Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

olur inşallah ya umudunu kaybetme bence.bildiğim kadarı ile kanda çıkması lazım yani döllenmeden 1-2 hafta sonra kanda belli oluyor direk.olmazsa bekle bakalım sonra tekrar gidersin kana.

8 aydır böyle bir umut gifiyorum hep ama işte hep el boş dönüyorum

ayy inşallah canım ya vardır birşeyler benim arkadaşımında göğüsleri çok kaşınırdı ve soyuldu onun o ay hamile olduğunu öğrenmişti inşallah kuzummm Allah ım seninle olsun içime doğuyor sanki sende var gibi birşeyler

8 aydır böyle bir umut gifiyorum hep ama işte hep el boş dönüyorum

yok öyle düşünme bak senin gibi bir sürü kişi var herkes bir şekilde umutla duayla ve tedaviyle bekliyor çok uzun süre bekleyip de sonradan olanlar var yalnız değilsin yani

ay hadi inşallah canım ya.
sen nasılsın kuzum?

gunaydın cnm hepimize okuyoruz zaten Allah ım kabul etsin nasılsın napıyorsun kuzummm

Şentürk: canım inşallah hamilesindir, Allah çok bekletmesin inşallahhh.. benimde bebeğim yok işte 9 aydır falan deniyoruz hayırlısı bakalım

Ebrum: kuzum yaa evet gebelik belirtisi de olabiliyomuş ilaçlardanda olabiliyomuş bakalım inşallahh benimki 1. seçenektir tabiki hayırlısıyla...

inşallah bebemm inşallah bana hamilelik yakınmış gibi geliyor nedense içimde öyle bir his var

inşallah bebemm inşallah bana hamilelik yakınmış gibi geliyor nedense içimde öyle bir his var

kuzum benimmm inşallahhhhhh bitanemm inşallah, hepimizinki ççok yakındır inşallahhhh

hayır o daha gitmedi

canım yaklaşık aynı zamanlardır deniyormuşuz. benim fikrimi sorarsan ikinizde bir doktora gidin. sen eğer regl olursan (ki inşallah bebek gelmiştir) reglinin 3. günü git jinekoloğuna, hormonlarına falan herşeyine bakılsın. eşinde spermiyogram versin. inşallah herşey gayet normaldir ve doğal yolla denemeye devam edersiniz. Ama herhangi bir sorun var ise ve bu basit bir sorun ise zaten bir ilaçla fulan çözülüp hemen gebe kalabilirsin..

memişlere şarkı besteledim:

"""oy memişim memişim

ilaç aldım ağrırsınnn

bebekten olsa keşkeeeeeee

tek çızığııı görmesemmm

oy tombulum tombulum

ümitlenip durmasam

her ay belirti aramasammmm

tek çızığı görmesemmm """"

evet kafayı yedim galiba !

çok sağolun ya moralim düzeldi yemin ederim zırlıyordum demin :)

hay allah ım yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…