Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hoşbuldummmm tatlımmmmmmmmmmm, nasılsın iyimisin? cuma günü kaçıncı günün oluyor senin? aşılamaya o gün me karar verilecek? hadi inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

iyiyim canım:):) cuma günü 10.günüm oluyor eğer folikülüm yeterli büyüklüğe ulaşırsa aşılama olacak inşallahhhh, aşılamanın gününü ona göre vericek doktor bakalım hayırlısııııııı çok ama çokkkkkkk sabırsızlanıyorummmm

Kızlar ben geldim huhu kimse yok mu? Cuma günü folikül takibine gidicem kızlar çok heyacanlıyım inşallah gelişirde aşılamam yapılır

hadi inş. iyi olur... sonunda bebişin seninle olur...

kızlar ne stresli bir gündü. çok iş yapmamama rağmen kafam şişti, yoruldum... evde yemekte yok. şimdiden düşünüyorum basit birşey mi yapsam, dışardan mı söylesem.. amannn....

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
310
ebebebruli
120
efsunn07
30
asyahayat
30
edlin
130
clore
8
kalan
3816

heyecanlanılmıcak gibi değilki durum tatlım inşallahhhhhhhh hayırla sonuçlanacak inşallahhhhhhh bebiş getirecek ailenize

ben dün akşam 10 da yaptım bugünün yemeğini 20 dakikayı izlerken evde yemek olmasa çok üşenirdim ya şimdi, paket iste şeker yorulduysan ya da kıymalı yımırta tarzı basit bişiy yap, uğraşma

hosgeldın cnm.. çok ıyı yapmıssın gebe kalmadan once dr.gıtmek en dogrusu..helekı folık asıte sımdıden baslaman cok guzel..hadı hayırlısı bakalım...

teşkkürler kızlar bakalım hayırlısı bi kaç ay sonra düşünüyoruz ama şimdiden ilaçlara başladık değlerler normale dönsün sonra kısmet artık.

hıı evet öle olacak bu gidişle. pazartesi izin aldım.. ve sözde 4 gün tatildi. ne tatil ama... annemler taşındı 1 gün onlara yardım, 1 gün kendi evimde temizlik, 1 gün çarşı, diğer günde evde temizlik, ütü...

bende ataşehir vesteldeyimm canımmm... beyaz eşyaya ihtiyacınız olursa buyrun beklerimmm bol bol indirimmmm yaparımmm :):):)
inşallah canım inşallahhh
basit birşey yap cnm uğraşma hiç o kadar kır yumurta gitsin
Allah kabul etsin bitanem. 50 tane de ben okudum, ikisini de ekledim yukarda

Allah kabul etsin kuzummmmm ben fazla okuyamıyorum kusuruma bakmayın nolur

kızlar folik asit içmiyorum ben ya.. kaç ay kullandım bebiş gelmeyince bıraktım. gelince yutsam olmaz mı??? sonuçta dışarıdan aldığım bir vitamin...

bundan 2 -3 ay önce bana sorsaydınız "aa mutlaka kullan bırakma" derdim

teşkkürler kızlar bakalım hayırlısı bi kaç ay sonra düşünüyoruz ama şimdiden ilaçlara başladık değlerler normale dönsün sonra kısmet artık.

beklemeyin hewi ya, denemelere başlayın bence

benim de öyle geçti ya, dolaplarımı temizledim, evdeki tüm dolaplar (takı çekmeceleri ıvır zıvırlar makyaj malzemeleri buzdolabı )çok zamanımı aldı, bayadır bakmamışım neyse çok şükür pek tertipli pek düzenli bi kız oldum :103:

inşallah canım inşallahhh

basit birşey yap cnm uğraşma hiç o kadar kır yumurta gitsin

Allah kabul etsin kuzummmmm ben fazla okuyamıyorum kusuruma bakmayın nolur

Kız olurmu öyle şey, ne kusuru.. Ben topiğimizde okuyan okumayan herkes için okuyorum inşallah Rabbim kabul eder tüm dualarımızı

gelmeden yutman lazım şekerrrr tekrar başla sen ona bak ben şöyle yapıyorum yumurtlama zamanı gazla başlıyorum, regl olunca hüsranla bırakıyorum yine ayın baya bi günü içmiş oluyorum

benim yakın arkadaşım bebek geldikten sonra yuttu onu. şimdi sivri zekalı kızı var maş... saldım gitti... bal yiyorum sabah onuda astım için yiyorum... bebeğede faydası olur herhalde

benim yakın arkadaşım bebek geldikten sonra yuttu onu. şimdi sivri zekalı kızı var maş... saldım gitti... bal yiyorum sabah onuda astım için yiyorum... bebeğede faydası olur herhalde

faydalısı olur tabi, ben de çok tüketiyorum bal.. yanında da kaymak ceviz oh oh oh oh gelsin kilolar

benimde bitmiş folik asitim bugun içemedim akşama alıcam ben uzun suredir içiyorum doktorum kansızlığım için vermişti bende devam ediyorum

kıslar günaydın benim işlerim çok yoğun yazamıyorum ama mutlaka sizin yazdıklarınızı okuyorum.kıslar ben tedaviye ara vermekten vaz geçtim demir tavında dövülür derler ne demekse yani önümüzdeki ay adet olunca devam.aşılama deneyebilirim bakalım öle karar aldım hakkımızda hayırlısı.günü yaklaşan varmı heyecanlı heyecanlı bekleyelim:)

günaydın kızlar

Kızlar benim Bat'a 4 gün var. 3 gündür feci şekilde göğsüm daha doğrusu göğüs uçlarım acıyor (benim regl öncesi hiç göğüs ağrım olmaz) dün biraz araştırdım benim bu kullandığım progestan falan yaparmış. dün akşam ellenmeyecek derecede acımaya başladı hatta geceliğim sızlamasına sebep oluyor çok korktum hala da çok acıyor zor duruyorum şuanda dün gece rüyamda test yapıyordum ve çift çizgi inanmayıp rüya olduğunu düşünüyordum ama kendimi çımdikliyip tekrarlıyordum testi yine yine aynı, evdeki tüm testleri bitiriyordum. Neyse ben bundan gaza gelip sabah test yaptım tabiki negatif. Size sorum şu, acaba ben doktoru arayım şu progestanı bırakayımmı diye sorsammıki, çok ağrım var duramıyorum çünkü. zaten o ilaç bebek varsa tutunsun diye değilmi?

Son düzenleme:

doğru karar vermişsin asyacım sen ara verdiğini söyleyince ben biraz doktora git hık mık yapmıştım ama kararlı olduğunu görünce ses edememiştim. Çok mutlu oldum, yaptır tabi bence aşılama inşallahhhhhh ta tutacakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…