Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar gunaydın hepınıze.malesef kötü haberim var size. kırmızı kart yedim :KK14::KK14:

günaydın canım inşallah önümüzdeki ay artık hayırlısı olsun... bende az önce test yaptım her zamanki gibi negatif çıktı adet gecikeli 7 gün oluyor bugün bari gecikmese hemen yelse yaaavvvvvvv:KK50::KK50::KK50:

günaydın canım inşallah önümüzdeki ay artık hayırlısı olsun... bende az önce test yaptım her zamanki gibi negatif çıktı adet gecikeli 7 gün oluyor bugün bari gecikmese hemen yelse yaaavvvvvvv:KK50::KK50::KK50:

insallah canım :KK43: rabbım haıyrlısını versın. neden bu kadar gecıktıkı senın adetın.normlde düzenlimiydi peki

insallah canım :KK43: rabbım haıyrlısını versın. neden bu kadar gecıktıkı senın adetın.normlde düzenlimiydi peki

yok canım düzenli değil bazen 1-2 gün gecikiyor bazen böyle 5-10 gün gecikiyor bıktım artık doktor da normal diyor ilaç vermiyor düzenleyici

yok canım düzenli değil bazen 1-2 gün gecikiyor bazen böyle 5-10 gün gecikiyor bıktım artık doktor da normal diyor ilaç vermiyor düzenleyici

hımm anladım canım.belkı stresten felan etkılenıyordur canım.kolay degıl hamıle kalmak ıcın baya bı stres sıkıntı oluyor cunku

hımm anladım canım.belkı stresten felan etkılenıyordur canım.kolay degıl hamıle kalmak ıcın baya bı stres sıkıntı oluyor cunku

aynen öyle 2 yıldır aynı stresi yaşıyorum allahım yardım etsin çok zor bi süreç yaaaa bi şeyi arzulayıp da kavuşamamak:KK50:

aynen öyle 2 yıldır aynı stresi yaşıyorum allahım yardım etsin çok zor bi süreç yaaaa bi şeyi arzulayıp da kavuşamamak:KK50:

aminnn canım aynen dedıgın gıbı stres sıkıntı gercekten. her ay beklıyorsun ama sonuc olmayınca tüm enerjın düşüyor birden:KK19:

günaydın... kelam gecikiyor dedin ya. keçi boynuzu pekmezi içsene.. ya tatlı kaşığı yada çay kaşığı iç.. sabah aç karna. düzenliyor... benimde gecikiyordu. hatta 20-30 gün bile geciktiği oluyordu. test sonuçlarım normal olmasına rağmen. oda ilaç verdi ama her ay kullanamadım dokundu ilacı... 1 ay düzenli keçi boynuzu pekmezi içtim (astım içindi aslına:KK1:) maş.:nazar: kaç aydır düzenli..

kıslar günaydınlar öptüm kocaman hepiniizi.kelam canım bebek aspirini içsen olmazmı kanı sulandırıyormuş ya belki çabuk gelir.yada 1-2 gün daha bekle canım.bu sitres sıkıntı bizim bütün düzenimizi bozuyo:KK43:

günaydın... kelam gecikiyor dedin ya. keçi boynuzu pekmezi içsene.. ya tatlı kaşığı yada çay kaşığı iç.. sabah aç karna. düzenliyor... benimde gecikiyordu. hatta 20-30 gün bile geciktiği oluyordu. test sonuçlarım normal olmasına rağmen. oda ilaç verdi ama her ay kullanamadım dokundu ilacı... 1 ay düzenli keçi boynuzu pekmezi içtim (astım içindi aslına:KK1:) maş.:nazar: kaç aydır düzenli..
vallaeşim için aldım bende ona ortak olayım o zaman her sabah bende bi kaşık yiyebilirim inşallah işe yarar bu gecikme beni iyice strese sokuyor bebek yoksa adet hemen gelse bu kadar etkilenmiyorum ..
kıslar günaydınlar öptüm kocaman hepiniizi.kelam canım bebek aspirini içsen olmazmı kanı sulandırıyormuş ya belki çabuk gelir.yada 1-2 gün daha bekle canım.bu sitres sıkıntı bizim bütün düzenimizi bozuyo:KK43:

canım inşallah fazla bekletmeden bugün yarın gelir hiç ağrım sızım da yok kendimide hazırladım adet oladığım halde 3 gündür pedle duruyorum olursam diye

vallaeşim için aldım bende ona ortak olayım o zaman her sabah bende bi kaşık yiyebilirim inşallah işe yarar bu gecikme beni iyice strese sokuyor bebek yoksa adet hemen gelse bu kadar etkilenmiyorum ..

canım inşallah fazla bekletmeden bugün yarın gelir hiç ağrım sızım da yok kendimide hazırladım adet oladığım halde 3 gündür pedle duruyorum olursam diye

canım kecı boynuzunu dene bakalım faydası vardır elbet.her derde devaaa:KK9:

günaydın canlarım
iş yoğunluğu nedeniyle yazamıyorum pek ama okumaya çalışıyorum .
umarım herkes iyidir

gunaydın kızlarr yogunluk var yaaa:KK47::KK47: ustelık cok halsızım bulantılarım var kac gundur ozledım sızı:KK25::KK25:

Günaydınlar Kızlar, inşallah herkes iyidir :KK16:
Edlincim çok geçmiş olsun canım arkadaşım inşallah hemencicik iyileşir kuzun, sarılığı geçer. Dualarım sizinle.. Annesütüyle ilgiliyse bile lütfen üzülme Allaha şükür bak tamamen kesmeni isteyebilirlerdi ki öyle bir durum yokmuş 4-5gün sağarsın olmazsa, sonra vermeye devam edersin. Canını sıkmakta çok haklısın ama geçecek :KK16: Anne ve loğusalık psikolojisi işte tatlım üzerine titrer insan, kendine ve oğluşa iyi bak. Kocaman öpüyorummmmm
Kelamcım hoş geldin. Hasta olmamışsın bir kan testi yaptır istersen. Ben de 2 kere çok büyük gecikmeler yaşadım 10ar günlük. İkisinde de soğan suyu içmiştim. Onun dışında hep vakitlice olurum. Tabii ilaçlar insanın dengesini bozuyor biraz ama işte napalım, yapacak bişiy yok. İnşallah gebesindir canım çokça öptümmmmmm
Cimbom, merhaba aramıza hoş geldin :KK16: İkinci doktorun dediği bana da mantıklı geldi, sen denemelere devam et. Ama bak en en en önemlisi stressiz olmak, kafaya takmamak. Biz başaramıyoruz sen başar :KK1: Gerçekten Kafanın rahat olması ve olacağına inanman çok önemli. Nevynin dediği gibi soğanı deneyip sonra tekrar kontrole gidebilirsin, inşallah miyomdan eser kalmaz. Hakkında hayırlısı olsun inşallah, tez zamanda güzel haberini alalım :KK49:
Asyammmassyammmm :KK1: doktora dün gittim, dururmuyum hiç :KK1: ağlaya ağlaya anlaştık :KK1: bu ay bir şey yapmıyoruz çünkü kistler var. Doğum kontrol vermedi diğer aya atılır dedi. Bu ay rahatçana takıl dedi, gün aşırı ilişki dedi. Yani eşimi buralarda bulursam affetmem ama işleri çok yoğun şehirdışında oluyor genelde. Neyse işte bana 2 doktor adı verdi Tüp bebek uzmanı. Onlarla da bi görüşelim dedi. İşte önümüzdeki adette bakıcaz ne yapıcağımıza. Ben aşılama denemek istiyorum ama bir başka uzmanında görmesinden yanayım dedi. Doktoruma çok güveniyorum karırlarını hep doğru bulmuştum zaten Allah utandırmasın inşallah hayırlısıyla bu yolda çok beklemeyiz. Bu arada konsantrasyonumu başka şeylere yöneltmeye çalışıcam öyle işte kuzum. Daha ne zaman gideceğim belli değil ama haber veririm Aynı süreçteyiz şuan hep güzel şeyler yaşayalım inşallah. Doktorlar aşı deneyelim derse aşı tüp deneyelim derse tüp. Bakalım hakkımızda hayırlısı canım… Senin süreci de çok ama çok merak ediyorum inşallah sorunsuz geçecek ve kuzularına kavuşacaksın :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

hakkında hayırlısı bitanemm.....en kısa zamanda inş...öptüm...

gunaydın kızlarr yogunluk var yaaa:KK47::KK47: ustelık cok halsızım bulantılarım var kac gundur ozledım sızı:KK25::KK25:

şuan seni okdar ii anlırum kii ...
halsizlik benide mahfetti bulantılara hiç girmirum bile ayy sabahları oluo benim bulantı senn nasıl
ama buna da şükürrr....

şuan seni okdar ii anlırum kii ...
halsizlik benide mahfetti bulantılara hiç girmirum bile ayy sabahları oluo benim bulantı senn nasıl
ama buna da şükürrr....

evet sukredıyorum hep. sureklı var halsızlık bulantı bıde ısyerınde yogunluk var dıger elemanlar kac haftadır lımanda kımse olmayınca bankalara cıkıyorum cok yoruluyorumm offf :KK37:

evet sukredıyorum hep. sureklı var halsızlık bulantı bıde ısyerınde yogunluk var dıger elemanlar kac haftadır lımanda kımse olmayınca bankalara cıkıyorum cok yoruluyorumm offf :KK37:

sabır canım sabırr ee annelerimiz hep söylemezmi anne olunca beni daha ii anlıyacaksn die annelik kolay değil fedakarlık sabır hoşgörü hadi allah yardımcımız olsunn...

cok sukur canımm o sonuçlar da temiz çıkacak hc merak etme. kalbini bozma. benim kızımda morarıp dururdu. o kadar cok aglıyodu ki.. ama elh hic bişi çıkmadı. sizde de hicbişi çıkmayacak Allahın izniyle. opuyorum seni ve tatlı oglunu:KK16::KK16::KK16:

çok sağol cnm..cok şükür temiz çıktı kocaman bir oh çektim..hamdolsun rabbime.. korkusu bile yetti yani :))

gerçektende güzel tespit... milletin mutsuzluğu ile mutlu olanlar... kımıl zararlıları :KK53: hehe süper:KK52:

:KK1: :KK1: kımıllarla uğraşmayalım kendimizle uğraşalım kızlar işte :KK12: onlarda kendi kendilerine mutluluk oyunu oynasınlar :KK23:

kizlar desteginiz icin sagolun.kan sonuclari temiz cikti..sarilik hala var ama idrar skintili cikti bu yuzden birdaha tahlil aldilar ona gore teshis koyacaklar..
birde oglum agladiginda bazen nefesini zor toparlayip morariyordu bunun icinde kardiyologa yonlendirdiler..yarin EKO cekilecek..ins temiz cikar yavrumun kalbi.rabbim melegimi korusun.. ben kuzumu mevlama emanet ettim..

canım benim eko da temiz çıktı sanırım çok çok sevindim :nazar: maşallah kuzucuk :nazar: Allahım onu nazarlardan korusun :KK16:
kızlar gunaydın hepınıze.malesef kötü haberim var size. kırmızı kart yedim :KK14::KK14:

Tatlım bozma moralini, yani tabi üzülüyor insan ama şunu düşün hasta oldun ve yeni döngün başladı.. inşallah bu ay nasip olur ben anne oluyorum kızlar demek, tabiki hayırlısıyla :KK16:

ben de ösledim ben de :KK54::KK16:

hakkında hayırlısı bitanemm.....en kısa zamanda inş...öptüm...

Amin canım benim inşallahhhhhhhhhhhhh :KK16: Bende öpüyorummmmm çokça :KK54:

çok sağol cnm..cok şükür temiz çıktı kocaman bir oh çektim..hamdolsun rabbime.. korkusu bile yetti yani :))

korkulmazmı annesin sen, hemide çok tatlu anne :KK16: Allaha şükür...

X