Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yolladım kuzu ınsallah yalnıs olmadı:26:

yok yok doğru oldu :KK1: bende sana takip isteği yolladım. ama o kapak fotosu ne öyle kızım mükemmel güzel bişi. tam ısırmalık o ayaklar :KK16: oyyyyyyyyyy yerimm o ayaklarııııı.. ayy canım yaaa bizimde böyle minik ayaklı kuzularımız olur inşallahhhhhhh :KK16:

yok yok doğru oldu :KK1: bende sana takip isteği yolladım. ama o kapak fotosu ne öyle kızım mükemmel güzel bişi. tam ısırmalık o ayaklar :KK16: oyyyyyyyyyy yerimm o ayaklarııııı.. ayy canım yaaa bizimde böyle minik ayaklı kuzularımız olur inşallahhhhhhh :KK16:

ahhh butun dıleklerımız ısteklerımız o yonde Allah en kısa zamanda bıze tattırsın ınsallah:KK16:

Ay canım hadi hayırlısı yaa, tutmuştur inşallah umudumuz ol bizimde :KK49: :KK49: ben bu ay baya baya rahat takılıyorum hayırlısı ise olsun değil ise olmasın. Rabbim bizim için en güzelini verecek, buna inanalım yeter. Bize sabretme gücü versin beklememiz gerekiyorsa o tevekkülle bekleyebilelim. Zamanı geldiyse de en hayırlısını nasip etsin inşallah, hepimiz için :KK16: :KK16:

amin canım sağolasın inşallah 2013 te hepimiz anne adayı olacağız göbüşümüzde bebişlerimiz :KK49::KK49::KK49:yüzümüzde gülücüklerimiz :KK52::KK52:olacak inşallah 2014 yılında kucaklarımız bebekli :emir_bebek::emir_bebek:olsun rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

oo sıla nerelerdesin canım ya eski arkadaşlar gelince mutlu oluyoruz inşallah gönlüne gre olur sılacım.amin canım inşallah

sagolasın canımm:)
dr yumurtalar gelısmıs dedi. yarına catlatma ıgnesi vurulcam bakalım hayırlısı artık.. yalnız suna cok sevindim icin rahat etsin diye takip yapıyoruz sabretsen olur senin bebegin dedi:) dua edin..

günaydınlar canlarım
dün dra gittik kalp atışını ve bebeği gördük çok şükür :nazar::nazar:
birsürü tahlil verdim çarşambaya kadar çıkacaklar bir sonraki randevu bir ay sonra .inşallah hep iyi gider.

Kıslar günaydın öpüyom kocaman hepinizi.dün faceler twitler havada uçuşmuş:KK52:papim görüşemedik ne zamandır ya özledim seni:KK54:inşallah bir sıkıntı çıkmazda önümüzdeki ay aşılamanı olursun canım.tabii gününün geçip pozitifi görmen dışında.ay bide hamile kalırmışın bu ay süper olur.rabbim gönlümüze göre versin inşallah.hasta olayım birkaç bişi denicem canım.7.aya kadar zaman geçirim bari:KK1:incirde deneriz canım saten mide ye ne versen kabul edecek pozisyona geldi:KK1::KK1:çörek otu umutlandırdı beni.düşünsene peygamber efendimiz ölümden başka her derde deva demiş.belki benimde derdime deva olur.doğrusu yemesi biraz zor ama olsun.

günaydınlar canlarım
birsürü tahlil verdim çarşambaya kadar çıkacaklar bir sonraki randevu bir ay sonra .inşallah hep iyi gider.

gunaydın...
efsun cok sevindim.. Allah saglıkla sıhhatle tamamına erdirir inş.. :KK16:

günaydınlar canlarım

günaydın canım güzel haberlerle gelmene sevindim inşallah hiç sorunsuz bi gebelik geçirirsin rabbim sağ sağlim kucağına versin inşallah. darısı da tez vakitte bizlere olsun inşallah.

günaydınlar canlarım

gunaydınlarrrr cok sevındırıcı bır haber sekerım devamı gelır tek sancıda kurtulursun ınsallah darısı da bız ısteyenlere bugun hastalanmam lazımdı yarını beklım hafta sonuna kadar olmassa test yaparım bı kac kez sogan suyu ıctım belkı ondan kaynaklanıyordur ben yıne de beklım fazla umutlanmıyayım:KK76:

günaydınlar canlarım

canım çok sevindim rabbim sağ sağlim kucağına almayıda nasip etsin inşallah senin için hayırlı akıllı uslu terbiyeli dininde imanında hayırlı bir evlat olur.darısı başımıza artık rabbim bizede o günleri gösterir inşallah.

herşey yolunda tatlım saldım ben iyice.. artık kısmet sen napıyorsun ?:KK49::KK49:

bu ay bende rahatım canım kafama göre takılıyorum eşim 3 aydır keçiboynuzu pekmezi yiyor ben bişi yapmıyorum.sadece ateş ölçüyorum yumurtlamamı takip ediyorum ama önümüzdeki bir kaç ay bal tarçın çörek otu yapcam incir ve havuç yicem ateş ölçcem hergün bir bardak adaçayı içcem 8 kiz falan olur benim bebek heralde:KK1::KK1:bi tane oldu da:KK43:öyle işte canım yaza kadar kürlerle devam etcem yazın tüp bebek allah nasip ederse.

Son düzenleme:
bu ay bende rahatım canım kafama göre takılıyorum eşim 3 aydır keçiboynuzu pekmezi yiyor ben bişi yapmıyorum.sadece ateş ölçüyorum yumurtlamamı takip ediyorum ama önümüzdeki bir kaç ay bal tarçın çörek otu yapcam incir ve havuç yicem ateş ölçcem hergün bir bardak adaçayı içcem 8 kiz falan olur benim bebek heralde:KK1::KK1:bi tane oldu da:KK43:öyle işte canım yaza kadar kürlerle devam etcem yazın tüp bebek allah nasip ederse.

maşallahh kuzummmm :KK49::KK49:yap bakalım inşallah şifa olur bende her sabah sut içiyorum dut pekmezi yiyorum hurma yiyorum öle yani ben denedim incirle çörek otunu olmadı nasip iste inşallah olur rabbim dualarımızı kabul etsin :KK54::KK54::KK54:

maşallahh kuzummmm :KK49::KK49:yap bakalım inşallah şifa olur bende her sabah sut içiyorum dut pekmezi yiyorum hurma yiyorum öle yani ben denedim incirle çörek otunu olmadı nasip iste inşallah olur rabbim dualarımızı kabul etsin :KK54::KK54::KK54:

sadece 1 aymı denedin canım?ben 2-3 ay denicem bakalım sabırla:KK1:hayırlısı olsun.sanada şifa olsun yediklerin canım

X