Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

asyammm inş.hayırlı haberler verirsinn..eşimin sperm sayısı iyi canım çok şükür problem yok ama normaldede yeriz zaten seviyoruz o pekmezi :KK70: taşınayım yapıcam canım yaaa.

papiii hayırlısı kuzum yaaa üzülme önümüzdeki aylara bakıcazz..kızlarr yaa diğer topiklerde şu sogan suyunun 2.kürünü yazmışlar..şimdi 2.kürü yapıcam..şimdi ben 15 gün içtim ya bu 1.kür ve hastalandım.şimdi önümdeki hastalanmaya 10.gün kala içicem 5 7 gün öyleymişş..bunuda yapıcam :KK70:

evet canım aynen öyle hastalanmana 10 gün kala başlıyorsun 10 gün içip bırakıyorsun ondan sonra gelsin bebişler.ama ben ne yalan söyleyeyim öyle yapmadım hastalanınca 5.günü başladım 10 gün daha içtim.çünkü dedim ne olur ne olmaz ya o ay gebe kalırsam soğan suyuda düşüğe sebep oluyormuş diye öyle yaptım.ovulasyona kadar bitirdim işlemi:KK1:senin içine nasıl siniyorsa öyle yap canım.

evet canım aynen öyle hastalanmana 10 gün kala başlıyorsun 10 gün içip bırakıyorsun ondan sonra gelsin bebişler.ama ben ne yalan söyleyeyim öyle yapmadım hastalanınca 5.günü başladım 10 gün daha içtim.çünkü dedim ne olur ne olmaz ya o ay gebe kalırsam soğan suyuda düşüğe sebep oluyormuş diye öyle yaptım.ovulasyona kadar bitirdim işlemi:KK1:senin içine nasıl siniyorsa öyle yap canım.

of yaaa bilmiyorum valla canım ilk defa günüm bukadar uzadı yaa :KK43: noldu ki acaba yumurtalar çatlamadı mı ki anlamadım ben yaa :S 37.günde hastalandım yuh yani..offff napsam bilemedim ki yaaa...iyi mi kötümü bilmiyorum...

canım evet saraçoğlu soğan kürünün faydalarından çok bahsediyor, olumlu sonuç alanlarda var. ama benim bildiğim kadarıyla endometriumun incelmesine sebep oluyormuş. bu da bebeğin tutanamasına neden olan gebeliği engelleyici bir faktör. yani vucudunla ilgili bunları da bilerek devam etmende fayda var diye düşünüyorum kuzum. kalınlığın ne, yeterli seviyeye ulaşıyormu.. hangi kür ne kadar yarar sağlar, ya da zarar verir mi bilemiyoruz vucudumuzu tanımadan. tabii sen bilirsin kuşum. yapan ve olumlu sonuç alan da çok. ben sadece ekstra bir fikir olsun diye yazdım bunu... inşallah en olumlu şekilde en yakın zamanda sağlıklı bir hamileliği başlarsın kuzummmmmm

of yaaa bilmiyorum valla canım ilk defa günüm bukadar uzadı yaa :KK43: noldu ki acaba yumurtalar çatlamadı mı ki anlamadım ben yaa :S 37.günde hastalandım yuh yani..offff napsam bilemedim ki yaaa...iyi mi kötümü bilmiyorum...

valla canım ben hep 35-36 günde hastalanırdım benide bir kaç gün geciktirmişti duymuştum bir çok kişiden geciktirdiğini.canım ben faydası olduğuna inanıyorum kistin falanda yoktur takılma sen.ama bence yapmaya şimdi başla 10 gün iç sonrada çalışmalara başla.yani diğer türlü bana biraz riskli gibi geldi doğrusu hamilede kalamadım ama olsun kafam rahat olmuştu öyle yapınca.

canlarım nasılsınız bir türlü yazamadım çok yoğunum hafta sonuda malum sınavlarla geçti dinlenemedim..
asyam inşallah sonucun olumludur kuzummm allah ım gönlüne göre versin inşallah tutunmuştur ve bebeğin seninledir
sevgimm hayırlısı böyleymiş demekki yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik rabbim görüyor edilen duaları boşa çevirmez inşallah en kıza zamanda bizde anne oluruz sabır ve dualayla beklemeye devam üzülmek yok nede olsa herşeye alışkınız bunları başarabiliyoruz inşallah o zaman gelmiştir bebem
taliham herşeyin hayırlısı olsun bitanem üzülmek yok allah ım demekki böyle uygun görmüş inşallah en kıza zamanda gelir bebeğin bence soğan suyuna devam et yada diğer ay adetle başlarsın son 10 gun riskli olabilir

bende soğan suyuna devam ediyorum bugun 11.gunum şifa olur inşallah

canlarım nasılsınız bir türlü yazamadım çok yoğunum hafta sonuda malum sınavlarla geçti dinlenemedim..
asyam inşallah sonucun olumludur kuzummm allah ım gönlüne göre versin inşallah tutunmuştur ve bebeğin seninledir
sevgimm hayırlısı böyleymiş demekki yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik rabbim görüyor edilen duaları boşa çevirmez inşallah en kıza zamanda bizde anne oluruz sabır ve dualayla beklemeye devam üzülmek yok nede olsa herşeye alışkınız bunları başarabiliyoruz inşallah o zaman gelmiştir bebem
taliham herşeyin hayırlısı olsun bitanem üzülmek yok allah ım demekki böyle uygun görmüş inşallah en kıza zamanda gelir bebeğin bence soğan suyuna devam et yada diğer ay adetle başlarsın son 10 gun riskli olabilir

bende soğan suyuna devam ediyorum bugun 11.gunum şifa olur inşallah

hoş geldin cenım ne sınavı canım AÖF mi?benimde hafta sonu aöf sınavlarım vardı ama zordu:KK43:

ebrum kuzum teşekkür ederim inşalah hayırlısı neyse o olacak güzel olacak buna inanmaktan başka çaremiz yok.
kızlar bu arada ben de aöf 2. üni bitirmiştim, ay ne tüketiciydi onun sınavları haldur huldur tüm haftasonunu yerdi :KK1: hatırladım o anıları Allah kolaylık versin...

bu arada canlarım, ben regl oldum. oh beklemedim çok şükür rahatladım..

çok doğru bir cümle kurmuşsun.. eşim olmadan ben bebeği ne yapayım diye..bu sözün gerçekliğine inan..eşin yanında olmadan tek başına tükenirsin kuzum..beraber yürüyeceğiniz bir süreç...

çok sıkma bunaltma..bak kuzum daha evleneli 1.5 yıl olmamış..sankı yıllardır arıyormuşsun gibi strese sokmuşsun kendını..ne olur benı yanlıs anlama.. daha 1yıl 3 aycık evlisin.. cnmmm hayatını yaşa kocanı üzme.. eger sıkıldıysa bunaldıysa biraz ara ver uzaklaş bu durumdan.. 5 ay bılemedın 7 ay hadi 1 yıl sonra dene..

evet zor bılıyorum..anne olmak istiyorsun..ama tek basına ugraşmak eşini isteksiz görmek omuzlarına ekstra yük ekler...işin içinden çıkamaz kendı hayatını mahvedersin...

şöyle bir rahatla.. uzaklaş... eşine evliliğine yönel... kafayı biraz dagıt... konuşması yazması belkı bana kolay ama bunlar gercek cnm.. nacizane fikirlerimi mazur gör tatlım.. ben sadece seni yada sizi böyle üzgün görmek istemiyorum..

seni seviyorumm arkadaşımmm:KK16:

ebrucumm sınavları atlattın sanırım hadi gözün aydın...

asyacım regli belirtilerim var gıbı bısey yazmıstın sanırım.. onları dusunme cnm inş hayırlısı olur.. aşılaman tutar.. nasıp dıyelım.. rabbım hayırlısını versin..

taliha cnm nasip..inş birdahakı sefere hayırlı sonuclar alırsın..

ebrucumm sınavları atlattın sanırım hadi gözün aydın...

asyacım regli belirtilerim var gıbı bısey yazmıstın sanırım.. onları dusunme cnm inş hayırlısı olur.. aşılaman tutar.. nasıp dıyelım.. rabbım hayırlısını versin..

taliha cnm nasip..inş birdahakı sefere hayırlı sonuclar alırsın..
çok şükür bitti sınavlarım sen napıyorsun kuzum son durumun nasıl :KK49:
herkese günaydın bu arada papi nerdesin sana sorularım var

gunaydın canım nasılsın :KK16:

günaydınlar
bilgisayarımdaki sorun nedeniyle pek giremiyorum bazı sitelere girmiyor bazı zamanlarda sonrada kendiliğinden düzeliyor.
ben geldim tatilden çok iyi geldi işbaşı zor oldu haliyle ..
taliham ve papillom sıkmayıon canınızı.Rabbim büyük sağlıkla gelsin artık bebekleriniz
asyam hadi güzel haberlerini bekliyorum tatlım
ebrum nasılsın canım
edlin maşallah büyütmüşün oğlunu Rabbim sağlıklı doğum nasip etsin

çok doğru bir cümle kurmuşsun.. eşim olmadan ben bebeği ne yapayım diye..bu sözün gerçekliğine inan..eşin yanında olmadan tek başına tükenirsin kuzum..beraber yürüyeceğiniz bir süreç...

çok sıkma bunaltma..bak kuzum daha evleneli 1.5 yıl olmamış..sankı yıllardır arıyormuşsun gibi strese sokmuşsun kendını..ne olur benı yanlıs anlama.. daha 1yıl 3 aycık evlisin.. cnmmm hayatını yaşa kocanı üzme.. eger sıkıldıysa bunaldıysa biraz ara ver uzaklaş bu durumdan.. 5 ay bılemedın 7 ay hadi 1 yıl sonra dene..

evet zor bılıyorum..anne olmak istiyorsun..ama tek basına ugraşmak eşini isteksiz görmek omuzlarına ekstra yük ekler...işin içinden çıkamaz kendı hayatını mahvedersin...

şöyle bir rahatla.. uzaklaş... eşine evliliğine yönel... kafayı biraz dagıt... konuşması yazması belkı bana kolay ama bunlar gercek cnm.. nacizane fikirlerimi mazur gör tatlım.. ben sadece seni yada sizi böyle üzgün görmek istemiyorum..

seni seviyorumm arkadaşımmm:KK16:

kuzum benimmmm ben de seni çok seviyorummmmmm :KK16: :KK16: :KK16:

beni çok duygulandırdın. dediklerine sonuna kadar katılıyorum. zor olmasa da bunu yapmam gerekiyor biliyorum inşallah da başarabilirim. ya işte insanlar çevre o kadar takıyoruz ki bazen, kendimizi unutuyoruz. mutlu olduğumuz gibi yaşamayı unutuyoruz.. gerçek anlamda eşimin yanında olmak istiyorum, ona iyi gelmek. hayatını ona zindan etmek istemiyorum. herşeyin hayırlısı fıstığım ya. olmasında da olmamasında da bir hayır vardır elbet. bunları düşünüp kendimi yıpratmak istemiyorum inşallah bunu başarırım. doktorumu bırakmayı düşünmüyorum çünkü çok memnunum onunla iletişimimden. ama kendimi biraz değiştiresim var :KK1:
öyle işte. ya sana ne dicem, birimizden birine bi tel numarası bişi ver doğumdan önce. burda çatlarız valla meraktan kızımmmm :KK49: şaka maka derken baya az kaldı yaaaa, senin adına çok mutlu bir o kadar da heyecanlıyım tatlım herşey güzel olacak :KK16:

herkese günaydın bu arada papi nerdesin sana sorularım var

günaydın canım, geldim

çok şükür bitti sınavlarım sen napıyorsun kuzum son durumun nasıl :KK49:

gunaydın canım nasılsın :KK16:

günaydın kuzuşşşummmmmmmmm :KK16:

günaydınlar
bilgisayarımdaki sorun nedeniyle pek giremiyorum bazı sitelere girmiyor bazı zamanlarda sonrada kendiliğinden düzeliyor.
taliham ve papillom sıkmayıon canınızı.Rabbim büyük sağlıkla gelsin artık bebekleriniz
ebrum nasılsın canım

:KK54: :KK54: :KK54: :KK54: :KK54: :KK54:

günaydınlar
ebrum nasılsın canım
gunaydın kuzummm sefalar getirdin özlemişim seni nasıl geçti tatilin bende iyiyim çok şükür sen nasılsın bebemm :KK49:
kuzum benimmmm ben de seni çok seviyorummmmmm :KK16: :KK16: :KK16:

beni çok duygulandırdın. dediklerine sonuna kadar katılıyorum. zor olmasa da bunu yapmam gerekiyor biliyorum inşallah da başarabilirim. ya işte insanlar çevre o kadar takıyoruz ki bazen, kendimizi unutuyoruz. mutlu olduğumuz gibi yaşamayı unutuyoruz.. gerçek anlamda eşimin yanında olmak istiyorum, ona iyi gelmek. hayatını ona zindan etmek istemiyorum. herşeyin hayırlısı fıstığım ya. olmasında da olmamasında da bir hayır vardır elbet. bunları düşünüp kendimi yıpratmak istemiyorum inşallah bunu başarırım. doktorumu bırakmayı düşünmüyorum çünkü çok memnunum onunla iletişimimden. ama kendimi biraz değiştiresim var :KK1:
öyle işte. ya sana ne dicem, birimizden birine bi tel numarası bişi ver doğumdan önce. burda çatlarız valla meraktan kızımmmm :KK49: şaka maka derken baya az kaldı yaaaa, senin adına çok mutlu bir o kadar da heyecanlıyım tatlım herşey güzel olacak :KK16:

günaydın canım, geldim

günaydın kuzuşşşummmmmmmmm :KK16:

gunaydınnn tatlişkom nabersin canımmmmmmmm :KK16::KK16:

gunaydın kuzummm sefalar getirdin özlemişim seni nasıl geçti tatilin bende iyiyim çok şükür sen nasılsın bebemm :KK49:

iyiyidi canım benim valla güzel dinlendim bende özleidm kuzucum:KK16:
ben iyiyim bata 5 gün var bekliyoruz bakalım :KK53:

kıslar günaydın.efsun hoşgeldin canım hadi inşallah olmuştur son 5 gün hakkında hayırlısı olsun canım.benim sancılarım var adet olcam hissediyom 2-3 günüm var ama sancılar önceden geliyo sağolsunlar.bide kıslar doktor bana aşılamadan sonra kullanmam için duphaston diye bi ilaç vermişti sabah akşam içcen diye bebek olursa tutunsun falan diye adetin gelene kadar devam etcen dedi.bende nasıl olsa bebek yok diye hapı dün ve bugün içmedim eğer günüm geçerse ki ağrım çok geçecek gibi değil o saman başlarım olmazmı?

iyiyim bitanem öyle takılıyorum, pek iş yok. ıvır zıvırlarla uğraşıyorum vakit geçiriyorum :KK1: sen de iyisin dimi fıstık? kaç kaldı bat a?

iyiyidi canım benim valla güzel dinlendim bende özleidm kuzucum:KK16:
ben iyiyim bata 5 gün var bekliyoruz bakalım :KK53:

ben heyecanlıyımmmmmm :KK8: umutluyum :KK55: hadi bakalım :KK16:

X