Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Canlarım napıosunuz çok yoruluorum işte daha yeni girdim okuyorum küçükpisi geçmiş olsun canım sıcaklarda kendine iyi bak
heralde hamiş yok okumadım ya benimde daha 8 gün var ama test yapasım var bugun ya keşke bebek olsa:KK49:

yok ya çok erken daha sabret canım biraz

sıcakta kimse kalmadı benimde çok uykum geldi arada benimde karnıma ağrı giriyor inş.olmazsın cnm ya:KK49:

kısmet tatlım ya. olacaksa da gelsin biranönce işimize gücümüze bakalım bizde:KK23::KK23:

kızlarrrrr nerdesiniz uyudunuz mu yokksa. ya bende acıkmaya başladım :) benim gögüslerim agrıyor ya ara ara şiddetli bir sancı giriyor duruyor sonra :KK43: agustos 9-10 gibi bekliyorum kızlarrr :KK43:

aynen ya bende burası olmasa geçmez gunum inş.kesmezler :18:
ay evet kuzum yaaa gerçekten üzülürüm bende öyle bişiy olursa
inşallah gitmezsin canım yaaa çünkü telefondan denedim ben girmiyo :KK43:( gerçi telefondan telefona değişir belki
benimkinden giriliyo aslında ama paketim yok faturamı şişiriyo :KK53:
android telefonlar giriyor diğerleri girmiyor benim tlfda girmiyor eşimin giriyor ama
en kötü ara ara girerim paket alıp artık bende kuzum ama geldi gibi, korkuttular beni :KK53:
nereye gittiniz kızçelerim yabenim karnım ağrıyor hastalancammı acaba
kuzum burlardayım bennnnn.. daha senin zamanı var aslında ama erken geldiği oluyomu, belkim de belirtidir :KK49:

yok ya çok erken daha sabret canım biraz

kısmet tatlım ya. Olacaksa da gelsin biranönce işimize gücümüze bakalım bizde:KK23::KK23:

ya bugun bastı hamilelik stresi varmı die düünmeye başladım
bişey sorcam gerçekten benim işim ağır şantiye filan her gün gidiyorum acaba yorgunluktan bebek olmuyormu acaba:KK53:

kızlarrrrr nerdesiniz uyudunuz mu yokksa. ya bende acıkmaya başladım :) benim gögüslerim agrıyor ya ara ara şiddetli bir sancı giriyor duruyor sonra :KK43: agustos 9-10 gibi bekliyorum kızlarrr :KK43:

daha da varmış senin ya.

ay evet kuzum yaaa gerçekten üzülürüm bende öyle bişiy olursabenimkinden giriliyo aslında ama paketim yok faturamı şişiriyo :KK53: en kötü ara ara girerim paket alıp artık bende kuzum ama geldi gibi, korkuttular beni :KK53: kuzum burlardayım bennnnn.. daha senin zamanı var aslında ama erken geldiği oluyomu, belkim de belirtidir :KK49:

kuzucum 28 de bir oluyorum 2 aydır yani c.tesi olurum diye tahmin ediyorum

Merhaba kızlar..

Topici yeni gördüm.

Geçen ay başladık bizde çalışmalara..Ama ilk ayımız hüsranla sonuçlandı. 2. denememizde umarım olur..
BAT 18 temmuz (Arefe günü)Umarım çifte bayram yaparım

ya bugun bastı hamilelik stresi varmı die düünmeye başladım
bişey sorcam gerçekten benim işim ağır şantiye filan her gün gidiyorum acaba yorgunluktan bebek olmuyormu acaba:KK53:

yok ya öyle düşünme olur inşallah çok fazla da olmamış senin

Merhaba kızlar..

Topici yeni gördüm.

Geçen ay başladık bizde çalışmalara..Ama ilk ayımız hüsranla sonuçlandı. 2. denememizde umarım olur..
BAT 18 temmuz (Arefe günü)Umarım çifte bayram yaparım

canım hoşgeldin inşallah en yakın zamanda olur bilgilerini verde listeye ekleyeyim seni
aynen cnm bende doruuuuu doktor hanıma artık :KK64::KK64:

hangi hastaneye gidiyorsun canım sen

daha da varmış senin ya.

evet efsuncum var daha yaaa öyle sabırsızca bekliyom bakalımm tutdurabildikmi bu ayy :) ya anlam veremiyom canım yaaa..sabaha kadar belimde 2 yastıkla yatıyorum nasıl olmuyor anlamıyorumm..bazen diyorum rahim agzından mı geçemiyor spermler :) ama öyle olsa rahim filmim rahat olmazdı onda çok şükür problem yok..2 yıldır korunmuyoruz yaa nasıl buluşmaları gerçekleşemez diomm kendi kendime :)

vallahi doktora gitmiştim regliyken kist var dedi birdahaki reglinin 3.gunu gel dedi cnm şimdilik birşey yapmadı senine uzun zaman oldu dimi evleneli

canım 25 yaşındayım eşim 35 yaşında.3 yıl doldu 4'e girdimm. 2 buçuk yıldır korunmuyoruz canım yaa ama tık yok anlam veremiyorumkii nasıl olur die :KK43:

sen kullandınmıki cnm soğan suyunu

kullandım canım geçen ay bende yaptım 15 gün sadece akşamları ama sabahları midem almadı bol akıntılı bi ay geçirmiştim yani etkisi büyükk:KK15:

kızlarr hızınıza yetişemiyorum işlerim yoğun oluyorr amma kaynatmışsınızz :KK14:

bu arada ben bişeyi daha merak ediyorum ne kadar süredir bebek için uğraşıyorsunuz tedavii sürecinizz oldumu :26:

vallahi doktora gitmiştim regliyken kist var dedi birdahaki reglinin 3.gunu gel dedi cnm şimdilik birşey yapmadı senine uzun zaman oldu dimi evleneli

bende hastalıgımın 2 günü gitmiştim..1 tane çatlamayan yumurtan var dedi..bu ay ilaç vermedi klomen falan işde.sadece düzenli şeker ilacına devam ediyorum..bakalım hastalancam mı.hastalanırsanda gel hastalanmazsanda gel demişti doktorum.o yumurtaya bakacak işde hala duruyorsa ilaç vericem dedi :KK43:

benim dün adet günümdü hiç belirtim yok ne adet ne hamilelik gerçi bazen bikaç gün geç olabiliyorum :KK14:

X