Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Allahdan ümit kesilmez cnm daha 1 hafta warmış

tabiki ole artık kaç aydır bu ay tamam kesin var die die yoruldum aklıma geliyor bu ay taam bebek var heralde diorum sonra o vesveseyi atıyorum aklımdan yoktur boşuna heyecen yapma die olmayınca üzülüorum sonuçta

kız dilemm ben adet olucam ona yoruyodum..çok ağrı olurmu belde..hadi bakalım inşallah

söylediğine göre belin çok ağrıyor. ben çok kişiden duydum belim kırılacak gibi, çekiçle vuruyorlamış gibi ağrıyordu ve hamile olduğumu öğrendim diyen. İnşallah bebek vardırda o yapıyodur bu ağrıları.

hadi bakalım inşallah..ben duymamıstım bunu..Hepimizin hakkında hayırlısı olsun..

hadi bakalım inşallah..ben duymamıstım bunu..Hepimizin hakkında hayırlısı olsun..

inşallah bebişin habercisidir tatlım

ne zaman doktora gitsem acaba

keseyi de görebileyim inş ne zaman görünür sizcee

ben 1 hafta bekle derim hatta 6 ağustos gibi falan görünür
benimki geç göründü de çok git ge yaptım ondan diyorum

kizlar dun adet oldum ve dunden beri kahverengi lekelenme sekilde oluyorum ilk defa boyle oldu iyice dengem bozuldudoktora mi gitsem acaba

inşallah bebişin habercisidir tatlım

ben 1 hafta bekle derim hatta 6 ağustos gibi falan görünür
benimki geç göründü de çok git ge yaptım ondan diyorum

anladm cnm bekleyebilirim de, cinsellik konusunda bi kaç soru sormam gerek..yani düşük tehlikesi war mı yok mu cinsellik açısından nelere dikkat etmeliyim fln filan diye..

inş bebek yapıyodur o agrıyı

ne zaman doktora gitsem acaba

keseyi de görebileyim inş ne zaman görünür sizcee

biras daha bekle canım garanti olsun

iştahım yok hiç acaba bu soğan suyumu böyle yaptı beni bu gidişle zayıflıycam :18:

ne güsel işte herkez vermeye çalışıyo zaten

kizlar dun adet oldum ve dunden beri kahverengi lekelenme sekilde oluyorum ilk defa boyle oldu iyice dengem bozuldudoktora mi gitsem acaba

üstüne görmemi acaba bu ara ona çok taktım geçen ayda ben böle oldun ya hem az hem rengi degişik :44::44:

kızlar bende bir heyecan. batım aslında 28 temmuz ama mutlaka 3 gün falan sarkıyor.. bu ay ilk defa denedik...dün belim falan agrıyordu adet belirtileri vardı ama gecti.suandada bütün vücudum yorgun.. sanırım adet öncesi belirtiler... ayrıca bu topige uygun bir konu degil ama dün eşimle kavga ettim. umarım bebegim olmaz dedim.. bir sinirle söyledim.. ama suan kendimi çok kötü hissediyorum...aslında şuan bebek isteyip istememeyi bile bilmiyorum.. hayırlısı artık

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…