Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın kızlar moralim bozuk biras dün doktora gttik kese yanında az bi kanama varmış progestan verdi doktor çok ayaga kalkma dedi onun dışında bebegimin hareketlerini gördüm kafasını oynatıyo ellerini oynatıyo veee 2 gün öndeymişiz :):nazar::nazar::nazar: 9+2 dedi :nazar::nazar::nazar: ama şu kanama olayı düşük tehlikesi varmış çok korkuyorum ya :KK43::KK43:

günaydın kızlar moralim bozuk biras dün doktora gttik kese yanında az bi kanama varmış progestan verdi doktor çok ayaga kalkma dedi onun dışında bebegimin hareketlerini gördüm kafasını oynatıyo ellerini oynatıyo veee 2 gün öndeymişiz :):nazar::nazar::nazar: 9+2 dedi :nazar::nazar::nazar: ama şu kanama olayı düşük tehlikesi varmış çok korkuyorum ya :KK43::KK43:

Korkma canım hiç kendini üzme rabbim sağsalim kucağına almayı nasip edecek inşallah.senin ilk bebeğin dimi?inşallah herşey çok güzel olcak.
bu arada kıslar kadınlar günümüz kutlu olsun.hergün bizim günümüz ama olsun:KK1::KK1:

Korkma canım hiç kendini üzme rabbim sağsalim kucağına almayı nasip edecek inşallah.senin ilk bebeğin dimi?inşallah herşey çok güzel olcak.
bu arada kıslar kadınlar günümüz kutlu olsun.hergün bizim günümüz ama olsun:KK1::KK1:

bu arada kadınlar gününden daha önemli cumamız mubarek olsun.öpüyom hepinizi

ya bendeki soruya bak saten evleneli 1 yıl olmuş:KK1:bir yıla 2 bebek nasıl sığacaksa:KK52::KK52:allahım yarabbim ya.ama ne yapayım altta yazan yazıyı 3 yıl diye gördüm:KK9:

ilaç işe yarar cnım.. üzülme.. Allah yardımcı olsun... bol bol dua et... haraketleri var maş.. başınıda oynatırmış.. minicik şey...

Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun Canlarım. :KK16:

Evde çalışan, işte çalışan, uğraşan-dididen, anne olan, olmayan, özgür olan, olamayan, yanlız olan, ve birlikte olan, eşit olan tüm kadınlarımız bir gün değil hergün değer görebilmek ümidiyle, kızlarımızın daha güzel bir dünyada yaşayabilmesi hayaliyle hepinizin kadınlar gününüzü tüm içtenliğimle kutluyorum.

Eklentiler

• $kadinlar_gunu-resimli-mesajlari.jpg
    $kadinlar_gunu-resimli-mesajlari.jpg
    132,4 KB · Görüntüleme: 25

canım benim korkma ama dikkatli ol, Allaha emanetsiniz, sen doktorun telkinlerini dikkate alarak stres yapmadan geçir günlerini inşallah herşey yolunda gidecek canım :KK16:

asyam iyi gidiyor ya çok şükür :KK16: takılıyorum işte yoğun çalışıyorum bu aralar. yer değişikliğimde minimum 1 ay sonra olacakmış. neyse en azından durumun değişeceğini biliyorum ya o da güzel. sen nasılsın?? neler yapıyosun?

iyi canım çalışmaya devam hertürlü:KK1: güneşte kendini yavaş yavaş gösterdi yaz geliyo neşem yerinde yani.senin gününe az kaldı sanırım ayın 10 nu gibiydi dimi?inşallah hasta olmazsın canım kendiliğinden meleğin gelmiş olur.

iyi canım çalışmaya devam hertürlü:KK1: güneşte kendini yavaş yavaş gösterdi yaz geliyo neşem yerinde yani.senin gününe az kaldı sanırım ayın 10 nu gibiydi dimi?inşallah hasta olmazsın canım kendiliğinden meleğin gelmiş olur.

Evet canım 10u gibi ama geçen seferki gibi geç yumurtladıysam kayar tabii.. ay inşallah kuzum ya. gerçi sanmıyorum o kadar uğraşıp aylarca olmadı bu ay mı olsun. dişçiye gidiyorum diye hiç uğraşmadık. Ama tabii Allah ol der ve olur, nasip kısmet ne zamansa... Yazın gelmesi cidden insanın psikolojisini düzeltiyor değil mi? Bende de bu aralar nedensiz bir mutluluk var :KK1: :KK1:

ilaç işe yarar cnım.. üzülme.. Allah yardımcı olsun... bol bol dua et... haraketleri var maş.. başınıda oynatırmış.. minicik şey...

canım benim korkma ama dikkatli ol, Allaha emanetsiniz, sen doktorun telkinlerini dikkate alarak stres yapmadan geçir günlerini inşallah herşey yolunda gidecek canım :KK16:

Çok teşekkür ederim kızlar güzel sözleriniz için asyam ilk bebegim olacak inşallah :nazar: Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inş dualarınıza ihtiyacım var cuma vaktinde bol bol birbirimize dua edelim inşalllah:KK16::KK16:

kimsecikler de yok:KK53: canlarım kadınlar gününüz kutlu olsun:KK12::KK12::KK12: ve mubarek cumamız da dualarımızın kabulüne vesile olsun inşallah.
bugün adet günüm ama olmadım inşallah da olmam. aşılamadan sonra ki 11. günüm bi kaç gün daha sabredeceğim test için tabii adet olmazsam ki inşallah olmam:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Son düzenleme:
kimsecikler de yok:KK53: canlarım kadınlar gününüz kutlu olsun:KK12::KK12::KK12: ve mubarek cumamız da dualarımızın kabulüne vesile olsun inşallah.
bugün adet günüm ama olmadım inşallah da olmam. aşılamadan sonra ki 11. günüm bi kaç gün daha sabredeceğim test için tabii adet olmazsam ki inşallah olmam:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz tatlım remzeyeden sonra sıra sende inşallah:KK49:

canım üzme kendini dinlen sadece içini ferah tut tatlım maşallah kuzuna:nazar:
Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun Canlarım. :KK16:

Evde çalışan, işte çalışan, uğraşan-dididen, anne olan, olmayan, özgür olan, olamayan, yanlız olan, ve birlikte olan, eşit olan tüm kadınlarımız bir gün değil hergün değer görebilmek ümidiyle, kızlarımızın daha güzel bir dünyada yaşayabilmesi hayaliyle hepinizin kadınlar gününüzü tüm içtenliğimle kutluyorum.

bu ne güzel bir mesaj.
kadınlar günümüz kutlu olsun

bende bugün işlerim ve birazda dinlenebilmek için izin aldım evdeyim hepimize iyi haftasonları

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz tatlım remzeyeden sonra sıra sende inşallah:KK49:

inşallah canım inşallah bende bi müjde veririm size 3 gün daha bekleyeceğim adet olmazsam test yapacağım rabbim bu sefer nasip etsin çift çizgi görmeyi:KK49::KK49::KK49: burada bekleyen isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah sizleride sağlıkla evlatlarınıza kavuştursun inşallah

günaydınnn kızlaarrrrr....dün regl oldummm, bugün karnımm çok ağrıyorrr nasıl çalışıcam bilmiyorummm...benim için yeni bi ayy ilaça başlıycamm durumlar iyi giderse aşılama biliyosunuzzz dua edin banaaa hepinizii seviyorumm canlar :):)

merhaba kızlar bat iki gün geçti ama doktorum salı günü demişti test için beklemedeyim inşallah tutmuştur aşılamam. acaba yarın sabah test yapsam çıkmaz mı...

kıslar günaydın.nasılsınız ne var ne yok? hadi gelin takılalım birazcık.kelam canım inşallah tutmuştur aşılaman.benim aşılamadan sonra 14.gün gelmişti kırmızılarım.senin inşallah gelmicek.bugün test yaparsanda çıkar artık.hakkında hayırlısı olsun canım.

günaydınlar güzeller
çok güzel bir hafta olsun inşallah
kelam tatlım hadi güzel haberini bekliyoruz

X