Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hayırlısı bitanem inşallah bu ay yüzünüz güler :KK16: :KK16:

Ay hadi bakalım hayırlısı şekerim. Allah gönlünün muradını versin. Ben de bir sonraki ay herşey yolunda olursa aşılama yaptırıcam öyle dedi doktor. Bu ay ise hiç birşey yapmıcam kafama göre takılıcam hesap kitap kür falan yapmıcam. Biraz dinlenmek iyi gelecek diye düşünüyorum.

aminnnnnnnnnnnnnnn canımm hepimizin inşallahhhhh.... En iyisini yaparsın bencede biraz oluruna bırak hemde vücudun dinlenmiş olur biraz......... Inşallah herşey yolunda giderde aşılamamızı yaptırırızz... Iyi bak kendine yinede öle salıvermer kendinii :):):)

günaydınlar canlarım
ebrulim rüyan hayır olsun bence güzel yorumlanacak bir rüya.
asyam bekle o zman ama papillimin dediği gibi o ilacı kullan o vakit.
papillim edlin clore nasılsınız ?

kuzu burda hava o kadar güzelki pırıl pırıl. bu havada niye ben işyerindeyim mahsurum onu sorguluyorum şuan :KK37:

çok merak ediyorum hamile miyim bugün 13 şubat 17 si olmam gerekiyor ne yapıcam yaa çok merak ediyorum test yapsam mı

idrar testi, sabah ilk idrarla yaparsan çıkabilir yarın 3 günün kalmış olacak. ama çıkmayadabilir tabi, kimisinin regl günü bile idrarda çıkmayabilomuş. ama idrarla çok erken öğrenen arkadaşlarımızda var. ama en garantisi kan testi canım. kesin sonucu onunla alabilirsin eğer yaptırabilirsen.

günaydınlar canlarım
Asyam bekle o zman ama papillimin dediği gibi o ilacı kullan o vakit.
Papillim edlin clore nasılsınız ?

ben çok iyiyimm canım benim sen nasılsınn? Iş güç çalışıyorum işte....:)

çok merak ediyorum hamile miyim bugün 13 şubat 17 si olmam gerekiyor ne yapıcam yaa çok merak ediyorum test yapsam mı

hamile değilim biliyorum off yaaa çünkü midem çok bulanıyor ben regl olmadan önce mutlaka ishal olurum ve midem bulanır ve tüm belirtiler var yine adet olacağım bebek yok biliyorum off napıcam yaaa

çok şükür kuzumm iyiyim sağolasın eşime anlattım sabah çocuk rızkıyla gelir dedi belkde onu gördun hayırlara yoruyorum inşalah bu ay benmledir meleğim Allah ım tum edilen dualarımızı kabul etsin inşallah canım :KK19:[/QUOT

İNŞALLAH CANIM ALLAH GÖNLÜNEGÖRE VERSİNNN...
inşallah cnm benim Allah ım yardımcımız olsun :KK16:
hayırlısı bitanem inşallah bu ay yüzünüz güler :KK16: :KK16:

Ay hadi bakalım hayırlısı şekerim. Allah gönlünün muradını versin. Ben de bir sonraki ay herşey yolunda olursa aşılama yaptırıcam öyle dedi doktor. bu ay ise hiç birşey yapmıcam kafama göre takılıcam hesap kitap kür falan yapmıcam. biraz dinlenmek iyi gelecek diye düşünüyorum.
inşallah bebem inşallah
günaydınlar canlarım
asyam bekle o zman ama papillimin dediği gibi o ilacı kullan o vakit.
papillim edlin clore nasılsınız ?

gunaydın kuzummmm inşallah vardır bundada hayır öpüyorum koskocaman :KK49:

yok böyle olmayacak 9 ay oldu hala yok bişey en iyisi doktora gitmek her ay içim içimi yiyeceğine artık doktora gitme vakti geldi :KK43: 9 ay olmaz mı ya o kadar uğraşıyoruz olmuyor var demek ki bişey bu ayda olmayacak biliyorum çünkü regl belirtilerim var yani midem bulanıyor ordan iyice emin oluyorum

hamile değilim biliyorum off yaaa çünkü midem çok bulanıyor ben regl olmadan önce mutlaka ishal olurum ve midem bulanır ve tüm belirtiler var yine adet olacağım bebek yok biliyorum off napıcam yaaa

bu kadar sıkıntı stres yapma bence canım, bekle biraz daha sonra test yaparsın varsa çıkar zaten, böyle söylemesi kolay geliyo belki ama seni çok iyi anlıyorum aynı şeyi bende geçen ay yaşadım malesef kimyasal gebelik olduu.. hakkında hayırlısı ne ise o olsun..... İNŞALLAH meleğin seninledirrr.....

bu kadar sıkıntı stres yapma bence canım, bekle biraz daha sonra test yaparsın varsa çıkar zaten, böyle söylemesi kolay geliyo belki ama seni çok iyi anlıyorum aynı şeyi bende geçen ay yaşadım malesef kimyasal gebelik olduu.. hakkında hayırlısı ne ise o olsun..... İNŞALLAH meleğin seninledirrr.....

napcaz clore 9 ay oldu uğraşıyorum bişey var kesin ben regl olmadan önce çok midem bulanır 1 hafta önce başlar şu an da öyleyim bu demektir ki adet olacağım yani eminim bebek yok offf yaaa dr a gitmeye karar verdim artık

yok böyle olmayacak 9 ay oldu hala yok bişey en iyisi doktora gitmek her ay içim içimi yiyeceğine artık doktora gitme vakti geldi :KK43: 9 ay olmaz mı ya o kadar uğraşıyoruz olmuyor var demek ki bişey bu ayda olmayacak biliyorum çünkü regl belirtilerim var yani midem bulanıyor ordan iyice emin oluyorum

cnm karamsar olma bu kadar sen git bir doktora belkide yumurtlama gunlerini tutturamıyorsundur kötuyu duşunme ama bence git doktoruna inşallah bu ay doktora gerek kalmadan hamile kalırsın kuzummm Allah ım yardım etsin herbirimize :KK54:

sarılalımmmm sarılalımmmm canlarrrr sıkıııııııı sıııkıııııııı..................nasıl yapıyorsunuz şu resimleri nerden çıkıyorrr bulamıommmmm

cnm karamsar olma bu kadar sen git bir doktora belkide yumurtlama gunlerini tutturamıyorsundur kötuyu duşunme ama bence git doktoruna inşallah bu ay doktora gerek kalmadan hamile kalırsın kuzummm Allah ım yardım etsin herbirimize :KK54:

ebrucum papi hesaplamıştı benim yumurtlama günümü yaptık ona göre internetten öğretti bana ama adetlerim düzensizleşti biraz belki ondan mı olmuyor off yaaa kafama takmayayım diyorum ama elimde değil bişey oluyor mutlaka bir de lgıda seçicilik var sürekli hamile insanları görüyorum o da iyice çökertiyor beni

kuzu burda hava o kadar güzelki pırıl pırıl. bu havada niye ben işyerindeyim mahsurum onu sorguluyorum şuan :KK37:

ben hep sorgu halindeyim zaten bu sıralar biliyorsun :KK51:

ben çok iyiyimm canım benim sen nasılsınn? Iş güç çalışıyorum işte....:)

iyiyim canım işte bende aynı işler güçler yani ..:KK6:

inşallah cnm benim Allah ım yardımcımız olsun :KK16:

inşallah bebem inşallah

gunaydın kuzummmm inşallah vardır bundada hayır öpüyorum koskocaman :KK49:

vardır muhakkak tatlım.senin bata daha var dimi?

bu kadar stres yapma canım ya gerçi söylemesi kolay diyeceksin ama stres en byük faktör ne yazıkki mümkün olduğunda kafayı boşaltmak lazım.bir dra git istersen hem için rahat eder bu şekilde.

ben hep sorgu halindeyim zaten bu sıralar biliyorsun :KK51:

iyiyim canım işte bende aynı işler güçler yani ..:KK6:

vardır muhakkak tatlım.senin bata daha var dimi?

bu kadar stres yapma canım ya gerçi söylemesi kolay diyeceksin ama stres en byük faktör ne yazıkki mümkün olduğunda kafayı boşaltmak lazım.bir dra git istersen hem için rahat eder bu şekilde.
doktor şart oldu artık bu ayda yok yani

napcaz clore 9 ay oldu uğraşıyorum bişey var kesin ben regl olmadan önce çok midem bulanır 1 hafta önce başlar şu an da öyleyim bu demektir ki adet olacağım yani eminim bebek yok offf yaaa dr a gitmeye karar verdim artık

git o zaman canım benim bi doktora hem içini rahatlatmış olursunn,, ama stres en önemli etken gebelik için ne kadar kafana takarsan o kadar uzatırsın gebe kalma sürecini, o yüzden rahat ol biraz dediğim gibi git bi doktora belki ilaç falan verirr, bi tedavi uygularr sanaa...takma bu kadar fazla kafanaa öpüyorumm seniiiiii

git o zaman canım benim bi doktora hem içini rahatlatmış olursunn,, ama stres en önemli etken gebelik için ne kadar kafana takarsan o kadar uzatırsın gebe kalma sürecini, o yüzden rahat ol biraz dediğim gibi git bi doktora belki ilaç falan verirr, bi tedavi uygularr sanaa...takma bu kadar fazla kafanaa öpüyorumm seniiiiii

doktora gideceğim iyi bir doktor bulmam lazım 9 ay yeterli bir süre dimi

ebrucum papi hesaplamıştı benim yumurtlama günümü yaptık ona göre internetten öğretti bana ama adetlerim düzensizleşti biraz belki ondan mı olmuyor off yaaa kafama takmayayım diyorum ama elimde değil bişey oluyor mutlaka bir de lgıda seçicilik var sürekli hamile insanları görüyorum o da iyice çökertiyor beni

cnm herkezin aynı olmuyor hele bu nettekine hiç uymuyor benim geçen ay 20.gunu çatlamıştı her ay bu döngu değişir bebem takılma bunlara gun aşırı ilişki en sağlıklısı inşallah tutunmuştur bebeğin :KK49:

X