Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kizlar ya aksam namazimi kilmak icin ic camasirimi degistirdim bide baktim bembeyazzz akinti kopkoyu bide neden bole bisi var simdi gebelik belirtisinde bole bisi var mi ?

:) bol şanslar şu mübarek ayda :)

kizlar ya aksam namazimi kilmak icin ic camasirimi degistirdim bide baktim bembeyazzz akinti kopkoyu bide neden bole bisi var simdi gebelik belirtisinde bole bisi var mi ?

beyaz akıntıysa sıkıntı yok gülüm gebelikte olur da sen hamilemisin

saol canım :)imza eklemyi bi türlü yapamadım hep olumsuz diyo
gülüm ben yardımcı olayım buyur :))
Kızlar ramazan falan diyoruz ama sıcaklardı, oruçtu,iftarın geç olmasıydı derken.Hal kalmıyorki çalışmaya:26:...Ne yapacaz bilemiyorum:18:
yemeği az tutacağız adamlara da az yedireceğiz ki ağırlık çöküp yatmasınlar hemen, sonra akşma namazını eda eddiipppppp... gerisi ben demiyiimm artık :)
acve hurması gülüm, Efendimiz (sav) mübarek elleri ile dikmiş
pekmez diyorlar gülüm her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı yut, yapabiliyorsan biraz daha yut, şifa olur inş
yarın batımız..akşama kadr gelmeseler 1 günlükte olsa hamiş sansak kendimizi

ne kadar güzel olur di mi :))

tabbii hepiniz şimdi ailelrinizlesiniz ben yanlız kaldım kocacım ifatara gitti ben kaldım evde yanlzı

yumurtlamada oluyor cnm öyle akıntı koyu sümüksü ıyyy...bu geceyi değerlendir bence ...

kizlar son 5 günümm

hic belirtim yok :18::18::18::18::18::18:

bakalim gelecek mi benim hic sasmayan kirmizilarim

hamiş bayanlar yatıyor herhalde iyi uykular
göbüşüm çıkmaya başladı kesin hamileyim fakat 1 hafta daha bekleyip öyle test yapacam

inşalahh canım hayırlı haberlerini sabırsızlıkla bekliyorzz :)

gülüm ben yardımcı olayım buyur :))

)

canım şu imzlalar nasıl ekleniyor hep uygun değildir çıkıyor :)

bende akıntıdan bol bişiy yok kendmi bildim bileli hep var namaz kılarkende zorlanıyorum oyüzden

kizlar son 5 günümm

hic belirtim yok :18::18::18::18::18::18:

bakalim gelecek mi benim hic sasmayan kirmizilarim

hayiiiiiiiirrrr yaaa gelmicek o kirmizilar susarmisin lutfen kiskisla bakayim o kirmizilari sen kiskis kirmizilar kiss kiss gelmeyin sakinnn bebisimiz gelicek cunkulum :)))

bende akıntıdan bol bişiy yok kendmi bildim bileli hep var namaz kılarkende zorlanıyorum oyüzden

yaa aslinda bendede 1 kere daha boyle olmustu hatta anneme sormustum annemde gebe olabilecegimi soylemisti gebelikte oluyo falan demisti ama ertesi gun regl olmustummm o yuzden umutlanmak istemiyorum nasip artik napalim bu olmassa bidahaki ay olmassa ondan sonraki ay yani allah hepimize sabir versin bekleme sabri yeter :))

kizlarr simdide gelelim su keci bonuzuna esimle dun keciboynuzu aldik ben biguzel tarife gore yaptim bunu sabah sahurda ac karnina verdim benim kocis azkalsin istifra ediyodu daha3 yudum almisti tabi icemedi anlicaniz ben bunu icemem dedi bende denedim aman yarabbi tovbe rabbimin gucune gitmesin ama igrennnnccc yaa adamlara eziyet kizz o bende kiyamadim ramazandan sonra baslariz zorlamicam dedim oda tamam dedi kiyamam ben kocisime ama yaaa adamin rengi benzi atti valla

günaydın kızlarr... bende henüz gelen giden yok. akşama kadar gelmezse kan verecem. Kocam kızıyor gerçi bir gün geçmeyle kan mı verilir sen deli misin diye ama olsun. Dün akşamdan beride sol kasığım ve sol bacağım ağrıyor.

gunaydin canim... ya bencede hemen yaptirma haftasonuda gecsin pazartesi yaptir canim sabret azicik olmazmi :)

gunaydin canim... ya bencede hemen yaptirma haftasonuda gecsin pazartesi yaptir canim sabret azicik olmazmi :)

Aslında doğru söylüyorsun canım. Eşimde senin gibi söylüyor. Adetlerim çok düzenlidir benim. Adet olmadan bir gece önce kahverengi lekeler olur. Oda olmayınca ne bileyim ümitlendim işte. Artık akşama kadar tuvalete gider gelirim ben gelen giden var mı diye.

İki aylık denemelerimiz sonuç vermeyince ben soluğu doktorda aldım. Doktor sende bir problem yok diyince gözlerimi eşimin üzerine diktim ve adama 15 gündür neler neler yediriyorum. Keçiboynuzu suyu, zeytinyağında bekletilmiş incir, arı sütü polen, kuruyemiş. Hatta folik asit bile veriyorum. Başta hık mık dedi ama ben üzülüyorum diye sesini çıkarmıyor canım benim.

canim iste bende baslarda ayni senin gibiydim simdi diyorum ki en az 4 gun geciksin sonra yapicam testi :) bence sende olmazssan bile pazartesi yaptir testi :) peki belirti var mi hic ?

yaa aslinda benimkide icerde sahurda istahi kacmasin diye pek zorlamadim ben dedim ramazandan sonra basliyalim diye :) zeytinyaginda kuruincir mi canim ilk kez duydum o ne ise yariyor kim oneriyo bide ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…