Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

saol canım benim hepimizin, bu ay aşılama olucak İNŞALLAH bi regl olsam ilaca başlıycamm :):) sende ne var ne yokk..

ben bir süre böyle kendi kafama göre takılma kararı aldım.çörek otu falan yapcam ateş ölçcem yaz gelince tüp bebek yapmayı düşünüyorum.

kıslar bütün derslerimden geçmişim şükürler olsun.ay ne kadar sevindim yao kadar zorduki kesin kalırım diyordum ama geçmişim.yarım dönem kaldı onuda geçersem değmeyin keyfimeya bi arkadaş daha vardı sınava giren ya kimdi unuttum onun nasıl acaba inşallah iyidir.

hadi gözün aydın.... birde tüp bebğe gerek kalmadan gelirse bebişin süper olur....

inşallah canım.ümidimi kesmedim ama bana normal yoldan olmıcak gibi geliyo ama tabii rabbimin takdiri ben elimden geleni yapmaya devam ediyom.

hayırlısı olsun. stres yapmada bekle.. bellimi olur... kafan rahat diye geliverir belki... sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsunda...

hoşbulduk canım amim inşallah bende hamişler kervanına katılırım. Rabbim seninde evladını sağ sağlıim kucağına verisin inşallah.. inşallah kalp seslerini de duyarsın heyanını paylaş bizlerle güzel haberlerini bekliyoruz.

Son düzenleme:
selam kızlar... uzun zamandır yazmadım ama hep takipteydim..
efsuncumm bebısın hayırlı olsun canım. insallah saglıkla tamamına erdirir Rabbim..
ben bu ay tekrar yumurta takibi yaptırıyorum. hatta az sora doktora gidicem. catlatma ignesi vurulucam sanırım... Allah tum isteyenlere bekletmeden verir inş.

Herkese slm arkadaslar ben yeniyim aranizda ben de uc aylik hamileyim ve hala dusuk tehlikem var ama yinede herseye ragmen bu duyguyu yasamak cok guzel allah hepinize saglikla ve hayirla nasip etsin

hayırlı haftalar kızlarrınsallah mujdelerle dolu bı hafta olur yarın hastalanmam lazım ama ınsallah hastalanmamm dua edın kızlar

hayırlı haftalar kızlarrınsallah mujdelerle dolu bı hafta olur yarın hastalanmam lazım ama ınsallah hastalanmamm dua edın kızlar

canım inşallah hastalanmazsın de bebişinin haberini alırsın her duamda buradaki bütün arkadaşlara yer veriyorum rabbim emeklerimizi zayi etmesi bizleri de evlat sahibi yapsın inşallah

canım inşallah güzel haberleri alınca paylaşırım sizlere zaten paylaşacak kimsem yok kimsenin haberi yok çünkü

oo sıla nerelerdesin canım ya eski arkadaşlar gelince mutlu oluyoruz inşallah gönlüne gre olur sılacım.amin canım inşallah

Herkese slm arkadaslar ben yeniyim aranizda ben de uc aylik hamileyim ve hala dusuk tehlikem var ama yinede herseye ragmen bu duyguyu yasamak cok guzel allah hepinize saglikla ve hayirla nasip etsin
Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine kanaman mı var?

tatlım inşallah sağlıkla gelsin bu ay bebeğin sana

şekerparelerim herkese selamlar bol bol öpücüklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Bebişler gebişler göbüşler herkes iyidir inşallahhhhhhhh
bir haftasonunu daha yedik ya. cumartesi pazar saatler niçin su gibi akıp geçiyor acaba şurda 6ya kadar bi mesaiyi yiyemedik pessssss

Ay canım hadi hayırlısı yaa, tutmuştur inşallah umudumuz ol bizimde ben bu ay baya baya rahat takılıyorum hayırlısı ise olsun değil ise olmasın. Rabbim bizim için en güzelini verecek, buna inanalım yeter. Bize sabretme gücü versin beklememiz gerekiyorsa o tevekkülle bekleyebilelim. Zamanı geldiyse de en hayırlısını nasip etsin inşallah, hepimiz için

hadi bakalım tatlım hayırlısı o zaman. ben de 10 gün sonra falan regl olursam ve her şey yolunda olursa start vericez aşılamaya. hayırlıysa tutarsa 40larımız karışsın inşallahhhhhhhhhh.. birlikte öğrene eğlene büyütmek nasip olur umuyorum bizlere

canım sen geç yumoşluyosun zaten endişe etme. ateşi denemedim ben onu deneyemem zaten asyam. zırt pırt kalkıp uyanan bi insanım ben. kurtlu gibi duramıyorum ki aynı saatte de kalkamam öyle. bir gün 5 te uyanırım bir gün 8e kadar aralıksız uyurum. ama iyi bir yöntem, araştırmıştım bi zamanlar. inşallah sen de faydasını görenlerden olursun bitanem talihanın yeğenini ben de görmek istiyoruuuummm ama faceimi kapattım açsammiki 2 dakkalığına

canım benimmmmmmmmmmm hayırlı haberlerini büyük bir heyecanla bekliyorummmmmmmmm

günaydın kızlar
benim bugun moralim birascık bozuk dün misafirim vardı temizlik yaptım ayakta çok durdum belim agrıdı felaket dereccede korktum vala o yüsden bugunde tadım yok:2:

canım benim selam yorma kendini taze anniş. ilk üç ay dikkat et kuzuna ve kendine. yat dinlen bacaklarını göğe getir ben bi hamiş olsam varyaaaaaaaa hiç iş yapmıcam herşeyi ayağıma beklicem hıh şaka yaa nerdeeeee yine gelicez mecbur işe. ah biz kadınların çektiği

inşallah canım yaaa valla umut kalmadı artık... ablamın eltisi 6 yıl çocukları olmuyordu kist ameliyatı olmuş..sonra peşiden aşılama yapmış ilkende tutmuş yaaa :S darısı bie inşallah..

ay ne güzel haber, umut doluyo insanın içi böyle haberlerle. inşallah sıra bizdedir artık kızlarrrr : 49:

ah kuzum valla sorma ben de öyle diyorum. olalım da önümüze bakalım değil mi ama

canım benim sen nasılsın? herşey yolundadır inşallahhhhh

ben bir süre böyle kendi kafama göre takılma kararı aldım.çörek otu falan yapcam ateş ölçcem yaz gelince tüp bebek yapmayı düşünüyorum.

asyam bişi dicem sen incir kürü yapsana. bir araştır bak, yumurtaları harekete geçirip sayı artışına ve büyümesine yardımcı oluyor imiş ben de düşünüyorum da, o bakımdan bilgi paylaşımında buluniyim dedim bu arada sınava giren ebruydu. ama şu sıralar pek gelmiyor galba. ebruşkomm geri dön geri dönnnnnnn diye şarkı sölüyorum burdan sana bak. duy sesimi çeni çeviyoyum

inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız kuzunuzu :)

remziyem nasılsın kuşum altta adını gördüm.. keyifler iyi değil mi?

papıssım valla ıdare eder oluruna bıraktım artık bugun hıc sancım yoktu sımdı basladı kor olasıca yarın sabah gelır gozumun nuru kırmızılar off off su tup bebege gerek kalmadan dogal yolla olaydı ıyıydı normalde yarın hastalanmam lazım benım gogusler acaıp sızlıyor ama suan adet sancım var haber verıyor gelmeden once sakın umutlanma dercesıne sen neler yaptınn ne zaman kıracaz seytanın bacagını acepp

ay canım benim valla yaaa gelse bizim sıpalar tüpe gerek kalmadan inşallahhhhhhhhhh ben de önümüzdeki ay aşılama yaptırıcam inşallahhhhhh bu ay free takılıyoruz 10gün sonra benim bat. bakalım neler bekliyoruz bizi. inşallah senin haberini alırız kuzum ya yarına. ne güzel olurrr tatlım ben face imi bir sinirle kapattım ama açarsam hemen eklerim.. twitter kullanıyorum şu ara ordan takip edebilirim eğer varsa senin de

Son düzenleme:

var sekerım twıtter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…