işte kuzum. Daha ne zaman gideceğim belli değil ama haber veririm Aynı süreçteyiz şuan hep güzel şeyler yaşayalım inşallah. Doktorlar aşı deneyelim derse aşı tüp deneyelim derse tüp. Bakalım hakkımızda hayırlısı canım… Senin süreci de çok ama çok merak ediyorum inşallah sorunsuz geçecek ve kuzularına kavuşacaksın

Son düzenleme:

hakkında hayırlısı olsun canım.karar vermene sevindim.o saman sen bu ay gün aşırı takıl inşallah meleğin gelir eğer gelmezsede önümüzdeki tedavinde gelir inşallah.canım ben hasta olunca gitcem ama BÇT yaptım ya kist olma ihtimali var adetin 3.günü bakar kist yoksa eğer iğnelere başlatır saten.inan bende çok heyecanlıyım hemencik hasta olsamda gitsem bi baksa bi yerden tutsam.rabbim sonunu hayır etsin inşallah hepimiz içinhayırlısı ise kısmatim ordadır belki inşallah

canım benim çok az kaldı ya hayırlısıyla bir başla herşey çok güzel olaacak inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz kuzummmmmmm

canım Rabbim acil sifa versin.. eger oyle bir durum olursa muhakkak sag sutunu sakla. ki inşallah oyle bişey olmaz. dualarım seninle ve bebeğinle..

saat 14 de sonuclari alicam tesekkurler kizlar..ins bisey cikmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…