Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

önce ff ye üye oluyorsun saten arkadaşın biri ayrıntılı olarak anlatmış basitçe olursun ondan sonra hergün aynı saatte dil altından dijital derece ile ölçüp oraya giriyorsun ilişkilerinide giriyorsun yumurtladığın gün drek çizgin çıkıyo sonra adete 2 gün kala düşüşe geçiyorsun.eğer kullanacaksan ben sana anlatırım canım burada ayrıntılı olarak anlatıyor http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/392878-ates-olcme-yontemi.html

olur olur içimizde kalmasın ölçelimkıs ben gece tuvalete gitmek için kalktığımda o gece uyudum saymıyorumuykum bölününce sevmiyom

haaa bu arada istermisin dpo 6 da yerleşme oldu diye düşüş olsun umut fakirin ekmeğiymiş

ben de öyle düşündüm ne yalan söyleyeyim :26: inşallahhhhh hadi bakalım

olur olur içimizde kalmasın ölçelimkıs ben gece tuvalete gitmek için kalktığımda o gece uyudum saymıyorumuykum bölününce sevmiyom

ay ben de çok sidikliyim yahuu gece uyumadan sütleri buları lıkır lıkır içiyorum sonra sabaha kadar koşu yolu hehehheeheh

kızlarr gunaydınnn ben kac gundur yatak dosek yatıyorum atesım yukselıyor sıtma tutuyor sureklı bugun Allaha sukur daha ıyıyım amma bulantım varr sızler nasılsınızz kocaman opuyorum ha bu arada keseyıde gorduk 23 mart a rndv umuz var hayırlısı olsun.

hayırlı olsun tatlımmm, sağlıkla kucağına al inşallahhhhhhhhhhhhh

gunaydın cnm maşallah hayırlısı olur inşallah tatlımm geçmiş olsun iyi bak kendine
ay aynı ben uyuklaya uyuklaya gidiyorum wc ye birde yatakodası wc arası epey var çarpa çarpa gidiyorum
sağol cnm benimmm

bende öyleyim valla yaaa az su içmeme ragmen zırt pırt wc ihtiyacı duyuyorum :) eşim diyor bu gebelik belirtisi ama benim normali hep böylee belirtide belli olmuyor anasını satım çok halzisz hissediyorum kendimi yaa böyle tır çarpmış gibi hiç keyfimde yokkk offfffff

bakalım remziyenin arkasından gelecek göbüşü bebişli belki de sensin kuzum bekleyelim görelim en yakın sen ve kelam var inşallah sonuçlarınız pozitif olur bir de ben varım

Son düzenleme:
özlemişim kız seniii
bende özlemişimmm kuzummm gel bura sarılakk

alemsin varya taliham (tır çarpmış gibi) hadi inşallah sende verirsin guzel haber öpüyorum çokkkk

bakalım remziyenin arkasından gelecek göbüşü bebişli belki de sensin kuzum bekleyelim görelim en yakın sen ve kelam var inşallah sonuçlarınız pozitif olur bir de ben varım

bende özlemişimmm kuzummm gel bura sarılakk

alemsin varya taliham (tır çarpmış gibi) hadi inşallah sende verirsin guzel haber öpüyorum çokkkk

inşallah kızlarr yaaa rabbim hayırlısını verir inşallah...ebrum napim yaaa ölü gibiyim :) mala bağladım aynen :) ben bi wc yapayım bakım çok sıkıştım..

selam kızlar... benm bugun doktor gunum yine. rahim duvarı olculecek.. bebegin tutunması icin yeterlimi diye?? ki bu benim icin en kritik donem cunku rahim duvarım ince kalıyo genelde... bakalım yine inceyse progestan dan baska bir ilac deneyecek.. Allahım hayırla neticelendirsin inş.. dua edin benim icin..

Son düzenleme:
[/QUOTE=senturkD;29277551]Herkese merhaba bu ayda olmadı moralim iyice bozuldu yok galiba olmayacak[/QUOTE]

ne zamandır bekliyorsun canım??

inşallah herşey yolundadır tatlım bol bol dua et Allah ım hayırlısını versin
Herkese merhaba bu ayda olmadı moralim iyice bozuldu yok galiba olmayacak

merhaba cnm hemen pes etme öyle rabbim zamanını bilir demekki hayırlısı böyleymiş uzme kendini bu kadar sen tedavi oluyormusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…