Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

papilimmmmmmmmmmmmm kocamannnnnn muckkkk mucckkkk :):) sıkıntı stres yokkk dimiiii

canım benimmmm muahhhhhhh mucukkkkkkkkkk :KK54: yok yok rahat olucam inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.. doktora gittim buarada kızlar benim yumoşlardan kalanlar var 3 5 tane takılıyolarmış. oyüzden bu ay gitmiyorum doktora. kendimiz takılacakmışız. rahatladım böyle olunca. önümüzdeki ay belki aşılama yaparız dedi. öyle işte şekercanlarımmmmmmm :KK16:

canım benimmmm muahhhhhhh mucukkkkkkkkkk :KK54: yok yok rahat olucam inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.. doktora gittim buarada kızlar benim yumoşlardan kalanlar var 3 5 tane takılıyolarmış. oyüzden bu ay gitmiyorum doktora. kendimiz takılacakmışız. rahatladım böyle olunca. önümüzdeki ay belki aşılama yaparız dedi. öyle işte şekercanlarımmmmmmm :KK16:

süper cnm bu arada iyice toparlanırsınız stres yok artık inşallah hayırlısı ne ise o olsun kuzummmmmmmm :KK49::KK49::KK49::KK54::KK54::KK54:

ay çok sinirrlendim zaten..sanki huyumu bılmıyo.. bak şimdi kafama taktım dıyorum..olurmu öyle şey ben sagına yat dıye öyle dedim diyo..şaka gibi ya :))

hehehe benim gibi bi insana da söyleseler ben de takılırdım canım ama bak dışardan objektif yorumumu söylüyorum; hiç öyle bir şey yok. herşey yolunda çok şükür :nazar:

canım benimmmm muahhhhhhh mucukkkkkkkkkk :KK54: Yok yok rahat olucam inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.. Doktora gittim buarada kızlar benim yumoşlardan kalanlar var 3 5 tane takılıyolarmış. Oyüzden bu ay gitmiyorum doktora. Kendimiz takılacakmışız. Rahatladım böyle olunca. önümüzdeki ay belki aşılama yaparız dedi. öyle işte şekercanlarımmmmmmm :KK16:

kız allah seni ne yapmasın gül gül öldürdün beniii :):) takılın bakem kendi kendinize inşallah hedef noktayı vurur inşaallaaaahhhhhhhhhhhhhhh...... Aşılama yaptırcaksan canım folikül geliştirmek için ilaç kullanıcaksan eğer femara kullanmanı tavsiye ederimmm doktoruna sorarsın bii, çok iyi bi ilaçç

kız allah seni ne yapmasın gül gül öldürdün beniii :):) takılın bakem kendi kendinize inşallah hedef noktayı vurur inşaallaaaahhhhhhhhhhhhhhh...... Aşılama yaptırcaksan canım folikül geliştirmek için ilaç kullanıcaksan eğer femara kullanmanı tavsiye ederimmm doktoruna sorarsın bii, çok iyi bi ilaçç

önümüzdeki ay bir sorarım canımmmmmm. bu ay folik asıt dışında hiçbirşey almıcakmışım öyle dedi :))) sen yaptırıyosun dimi önümüzdeki ay aşılama?

kıslar ben geldim ama hepinize günaydın.test yapamadım:KK43: eşim doktorun dediği zaman yaparsın daha var diyo:KK50: doktorun dediği zamanı beklersem benim çocuk okula gelecek kadar olur heralde:KK1::KK1:normal adet günün 3-4 gün geçince yap dedi.bilmiyom canlarım ama bu sefer bari koca sözü dinleyeyim.evde testim olsa kesin yaparımda eczaneden almaya saten utanıyom.bekliyelim bakalım bir kaç gün daha hakkımızda hayırlısı olsun.

Son düzenleme:

papi nerdesin yaaaa acele sormam lazım bişey var

kıslar ben geldim ama hepinize günaydın.test yapamadım:KK43: eşim doktorun dediği zaman yaparsın daha var diyo:KK50: doktorun dediği zamanı beklersem benim çocuk okula gelecek kadar olur heralde:KK1::KK1:normal adet günün 3-4 gün geçince yap dedi.bilmiyom canlarım ama bu sefer bari koca sözü dinleyeyim.evde testim olsa kesin yaparımda eczaneden almaya saten utanıyom.bekliyelim bakalım bir kaç gün daha hakkımızda hayırlısı olsun.

kuzuş o zaman biraz daha bekleyeceksen, ilacını al bence ya. doktorun hatırlarsan o ilaçta içilecek demişti :KK9: yani inşallah bebiş varsa onun için vermişti ya doktorun. benim fikrim bu kuzu. testi yapma ama ilacına devam et :KK34:

gunaydın kuzucuklarımmmmm nasılsınız bakalım ?

kızlar ben bir ruya gördum hayır olsun inşallah...hastaneye gidiyorum 2 tane kadın doğum doktoru var birisi canımı acıttı diye gitmiyorum otekininde adının yazdığı şeyde hem adı yazıyor hemde yarım ekmek asılı hayır olsun inşallah çok etkilendim :KK16::KK16:

gunaydın kuzucuklarımmmmm nasılsınız bakalım ?

kızlar ben bir ruya gördum hayır olsun inşallah...hastaneye gidiyorum 2 tane kadın doğum doktoru var birisi canımı acıttı diye gitmiyorum otekininde adının yazdığı şeyde hem adı yazıyor hemde yarım ekmek asılı hayır olsun inşallah çok etkilendim :KK16::KK16:

günaydın bitanemmmmmm :KK16: ben iyiyim iş güç e bakıyorum biraz. sen nasılsın? hayrolsun inşallah rüyan hayırlara çıksın :KK16:

günaydın bitanemmmmmm :KK16: ben iyiyim iş güç e bakıyorum biraz. sen nasılsın? hayrolsun inşallah rüyan hayırlara çıksın :KK16:

çok şükür kuzumm iyiyim sağolasın eşime anlattım sabah çocuk rızkıyla gelir dedi belkde onu gördun hayırlara yoruyorum inşalah bu ay benmledir meleğim Allah ım tum edilen dualarımızı kabul etsin inşallah canım :KK19:

önümüzdeki ay bir sorarım canımmmmmm. bu ay folik asıt dışında hiçbirşey almıcakmışım öyle dedi :))) sen yaptırıyosun dimi önümüzdeki ay aşılama?

evet canım benim bi aksilik olmassa yine aşılama yapılacakk... adet olmayı bekliyorum ilaca başlıycam yinee.....bakalım hayırlısı beklemeye devammmm :):)

çok şükür kuzumm iyiyim sağolasın eşime anlattım sabah çocuk rızkıyla gelir dedi belkde onu gördun hayırlara yoruyorum inşalah bu ay benmledir meleğim Allah ım tum edilen dualarımızı kabul etsin inşallah canım :KK19:[/QUOT

İNŞALLAH CANIM ALLAH GÖNLÜNEGÖRE VERSİNNN...

çok şükür kuzumm iyiyim sağolasın eşime anlattım sabah çocuk rızkıyla gelir dedi belkde onu gördun hayırlara yoruyorum inşalah bu ay benmledir meleğim Allah ım tum edilen dualarımızı kabul etsin inşallah canım :KK19:

hayırlısı bitanem inşallah bu ay yüzünüz güler :KK16: :KK16:

evet canım benim bi aksilik olmassa yine aşılama yapılacakk... adet olmayı bekliyorum ilaca başlıycam yinee.....bakalım hayırlısı beklemeye devammmm :):)

Ay hadi bakalım hayırlısı şekerim. Allah gönlünün muradını versin. Ben de bir sonraki ay herşey yolunda olursa aşılama yaptırıcam öyle dedi doktor. bu ay ise hiç birşey yapmıcam kafama göre takılıcam hesap kitap kür falan yapmıcam. biraz dinlenmek iyi gelecek diye düşünüyorum.

günaydınlar canlarım
ebrulim rüyan hayır olsun bence güzel yorumlanacak bir rüya.
asyam bekle o zman ama papillimin dediği gibi o ilacı kullan o vakit.
papillim edlin clore nasılsınız ?

X