Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kızlar ramazan falan diyoruz ama sıcaklardı, oruçtu,iftarın geç olmasıydı derken.Hal kalmıyorki çalışmaya:26:...Ne yapacaz bilemiyorum:18:

ayy evet yaa, işiniz zor gerçekten, ama nolur ihmal etmeyin kızlar, artık dayanacaksınız bu ay böyle, ben uzunca süre ara verdim artık, rahatım, ya varya zaten bebiş tutmadan önce bi tutsun cinsel perhize gircez diyoduk, beni bırak eşim bile diyordu, sizi çok iyi anlıyoruz yaniii:KK9:

sorma valla akşam olunca direk uyku moduna geçiyorum :KK1: gerçi bizimki canı istediği zaman pek bişey dinlemez :KK1: :KK9: :KK1:

ahahahahahahahaha koptum kizlar size gulmekten :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama gercekten dogru dedikleriniz sicak ramazan ve sofradan kalk et sonrada o siskinlikle zor yaa :)))

ben bu ay hamelik için bi yol daha denicem bakalım annemler yeni geldi umreden gelirken bana ordan haz-vec hurması getirmiş yani yanlış olmasın tam olarak nasıl yazıldığını bilmiyorum yanlış yazdıysam kusura bakmayın bu hurmalar peygamber efendimizin kendi elleriyle diktiği ağaçlardan toplanıyormuş ve bi çok şey için şifa niyetine yiyiyomuş insanlar bakalım bana bi faydası olcakmı inşallah olur... :KK49:

hani kocaman birşey kırıp içini demliyorsun öylemi cnm

kizlar yaa ben acayip zayifladim esim dahil herkes ustume geliyo artik napicami sasirmis durumdayim ne kadar zorlarsam zorliyayim yiyemiyorum zorlayinca cikartasim geliyo hemen :KK43:( boyum 1.70 kilom 48 poff napicam nasil yemek yiyebilirim ilac kullanmak istemiyorum kilo almak icin ne yiyebilirim yardim edin nolur canlar yaaa :KK43:(

sorma valla akşam olunca direk uyku moduna geçiyorum :KK1: gerçi bizimki canı istediği zaman pek bişey dinlemez :KK1: :KK9: :KK1:

Erkekler yeterki istesin..Daha reglim bitmedi..Bitsin bakalm görecez.:KK12:

kalmalı niye kalmıyorki yani bizim kalıyor öyle diim bari yada bizim canımız istiyo ondan herşey vız geliyo bize:KK1::KK1:

Maaşallah size valla..:nazar:

kızlaaaarrrrr çoooookkkk susadımmm :26:

Regl olduğum için niyetli değilim.Ama iş yerinde olduğumdan ne yiyip nede içebiliyorum.Sahurda yapmadım.Fenalardayım:KK50:

ahahahahahahahaha koptum kizlar size gulmekten :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama gercekten dogru dedikleriniz sicak ramazan ve sofradan kalk et sonrada o siskinlikle zor yaa :)))

Dimi ama yaa
:KK53:

kizlar yaa ben acayip zayifladim esim dahil herkes ustume geliyo artik napicami sasirmis durumdayim ne kadar zorlarsam zorliyayim yiyemiyorum zorlayinca cikartasim geliyo hemen :KK43:( boyum 1.70 kilom 48 poff napicam nasil yemek yiyebilirim ilac kullanmak istemiyorum kilo almak icin ne yiyebilirim yardim edin nolur canlar yaaa :KK43:(

valla bilemedim ben iştah arttırıcı doğal bitkiler araştır bencede ilaç kullanma

yok ya bildiğin hurma biraz daha küçük sadece aç karınla hergün bi tane yemen gerekiyomuş ama bi cuma başlayıp öbür cumaya kadar yiyomuşsun öyle işte bakalım hayırlısı :KK49:

canim ona peygamber hurmasi diyoruz biz kucuk siyaha yakin rengi var dimi ?

aaaaaaaaa papilloumurun bu '' bat'' mış yaaa,,, kırmızılar gelmedi dimi canım , yazdıysan ben kaçırmış olabilirm :KK49:
kuzucuğummm pek problemli internetim bu aralar habire atıyo beni :KK5: kırmızılar henüz gelmedi tatlım.. benim normalde 28 günde bir olurdu 2 aydır 26 da geliyo o sebepten 26 gün saydım ve 26 temmuz yazdık ama 28 de olabilir diye düşünüyorum.. bu sebepten test yapmiciğimmmm gelmessee bekliciğimm gelirse zaten yapcak bişiy yok Hayırlısı...

kizlaaaarrr bugun itibariyle kirmizilari gormus bulunmaktayim:KK50::KK50:ne yazikki artik umudum ekim 1 hafta sonra ailem yanina gidicem 1 bucuk ay kalicam

X