Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inşallah sürpriz yapar bebeğin normaldede önceden mi başlar böyle sancıların?

iyiyim bitanem öyle takılıyorum, pek iş yok. ıvır zıvırlarla uğraşıyorum vakit geçiriyorum sen de iyisin dimi fıstık? kaç kaldı bat a?

ben heyecanlıyımmmmmm umutluyum hadi bakalım

ben bi umutluyum bi değilim
bugün umutlu değilim değişken ruh hali içerisindeyim sanırsam

günaydın bitanem. ben de aynı şeyi progestan için düşünmüştüm hatırlıyomusun, sormuştum size. ben test yaptım negatifi görünce ilacı o sabah bıraktım. yani bence test yapmadan bırakmasaydın iyi olurmuş. bitanem regl öncesi ağrılar ile gebelik belirtileri çok benzer. umutsuzluğa düşme kuzucum. inşallah sonucun pozitif olur. yarın sabah bi test yapsana fıstık, ne dersin??

iyiyidi canım benim valla güzel dinlendim bende özleidm kuzucum
ben iyiyim bata 5 gün var bekliyoruz bakalım
hadi bakalım cnm hayırlısısı olsun balımmmm
iyiyim bitanem öyle takılıyorum, pek iş yok. ıvır zıvırlarla uğraşıyorum vakit geçiriyorum sen de iyisin dimi fıstık? kaç kaldı bat a?

ben heyecanlıyımmmmmm umutluyum hadi bakalım
çok şükür iyiyim bebemmmm bata çok var ya 13 gun var yani bugun fena ağrım var

Son düzenleme:

yarın 13.gün evet yarın bir tane test alayım yapayım o saman tabii bugün adet olmazsam efsun canım tedavilere başlamadan önce hiç edet belirtimin olduğunu hatırlamam ama tedaviler başlayınca hastalanmama yakın ağrılarım başladı.ama aşılamada daha farklı aşılama yapıldığım günün ertesi günü bir başladı ağrılar bugüne kadar hala devam bakalım.birde benim irili ufaklı yumurtalarımda vardı belki onlar kist falan oldu sancı ondan oluyo bilmiyorumkineyse yarın sabah bakarız.

evte canım test yap yarın. inşallah pozitifi görürsün. artık sen gör ayağını iyice sürt arkandan gelelim inşallahhhhhhh

hayırlısı kuzum sağlıkla gelsin gelecek minikler bakalım birkaç güne anlarız

haklısın canım hayırlısı olsun sen ne durumdasın ?
inşallh bu ay bizimledir bebişlerimiz cnm soğan suyu içiyorum 3 gun sonra bırakıcam çalışmalara devam kuzummm inşallah pozitifi görürüz bebemmm
cnm inş.olmuştur tutunmuştur melegın ağrı olması iyi aslında hayırlısı ne ise o olsun kuzummm
ooo daha çokmuş kuzum. sizin çalışmalar devam o zaman daha
evet cnm çalışmalara devam perperişan oldum ne zormuş sabahın köru duş almak yaa

efsunn tatilden döndünnn ohhh mis gibi.. benım de okadar ihtiyacım varki... yatmak artık cok zor gelmeye basladı..

sevgicim tel no yu faceden msj atarım cnm..

kızlar dün kont vardı tam 21 kılo almısımmm doktor ne yaptın sen dedı.15 gunluk zaman dılımınde 3 kılo bırden almısım ınanamadım kendıme

doğuma gırmeden eve gıdıp hamıle fotosu cekılecem ya.. hiç hatıra olarak bu tombiş halımle fotom yok..ben hayatımda 58kg mı görmüş kişi degildim..şimdii 77 oldum doğuma kadar 80 ni gecerim heralde

kızlar bşey sorcam çok saçma ama annemin yüzünden hep kafamı karıstırıyo ya.. ama gülmeyin tamam mı..şimdi ben 4-4.5 aydır sureklı yatıyorum ya ee doğal olarak bu yatma bebek beslensın dıye sol tarafıma doğru oluyor..sagı cok az kullandım ama tabıkı gecelerı hep sag kullandım..

solu bukadar cok kullandıgım için annem diyokı bebek tek taraflı doğacak..yanı solunda özür yada ezıklık olacak gıbı bısey ima ediyor.. ya böyle bişey olması mümkün mü? varmı boyle bı ıhtımal.. kafayı yıyecem ya sacma sapandüşünceler kafama soktu

dun usg ye gırdım kafa ve gövedeyı ölçüyo dr. kafada gövdede yuvarlak yanı öyle tek taraflı görünmüyo.. ayıp olur dr sacma bulur dıye dr ada soramadım..öyle aklımda kaldı.. hem boyle bısey olsa dr usg de görüp söylemez mi?

herkeze merhabalar....

geçen hafta çarşambadan beri hastayım. evdeyim... astım ve öksürük beni bırakmadı bi...

dün işe gidecektim. öksürük vardıda. millet çok söz söylemesin diye sabah hazırlandım. otobüse bindim işe gidiyorken çok öksürük tuttu. astımla birlikte nefes alamadım sürekli öksürdüm durdum... o kadar kalabalık otobüste yardım talebi gelmedi. ne acı... millet ne umursamaz oldu. kalkıp otobüsü durdurmak için düğmeye bile basacak durumda değildim. biri iniyormuş. belki dışarıda nefes alırım diye
indim. daha işe varmamıştım... eşim ilçede çalışıyor... ailem il dışında... yinede eşimi aradım. arkadaşları beni alıp doktora götürdüler... şimdi evdeyim... hastayken kötü halimde iş yerini aradım. gelemiyeceğim diyebildim sadece... şimdiye kadar arayan olmadı onlardanda... kimden incelik bekliyorsam artık....

inş. bebiş gelmez bu ay.... birsürü ilaç kullanıyorum...

annenin söylediği batıl inanç gibi geldi... bebek sürekli yer değiştirmiyormu?... sen sol tarafına dönüyorsun diye o da soluna mı dönecek?... arkasına da döndüğü oluyordu galiba.. arkadaşım hamileyken öle derdi. öle olsaydı bebek ters yan baş aşağı durmazdı.. ters olunca hani sezeryan derler ya... o durum hiç olmazdı... dediğin gibi olsaydı... Allah sağ sağlim bebişini kucağına almayı nasip etsn. sağlıklıca.... yinede bebişin pozisyonlarını pek bilemiyorum. ama söylediği batıl gibi geldi

canım çok geçmiş olsunnn....insanlar artık bi acayip olmuş vurdumduymazlar, aldırmamak lazımm önemli olan onlar gibi olmamak boşverr....

yok canım yaaa.. yani hurafe bu adı üstünde doğruluk payı olamazki. kendini strese sokma. doktor bi anomallik olsa söylemezmi hiç. canım benim hiç kafana takma böyle şeyleri. annelerimiz biraz evhamlı oluyor bişekilde biyerlerde duyduğu bir şeydir bu da. sen rahat ol kuzuşş gayet sağlıklı bebikin

cnm çok geçmiş olsun.. zaman boyle zaman işte.. ölsen dönüp bakan yok malesef.. hamılelığın bı donemınde otobuse bınmek zorunda kalmıstım tansıyonum dustu basım dondu bayılıyordum da kımse yer vermedı..

anneme gelınce ne bıleyım ya sacma gelıyo ama pinpirikli olduğumdan aklımdan da cıkmıyo degıl

canım çok geçmiş olsun. inşallah şimdi daha iyisindir. valla 10ar 10ar kullan raporları ya. bakma şu insanların gözünün yaşına. sen kullanmıcan da kim kullanıcak raporu. sizin toplamda yıllık rapor hakkınız ne oluyor? zamanlara böl ayın belli günlerinde direk al bence. baban nasıl? iyidir inşallah?

ay çok sinirrlendim zaten..sanki huyumu bılmıyo.. bak şimdi kafama taktım dıyorum..olurmu öyle şey ben sagına yat dıye öyle dedim diyo..şaka gibi ya :))

merhaba cnm benim hoşgeldin geçmiş olsun insanlık ölmüş artık ya geçende ben senin gibi oldum birini kaldırdım oturabilir miyim dedim yoksa yardım etmiyorlar iş olayına gelince boşver ya sağlığından önemlide değil aramasınlar böyle gunlerde belli oluyorlar sıkma canını dikkat et kendine cnm çalışmasan olmazmıki acaba ?

öyle şey olurmu ki cnm ya saçma geldi bana sonuçta bebek sabit kalmıyor ya hem doktorun kötu birşey olsa söyler allah korusun duşunme böyle şeyler kuzummm bebişinde etkilenir kendine ve ona iyi bak öpüyorum çooook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…