Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

teşekkur ederim papilcim çok iyi ufaklık maşallah büyüyo gitgide... kızlar çok farklı bi duygu yaaa içinde hareketlerini hissetmek paha biçilemez bişey.. tüm içtenliğimle söylüyorum rabbim isteyen herkeze ama herkeze en kısa zamanda nasip etsin

kıslar ne yapıyonuz ben deli gibi çalışıyorum kendimi işe verdim bebek olmuyo madem terfi edimaman işten kovmasınlarda terfiye gerek yok.sizler nasılsınız ya sizde gelmiyonuz bu ay bayağı durgun geçti.günü yaklaşan varmı onun için heyecan yapalım sonucuda pozitif olsun inşallah.papi canım sen bu ay doktora gittincen aşılama olcak dimi nasipse inşallah olur canım hep dua ediyorum nasip olcak hayırlısı ile.ebruyla ben kafamıza göre takılalım bakalım bir süre:)

asyaa valla benim 19.günüm çalışmalar devam işde hayırlısı bakalım bende oluruna bıraktım yaaa kısmet rabbim en kısa zamanda bagışlasın evlatlarımızı bize...şimdi aradım bizimkileri bebeişi almışlarr vıyak vıyak ağlıyorr ablam daha uyanmamış ameliyathanede bekletiyorlarmış :) çok duygulandım kızlar yaaa ayy çok garip bir duygu görünce ağlamam inşallah rezil oluruum valla

olabilir vala çamlıcaya gidiyorum ben şimdilik inşallah hiç bişey olmazda kullanmamıza gerek kalmaz ama düşünmedim diyil hani gizlice kullansammı die dayı oğlunun eşine hiç bişey yokken verdiler bana vermedi şaşırdım vala

dr gerek yok bulansın dedi çok çok zor durumda oldugumda anca ilaç kullanabilirmişim :) bulansın ya onada razıyım artık :26sikolojım bozuldu vala iki düşükten sonra artık öle bi sakınıyorumki anlatamam yani gece yatarken ay şöle yapsam bişey olurmu falanım yani delirdim iyice

ben acıbadem bakırköye gidiyorum. ya ben başka bir dra daha sordurdum kendisi de alabilir demiş ama hani 100 mü 200 mü yada günde kaçtane belirtmemiş bende gizliden alsammı diye halen düşünüyorum birde kısmet olursa 2 hafta sonra uçak yolcuğu yapmak durumundayım acaba alsammı diyorum ya

günaydın güzeller
nasılsınız bu sıralar pek kimseler yok güzel haberlerle coşsun inşallah burası ya

doktoruna söle ama tatlım mutlaka uçak seyahatini Allah korusun uçak tehlikeli ozamn verebilir mutlaka söle onu genelde 100 lük veriyolar sabah öle akşam

doktoruna söle ama tatlım mutlaka uçak seyahatini Allah korusun uçak tehlikeli ozamn verebilir mutlaka söle onu genelde 100 lük veriyolar sabah öle akşam

söyledim canım ama yine vermedi neyse pzt gidip inşallah kalp atışını duyucaz o zmn ısrar edicem çünkü değiştirmek de istemiyorum dru alanında çok uzman ve iyi bir dr.araştırarak gittim çok.

söyledim canım ama yine vermedi neyse pzt gidip inşallah kalp atışını duyucaz o zmn ısrar edicem çünkü değiştirmek de istemiyorum dru alanında çok uzman ve iyi bir dr.araştırarak gittim çok.

Bende haftaya cumartesi gidicem tekrardan bakalım büyümüş mü die :) inşallah sende duyarsın biran önce kalp atışlarınıda için rahatlar korktugunuda söle doktora tedirgin olmaktansa kullanırsın için rahat eder yani

ay inşallah tatlım duysak da rahatlasak.ısrarcı davranacağım bu sefer

ay ne güzel rabbim bizlerede bağışlasın hayırlısı ile inşallah.benimde 16.günüm ama ben 20.gün falan ancak oluyo benim yumurtalar.maşallah bayağı geç oluyo yani.nayse bakalım biraz kafa rahat bir şekilde deneyelim.önümüzdeki ay çörekotu karışımıda yapcam 2-3 ay yicem hormonları dengeliyormuş hem çok şifalıymış ölümden başka herşeye çare demiş peygamber efendimiz inşallah bizimde sebebimiz olur.kıslar arada girin olurmu kaybetmeyelim birbirimizi

nasılsın canım uzun zamandır görünmüyordun.

sağolasın canım tedaviye ara vermiştim biraz az düşüneyim dedim forma da pek girmedim ama hiç aklımdan çıkmadı bu ay da iğne kullandım aşılama yapıldı 26 şubatta şimdi beklemede yim inşallah bundan sonuç alırım. sen de durumlar nasıl bir ana önce hepimiz kavuşuruz inşallah bebişlerimize

günaydınnnnlarrrrr canlarrr nasılsınız bugun bakemm inşallah hepimizin günü süpsüper geçer

günaydınn canlarrrr..... nasılsınızz bakalımm uzun zamandır yazamıyordum ama arada sırada yorumlarınıza bakıyorumm, özledim sizlerii...papilimm efsunum asyahat nerdesinizz gızzlarrrr....

canlarım canlarım nasılsınız ne va ne çok beni biliyosunuz şu sıralar hem yoğunum hem de yer edğişikliğim sebebiyle ekranım kabak göründüğünü için çok gelemiyorum ama döneceğim, ve dönüşüm muhteşem olacak hızlıca okudum valla yazılanları, yakalanmaktan tırsaraktan :18: hepinizi çok çok özledim. ebruşkomu göremedim, edlinimi göremedim hello diyin arada, gerçekten ıssızız sizsiz şekerparelerim benimmmmm

ay canım benim hamişlerin duası kabul olurmuş, inşallah bizlere de nasip etsin Rabbim Sen de sağlıkla dünyaya getir bebişkonu ve tüm gebişlerimiz de

et kızım ettttt terfi ett, çocukta yap kariyer de bitanem ben hasta olmayı bekliyorum işte 10 - 12 mart arası. Sonra doktora gidicem, eğer herşey yolunda ise aşılama deneyeceğiz Bismillah diyip. Hayırlısı artık şu aralar rahatım yani, hatta o kadar rahatım ki habire dişçiye gidiyorum full bakımdan geçiyorum 0 kilometre olarak gelsin bebişim Allahın izniyle Sizler de benim hep dualarımdasınız güzel günlar göreceğiz güneşli günlerrrrr
Evet ya kızlar eskisi gibi degil forumumuz çok ıssızlaştı eskisi gibi olsun istiyorum

ah canım işte gelin gelin yazıverin, ben bazen okuyabiliyorum çok anlık ama yazamıyorum malum sebepler ama siz boş komayın topikişimizi ıssız kalmasın yavrucak

kelammmmm kelammmmm canım nerlerdesin sen ay aşılandınmı canım ay ne güzel. hayırlısı olsun balım. bakalım ben de önümüzdeki ay istiyorum inşallah önce senin güzel haberini alalım sonra bizlerin ozaman

günaydınn canlarrrr..... nasılsınızz bakalımm uzun zamandır yazamıyordum ama arada sırada yorumlarınıza bakıyorumm, özledim sizlerii...papilimm efsunum asyahat nerdesinizz gızzlarrrr....

clorem bebeğim naptın anlat hele. ce e deyip kaçıverme regl oldunmu, yeni aşılamaya start verdinmi son durumlar ne de bana meraktan çatlarım ya biliyosun ben dee özledimm bendeeeee

offf hepinizi çok özledim gerçektenn yaaa Bu arada Cumanız mübarek olsun Allah dualarımızı kabul etsin Hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı etsin. Amin. Öpüldünüz

naber kızlar... benden iyi nolsun... iş felan derken vakit geçiyor. 1 mart olmuş ya ne çabuk. yaz geliyor artık... çiçekler açmasına, kuşlar kelebekler uçmasına az kaldı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…