Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kuzum ben aşılamadan önce şu felsefeyi benimsiyorum "Saldım çayıra Mevlam kayıra"

herkez burdayken sarılalımda hasret giderelimmm gelin hadiiii

oyyy canım benim

tatlım bu ay negatifi görürsen bence bir doktora git. adetliyken git, hormonlara bakılsın smear alır doktorun herşey normal ise içiniz rahat denersiniz bir süre daha. sonra eşinden test istenir. inşallah hiç gerek kalmaz tabi. gelir meleğin hayırlısıyla

sarılalımmmm sarılalımmmm canlarrrr sıkıııııııı sıııkıııııııı..................nasıl yapıyorsunuz şu resimleri nerden çıkıyorrr bulamıommmmm

kuzum hemen tarif ediyorum: kullanıcı kontrol paneline geliyorsun. seçenekleri düzenleye basıyorsun. sonra altlara gelir avatarları göster gülümsemeleri göster bölümlerine tik yapıyorsun. ve çeşitli seçenekler kısmından gelişmiş düzenleyiciyi seçiyorsun. sonra değişiklikleri kaydediyorsun. bunu yaptıktan sonra mesajı yazarken imgeler altta çıkıyor. seçip kullanıyorsun

nasıl biliyorsun 20. gün çatladığını allah aşkına bana da öğretin şunu canım yaa gün güne nasıl biliyorsun

smear ney ki bide bana kimin ne yazdığını anlayamıyorum nerde yazıyor isim smear ı kim yazdı bana şimdi

nasıl biliyorsun 20. gün çatladığını allah aşkına bana da öğretin şunu canım yaa gün güne nasıl biliyorsun

canım ben hissediyorum ya akıntım ve ağrım oluyor kasıklarda bıçak batması gibi her insan hissedemeyebilir demişti doktorum sen doktora git bir yumurtluyormusun bunu öğren sabır ve dua ile herşey yoluna girecek merak etme

inşallah canlarım yaa allah razı olsun buraya girip biraz moral buluyorum

kızlar hasta oldummm sabah ...........
incir kürüne başlıycam bugün ...hayırlısı artık
allah hakkımızda hayırlısını versin...

görüşürüzzz kızlarrr ben çıkıyorummm öpüyorum hepiniziiii sizleri seviyorummmmmmmmmm.......

doktora gideceğim iyi bir doktor bulmam lazım 9 ay yeterli bir süre dimi

inşallah canlarım yaa allah razı olsun buraya girip biraz moral buluyorum

canım ilk doktora gidildiğinde ne yaptığından bahsettim ben. smearı ben söyledim. sen şimdi bunları hiç düşünme, eğer hamile değil isen regl olduğunda bir doktora git. bakalım ne dicek. bu arada 9 ay yeterli bir süre gayet. hayırlısı inşallah canım..

hayırlısı olsun tatlım, senin daha baya zamanın yokmuydu, yanlışmı hatırladım? inşallah bir dahaki ay gelir meleğinnnn

görüşürüzzz kızlarrr ben çıkıyorummm öpüyorum hepiniziiii sizleri seviyorummmmmmmmmm.......

öpüyorum bitanemm bende çıkıyorummmmmm kendine iyi bakkk

aneyyyyyy herkesler çıkmışyakaynatmışsınız kaynatmışsınız çıkmışınızneyse artık kıslar merak etmeyin dün itibariyle doktorun verdiği ilaca devam ediyorum kırmızıları görene kadar devam.adetimi geciktirmesin diye içmicektim ama benimki erkenden üzülmek yok diye test yaptırmıyo ilacınıda içcen diyo emir büyük yerden ne yapayım.kısmet artık.papi canım bu arada kullandığın iğnelerin bu ayada faydası var haberin olsun yani sen gene ilişkilerini sıcak tut ama fazla sıkmaya gerek yok.rabbim gönlümüze göre versin inşallah.

hayırlısı olsun tatlım, senin daha baya zamanın yokmuydu, yanlışmı hatırladım? inşallah bir dahaki ay gelir meleğinnnn

inşallah canım bende öle biliyorum ama haylısı artık...

hoşgeldin canımmmmm hadi hayırlısı olsun inşallah devam et ilacına test için evet bekle cnm yapma varsada süpriz olur inşallah allah ım gönlüne göre versin kuzummmmm

hayırlısı böyleymiş demekki tatlım yeni ay yeni umut bizler için sen başla kürüne inşallah şifan olur bende soğan kürü yapıyorum bu ay inşallah olmuştur.

iyi iyi sevindim devam et sen ilacına bakayım biraz koca sözü dinle ya bişi dicem asyaa benim geçen aydan kalan yumurtalar varmışya gördüm hatta gösterdi doktorum. dün gece canım çok yandı acayip sancı ve batlamarım oldu acaba onlar çatlayıp gittilerde ondan mı oldu? inşallah ondandır. evet bu ay fazla sıkmadan devam ederiz balım. hayırlısı hakkımızda....

hoşgeldin canımmmmm hadi hayırlısı olsun inşallah devam et ilacına test için evet bekle cnm yapma varsada süpriz olur inşallah allah ım gönlüne göre versin kuzummmmm

inşallah canım ya rabbimden hep hayırlısını hayırlı zamanda ver diye dua ettim.bu ay olmamışsa elde değil gene üzülcem ama isyan etmicem.bazen geri dönüp bakıyorum diyorumki ilk bebek yapmaya çalıştığım zamanlar bebek sahibi olmuş olsam hep yanlış zamanlara denk gelcekmiş.ben mesela hep hedef koyarım önüme okuyayım ,bebek için gelecek hazırlayayım,ev alayım bahçesi olsun bebeklerim önünde oynasınolacak allahın izni ile rabbim vermeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış.hepimizin bebekleri olacak inşallah.

çatlamayan yumurta kist yapar cnm muhtemelen attın sen onları reglin parça parçamı geliyor ordanda anlayabilirsin

valla canım benim öyle yumurtam olduğunda büyüktü ve doktor adetle atacaksın demişti.mantıken bu ay sen o yumurtaların yanında normal yumurtada geliştireceksin yani inşallah atıldığı içindir fakat tahminimce yeni döngün başladığı için yeni yumurtalarda geliştirmeye başlıyorsun.ayrıca sen onlara hiç takılma hap kullanmadığın için büyüme ihtimalleri yok git gide küçülecekler ve adetle atılacaklar.papi bu arada onlar için soğan suyu içmicenmi?

çatlamayan yumurta kist yapar cnm muhtemelen attın sen onları reglin parça parçamı geliyor ordanda anlayabilirsin

kuzum doktora dedimki bunlar kist mi olcak, kist mi? o da bana hayır bunları adetle atıcaksın dedi. yani bilemedim atarım inşallah. parça parça gibi mi tam bilmiyorum ama fazla normalinden. bu ay ilaçla çokça yumurta gelişti ya, ona bağlıyorum. bakalım önümüzdeki ay gidişimde görücez artık kuzummm...

canım doktorda öyle dedi ama sence içmelimiyim soğan suyu? benim adeti baya bi geciktirmişti ya, tırsıyorum aslında. ama kalırlarsa diye de tırsıyorum. arada kaldım :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…