Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

benimde hayatımda ilk defa dudağımda uçuk çıktı az evvel, inanamadım ya arkadaşlara gösterdim evet bu uçuk dediler :26: dilimdede beyazcık ( o olur arasıra ama hiç uçuk olmadıydım) eczaneden bi krem mi alsam acaba

kizlaaaarrr bugun itibariyle kirmizilari gormus bulunmaktayim:KK50::KK50:ne yazikki artik umudum ekim 1 hafta sonra ailem yanina gidicem 1 bucuk ay kalicam

canım üzülme inşallah tez zamanda olur umudunuda yitirme sakın

kizlar yaa ben acayip zayifladim esim dahil herkes ustume geliyo artik napicami sasirmis durumdayim ne kadar zorlarsam zorliyayim yiyemiyorum zorlayinca cikartasim geliyo hemen :KK43:( boyum 1.70 kilom 48 poff napicam nasil yemek yiyebilirim ilac kullanmak istemiyorum kilo almak icin ne yiyebilirim yardim edin nolur canlar yaaa :KK43:(

keçi boynuzu pekmezi iç canım sabahları aç karnına

geçmiş olsun canım

ben çıkıyorum kızlar :KK54::KK54::KK54:

saol tatlım inş trafiksiz gidersin evine :KK1:

benimde hayatımda ilk defa dudağımda uçuk çıktı az evvel, inanamadım ya arkadaşlara gösterdim evet bu uçuk dediler :26: dilimdede beyazcık ( o olur arasıra ama hiç uçuk olmadıydım) eczaneden bi krem mi alsam acaba

kremle daha çabuk egecer canm uçuk kremi al mutlaka yoksa büyüyebilir sıçrayabilir almanda fayda var

ya ızlar batıma çok var daha tam 10 gün var ama karnım ağrıyo belimde ağrıyo ne yapcam ben ya erken mi olcam acaba gitsem mi doktora sizce :26:

eve gidince tahta kaşık sür sıcak sıcak kremde al ama sürsende 7 gün sürer o bende çıkar hep ateşlenmişin demekki kuzummm

ya ızlar batıma çok var daha tam 10 gün var ama karnım ağrıyo belimde ağrıyo ne yapcam ben ya erken mi olcam acaba gitsem mi doktora sizce :26:
tatlım bence gününü bekle, yumurtlama döneminde olmayasın o zamanlarda benim belim ağrıyor genelde ayağımı hep sıcak tutmaya çalışıyorum bu yüzden
eve gidince tahta kaşık sür sıcak sıcak kremde al ama sürsende 7 gün sürer o bende çıkar hep ateşlenmişin demekki kuzummm
aa denicem canım bunu hiç duymamıştım, ay anlamadımki bi anda paat diye çıktı şok oldum resmen sivilce falan şu dönemde normalde uçuk ne alaka :26: kocamda vardı 1 hafta önce ondan bulaştığını düşünüyorum şiddetle :KK53:

X