Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın kk nın güzel anneleri ve anne adayları nasılsınız benimde bugun 21.gunum dunden beri akıntım var 20.gunu çatladı yumurtam inşallah tutmuştur hayırlısı ne ise o olsun

kızlarr yaaa kafam çok karıştı şimdi ben gecikmeli oldum 9 şubatta 9 mart benim 29.günümdü bekledim olmadı çünkü ben 30-31 engeç 32 oluyorum..9 mart test yaptım :) negatif çıktı.bugün 31.günüm hala birşey yok..ben neyi baz alıcam yaaaaaaa karıştımm valla geçtimi şimdi benim günüm anlamadım yaaa..ama olucam galiba gögüslerimde hiç ağrı yok gene kasıklarda hafifden var okadar...

günaydın şekerler ballar nasılsınız? keyifler yerindedir inşallahhhhhhhh

clore canım yeni tedavin hayırlı olsun bebişin gelsin inşallah sağlıkla..

kelam sonucunu çooook merak etmekteyim bence artık çıkar, bi test patlatsanmı ki

asyam canım ben geldimmmmm ama sen çıkmışsın sanırım, nası gidiyo ateş ölçme?

efsunum, kadınlar gününe özel öyle içimden geldi azıcık karaladım bişiyler, beğenmene sevindim

küçükpisi, ebru, edlin, bety, şentürk, taliha, karbeyza, remziye, ve herkessss iyidir inşalllahh öpüyorum kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım bence birkaç güan bekleyip testi tekrarla, geçen ay da gecikmiştin ya yanıltmasın seni. inşallah gebesindir öptümmmmmmmmmmmm

canım illa göğü ağrısı olacak diye birşey yokki kişiden kişiye değişir bu.inşallah vardır.çarşamba sabahına kadar bekle bence.tekrar bir test yaparsın

iyiyiz kuzum çok şükür bildiğin gibi

günaydın kk nın güzel anneleri ve anne adayları nasılsınız benimde bugun 21.gunum dunden beri akıntım var 20.gunu çatladı yumurtam inşallah tutmuştur hayırlısı ne ise o olsun

hayırlısı olsun ebrum ben de sanırım geç çatladım bu ay, gecikmeli regl olucam belim çok ağrıyor ama daha tık yok

nebilim betüş yaaa artık vuzcudumuzu tanıyoruz hep aynı şeylerr ki..umutlanamıyor insan olsaydı zaten çıkardı testte nebilim..beklicez artık..

canım 28 çekti bu ay gunun geçebilir inşallah vardır birşeyler bekle bakalım birkaç gun daha hayırlısı ne ise o olsun bebemmmm

çok şükür ben iyiyim kuzummm sen nasılsın balım bende öpüyorum çokk durumun nasıl

hayırlısı olsun ebrum ben de sanırım geç çatladım bu ay, gecikmeli regl olucam belim çok ağrıyor ama daha tık yok

hadi inşallah sende talihada kelamda güzel haberler verirsiniz.ebru canım bende 20.gün çatladım ben saten hep geç yumurtluyom geç olsunda güç olmasın.kılsar ateş ölçme bayağı zevkl geld bana bakalım şimdilik ateşe göre çatladım günümde mart 19 muşbeklicez bakalım.sizde ne zaman çatladığınızı ateşle tahmin edebilirsiniz canım
bakın bu benim ateşim 42ea24 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ebrum yaaa bakalım bekleyelim ne olacak :S

asyam inşallah yaaa beklemekten başka çare yok...

dpo6 da niye düşmüş acaba :26: evet zevkli bir yönteme benziyor kuzum inşallah sana uğurlu gelir denediğin ilk ay gebiş kalırsın

aynen cnm benimde geç çatlıyor 19.gunu ağrı hissettim akıntım geldi ve çatladığını anladımm aman geç olsunda guç olmasın vallahi sağlıklı sıhhatli olalımda gerisini rabbim bilir nasıl ölçüyorsun cnm ateşini meraklandım şimdi

dpo6 da niye düşmüş acaba :26: evet zevkli bir yönteme benziyor kuzum inşallah sana uğurlu gelir denediğin ilk ay gebiş kalırsın

bende bilmiyorumk canım.ama bilenler bişi olmaz genel çizginin üstünde dedi.şimdi sanırım 12.güne kadar yüksek falan olcak sonra derecem düşücek ve 2 gün sonra adet olcam yani papi senin evinde dijital derece varsa yarın sabah saat 06-07 arası bi ölç istersen ön bir tahminde bulunalım:)

ölçeyim hayatım va evde digital ateşölçer. ama ben gece boyu 10 kere çişe kalkıyorum o zaman doğru ölçüm olmuyomuş sanırım. ben o yüzden denemiyorum ateşi 1-2 saatlik uyku ile sağlıklı ölçüm yapılır mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…