Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

tatlım bence gününü bekle, yumurtlama döneminde olmayasın o zamanlarda benim belim ağrıyor genelde ayağımı hep sıcak tutmaya çalışıyorum bu yüzdenaa denicem canım bunu hiç duymamıştım, ay anlamadımki bi anda paat diye çıktı şok oldum resmen sivilce falan şu dönemde normalde uçuk ne alaka :26: kocamda vardı 1 hafta önce ondan bulaştığını düşünüyorum şiddetle :KK53:

uçuk bulaşıcıdır zaten aniden çıkar canım

ya ızlar batıma çok var daha tam 10 gün var ama karnım ağrıyo belimde ağrıyo ne yapcam ben ya erken mi olcam acaba gitsem mi doktora sizce :26:
uçuk bulaşıcıdır zaten aniden çıkar canım
evet yaa tam düğün öncesi, çok yakın bi arkadaşım evleniyo bugün kınası haftasonu düğünü var uçuğum ve regl halimde gidicem sanırım :KK37:

geçmiş olsun canım bendede uçuk hiç çıkmadı şimdiye kadar inşalahta çıkmaz sıkıntılı bi durum :KK43:

kizlaaaarrr bugun itibariyle kirmizilari gormus bulunmaktayim:KK50::KK50:ne yazikki artik umudum ekim 1 hafta sonra ailem yanina gidicem 1 bucuk ay kalicam

Canim ya hayirlisi :KK43:
Ben de bugun gelmesin diye dua ediyorum agrim yok suanda aslindaama yine de korkuyorum valla idrar testi de cok silik oldugu icin guvenemiyorum yarin sabah kan vercem gelmezse kirmizilar

Ben de bugun gelmesin diye dua ediyorum agrim yok suanda aslindaama yine de korkuyorum valla idrar testi de cok silik oldugu icin guvenemiyorum yarin sabah kan vercem gelmezse kirmizilar

hadi hayırlısı canımcım inşalahh gelmez senin kırmızılarda güzel haberi verirsin bizlere:)

inşallah güzel habeler alırsın canım benim bizede haber verirsin bizde seviniriz

inşallah güzel habeler alırsın canım benim bizede haber verirsin bizde seviniriz

Soylemem mi ilk size soylicem hatta
Zaten artik akillandim isyerinde kimseye soylemicem eger olursa en azindan ilk uc ay dusuk riski gecene kadar. Cunku sonra allah korusun bisey oldugunda herkesin o yapmacik tavirlarina sinir oluyorum en iyisi soylememek bi sure hem nazara da artik inanmaya basladim kizlar :)
Yarin insallah buraya guzel seyler yazarim
Opuyorum hepinizi ben cikiyorum kendinize iyi bakin

Soylemem mi ilk size soylicem hatta
Zaten artik akillandim isyerinde kimseye soylemicem eger olursa en azindan ilk uc ay dusuk riski gecene kadar. Cunku sonra allah korusun bisey oldugunda herkesin o yapmacik tavirlarina sinir oluyorum en iyisi soylememek bi sure hem nazara da artik inanmaya basladim kizlar :)
Yarin insallah buraya guzel seyler yazarim
Opuyorum hepinizi ben cikiyorum kendinize iyi bakin

hayırlı haberlerini bekliyoruz canımmm:KK49:

kızlar benimde regl olmama 2gun var ama sanırım olucam bu ay geçti yani bizim için:KK43:bi de bugün keçiboynuzu falan aldım artık takviyelere başladım 2.ayımız gerçi ama insan sabırsız oluyor haliyle:)eşimde maşallah istekli çok aldı eline keçiboynuzları bir güzel yemeye çalışıyor çok hoşuma gitti ya:)şans dileyin bize:)

X