Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydınn kızlarrr..dün bebiş ziyaretine gittimm..ALlahımmm minicikk yaa..nasıl tatlı..ALlahım hepimize nasip etsinn..
bugun benimde batım hiiiçç şaşmaz..bakalım hayırlısı..

günaydın kızçeler ben hala uyanamadım gözümü açamıyorum ya bugun havadanmıdır nedir bi tuafım :44:

günaydınlarr canlarım
bende uyanmaya çalışıyorum
batı geçenler ne alemde bi bakayım bakalım kimler var?

günaydınn kızlarrr..dün bebiş ziyaretine gittimm..ALlahımmm minicikk yaa..nasıl tatlı..ALlahım hepimize nasip etsinn..

bu arada herkese hayırlı cumalar..Rabbim dualarımızı oruçlarımızı kabul etsin..

çok tatlı oluyolar vede çok güzel kokuyolar koklasaydın cennet kokuludur o şimdi minicik elleri falan ay yerim ben onu hehe...

çok tatlı oluyolar vede çok güzel kokuyolar koklasaydın cennet kokuludur o şimdi minicik elleri falan ay yerim ben onu hehe...

valla sırf dısardan geldim mikrop kapmasın diye bebeği almadım kucagıma.. :))
hee içimden geçirmedim değil alıp ısırsam kolunu bacağını ama küçücükkk

günaydınlarr canlarım
bende uyanmaya çalışıyorum
batı geçenler ne alemde bi bakayım bakalım kimler var?

kocaman günaydınnnn herkeşlereee

betüşüm güzel haber veremiciğim ne yazıkki çünkü dün kına gecesinde göbek atarken regl oldumm yani biliyosun ilaçlara yeni başladığım için çok umudum yoktu ama yinede gelseydi olmazmıydı yaaaa neyse isyan yokkkk vardır bundada bir hayır elbet.. önümüzdeki maçlara bakciğiz tabiki

amin canim yaa hepsi melek daha onlarin cok tatlilar coookk :))) insallah sende kirmizilari gormessin 9 ay boyunca

bu arada herkese hayırlı cumalar..Rabbim dualarımızı oruçlarımızı kabul etsin...

amin tatlim cumlemizin insallah bol bol dua edelim bugun :)

Hayırlısı olsun palicim..Umudumuzu hiç kaybetmeyelim yeter..En yakın zamanda hamiş kalırsın inşallah..

amin canim yaa hepsi melek daha onlarin cok tatlilar coookk :))) insallah sende kirmizilari gormessin 9 ay boyunca

amin tatlim cumlemizin insallah bol bol dua edelim bugun :)

aminn canım inşallah..benim bu aydan hiç beklentim yok..denizde çok fazla yüzdüm atladım daldım..hiç önemsemedim gebeliği..
ama kesinlikle kanaat getirdim kendim için..ben işyerinde çok fazla düşünüyorum gebeliği evde çok fazla düşünmüyorum..

bol şanslar inşallah olur bu ay çok bekletmez sizi bebişiniz

hamiş bayanlar yatıyor herhalde iyi uykular
göbüşüm çıkmaya başladı kesin hamileyim fakat 1 hafta daha bekleyip öyle test yapacam

çok erken değilmi yahu göbüş için.valla dirayetlisin demekki ben olsam sabredemezdim muhtemelen

sen çok düzenli olduğunu söylemiştin sonuçta bence de yaptırabilirsin tabi bekleyebiliyorsan en iyisi beklemek
canım senin güzel haberini de bekliyoruz sen bilgilerini vermedin kaç aydır deniyordur

günaydın kızçeler ben hala uyanamadım gözümü açamıyorum ya bugun havadanmıdır nedir bi tuafım :44:
aynı durumdayım ya yarında mesaim var çok mutsuzum

orlic 20 Temmuz
suzan6638 21 temmuz
tb_fb 25 Temmuz
papilloamour 26 Temmuz
gamzetupper 26 Temmuz
katinamm 27 Temmuz
dilem 27 Temmuz

günaydınn arkadaşlar hepinize. ben dün doktora gittim yine. kollarım delik deşik oldu kaç gündür ya. yine kan verdim değerim 337den 607ye çıkmış ama keseyi göremedik. doktor yarın yine çağırdı yarın yine gidicem bakalım değerinde yükselme devam edicekmi dedi. geçen seferde yükselmişti sonra durdu ve düşük yapmıştım onun için şuan sevinemedim bile bide kesede görünmüyo. sizlerdede böyle olan oldumu sata göre bugun 5+3deyim ama daha keseyi göremedik offf offff

oo bebegi gelmiş umarım güzel haberlerle gelmiştir kız bırak okumayı naptın ne ettin yaz bakalım meraktayız

Son düzenleme:
aynı durumdayım ya yarında mesaim var çok mutsuzum

abdest aldıgım halde banamısın demedi kafamı bi yere koysam saniyesine uyurum... sen naptın dün trafik varmıydı

Hayırlısı tatlım, hepimizz inşallahhhh

üzme tatlı canını canım hayılısı olsun daha zamnı varmış demekki...

günaydınn kızlarr nasılsınız cumanız mübarekk olsun inşallah.

günaydın canım amin sennde cuman mübarek olsun

ya keseyi bende gebeliğimde geç gördüm hatta kaç kere gitmiştim dra hemen aklına kötüyü getirme canım ya inşallah göreceksin sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…