Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Merhaba arkadaşlar aynı başlıkla sabah soru sormuştum bana da deneyimlerinizle yardımcı olur musunuz

inş bebek yapıyodur o agrıyı :21::21:

biras daha bekle canım garanti olsun:KK49::KK49:

ne güsel işte herkez vermeye çalışıyo zaten:KK52::KK52:

üstüne görmemi acaba bu ara ona çok taktım geçen ayda ben böle oldun ya hem az hem rengi degişik :44::44:

bilemiyorum ki gecen ay doktor buyuk ihtimalle dusuk oldu dediydi bu ay da boyle birsey olur mu diye dusunuyorum acaba cunku adetim hiiiicc boyle olmazdi ki:44::44::44:yarinda devam ederse doktora gidicem

kızlar ya ben sizle birşey paylaşmak istiyorumm aslında bilgi almak istiyorum :KK43: yaaa biz dün gece eşimle halvet yaptık ve uyuya kalmışız biz bi uyandım saat 6 :KK43: hemen duş aldım ve niyetlendim :KK43: olur mu sizce :KK43:

cnm ben olur diye biliyorum nettenden de şunu buldum
soru: ramazanda bir insan yatsıdan sonra hanımıyla beraber olsa daha sonra geç vakitte uyuyup biraz sonra guslederiz deseler uyandıklarında güneş doğmuş olsa kefaretmi gerekir ?
cevap:kazada gerekmez.oruçlerı bozulmuş olmaz.ihtilam olanında orucu bozulmuş olmaz fakat namaz kılmak için ilk fırsatta yıkanmak gerekir.daha önceden tedbir alınıp cünüp sabahlanılmamalı.

bilemiyorum ki gecen ay doktor buyuk ihtimalle dusuk oldu dediydi bu ay da boyle birsey olur mu diye dusunuyorum acaba cunku adetim hiiiicc boyle olmazdi ki:44::44::44:yarinda devam ederse doktora gidicem

benm bide bu ay bel ve böbrek agrım var felakat sekilde:2::2: tabi git bi doktora nedenmiş ören bakalım ne dicek:44::44:

vanillia arkadaşımız yanıtlamış :hayır canım sadece bir kaç günlük bi gecikme olabilir bende klomen kullandım ve 2 gün gecikmeli regl oldum bi sonraki ay tekrar klomen verdi dr um bu kezde kist oluştu, yumurtalıkların yeterli büyüklükteyse kullanma bu ilacı dr verse dahi burdan bu sonuç çıkıyor

kızlar adet oldum dedim ya en son sabah 8 de bi damla geldi hala bişi yok sökülemedi sanırım garippp :KK15:

vanillia arkadaşımız yanıtlamış :hayır canım sadece bir kaç günlük bi gecikme olabilir bende klomen kullandım ve 2 gün gecikmeli regl oldum bi sonraki ay tekrar klomen verdi dr um bu kezde kist oluştu, yumurtalıkların yeterli büyüklükteyse kullanma bu ilacı dr verse dahi burdan bu sonuç çıkıyor

desene bende klomen gazisiyim o zaman cunku hem yumurtalarim coktu hem de buyuktuler

kızlar belime birazdaha ağrı yüklendi ve yımırtalıklarım sanki iğne batmaları gibi ağrı acı var iç,m de karışık

hadi bakalım topiğimizin 100. sayfasını gördük nice 100 sayfalar deviririz ve nice güzel haberler veririrz inşallah buradan

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK71::KK71::KK71::119::119::119::119::119:

neden kaHVERENGİ LEKE GELDİ SİZCE KIZLAR İLKDEFA BAŞIMA BÖYLE BİRŞEY GELDİ
NE GÜZEL KENDİMİ HAMİLE HİSSİNE GİRMİŞTİM ŞUAN BİRŞEY DÜŞÜNEMÜYORUM NE OACAK BAKALIM

Son düzenleme:
X