Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yok canım hiç ağlama, bize ağlamanın değil duanın ve doktorların faydası var, bi git bakalım doktora inşallahh ikinizde de hiç bi sorun çıkmaz ve hemen olur bebeğiniz

inşallah yaa ben gittim dr a bende birşey yok herşey yolunda dedi dr kan tahlilleri vajinal muayene falan herşey yapıldı bu arada benim adetlerim de düzensizleşti bebeğe karar verdikten sonra azaldı ve gecikmeler başladı sürekli annemler falan olur onlar bebek için oluyor diyor ama ben pek inanmıyorum üzülmemem içinolabilir

çok sağolun ya moralim düzeldi yemin ederim zırlıyordum demin :)

Allah ım hakkında hayırlısını versin canım bol bol dua et rabbim ol derse herşey olur sıkma canını bu kadar bak benim 2,5 yıldır olmuyor ama birgun olmadı diye ağlamadım Allah ım buyuk sadece zamanı var demekki o yuzden rahat ol şifayıda veren allah ım şifanı versin inşallah

Oh kıslar maşallah bayağı kaynatmışsınız yeni bir arkadaşta edinmişiniz senturkD hayırlısı olsun canım hakkında.kıslar doktoru aradım aşılama için 700-1000 arası değişiyomuş sanırım hasta olunca gel dedi bakalım günler çabuk geçsede gitsem:KK1::KK1:
hadi sevgi hayırlısı ile güzel haberi ver gerisi gelsin inşallah.

allah ım hakkında hayırlısını versin canım bol bol dua et rabbim ol derse herşey olur sıkma canını bu kadar bak benim 2,5 yıldır olmuyor ama birgun olmadı diye ağlamadım allah ım buyuk sadece zamanı var demekki o yuzden rahat ol şifayıda veren allah ım şifanı versin inşallah

allahım sana da versin inşallah ne güzel konuştun öyle içim ferahladı

inşallah yaa ben gittim dr a bende birşey yok herşey yolunda dedi dr kan tahlilleri vajinal muayene falan herşey yapıldı bu arada benim adetlerim de düzensizleşti bebeğe karar verdikten sonra azaldı ve gecikmeler başladı sürekli annemler falan olur onlar bebek için oluyor diyor ama ben pek inanmıyorum üzülmemem içinolabilir

strestende gecikme yaşıyor olabilirsin, bak bu sebeple de fertil dönemi değerlindiremeyebilirsin ne zaman yumurtlayacağını bilemeyeceğin için. hiç ovülasyon testi kullandın mı? bir de onu dene istersen.

Oh kıslar maşallah bayağı kaynatmışsınız yeni bir arkadaşta edinmişiniz senturkD hayırlısı olsun canım hakkında.kıslar doktoru aradım aşılama için 700-1000 arası değişiyomuş sanırım hasta olunca gel dedi bakalım günler çabuk geçsede gitsem:KK1::KK1:

ay hadi inşallah tatlım bu ay olmazsa önümüzdeki ay inşallah :KK16: aşılamayı benim doktorda 1000e yapıyomuş sanırım bu çatlatma iğnesini 3 kere denicek bende tutmazsa aşılama ile denicek diye tahmin ediyorum.. bakalım hayırlısı tatlım yaa gerçekten.. bebişimiz olsunda hayırlısıyla bunların hepsini unuturuz gider

birbirimize yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize canım hakkında hayırlısı olsun bitanem bizim burdada o kadar aşılama inşallah tek seferde tutar Allah ım yardımcın olsun
allahım sana da versin inşallah ne güzel konuştun öyle içim ferahladı

canım her zaman yardımcı olurum çok şeyler atlattım inanki birbirimizi anlayabiliyoruz ya en guzeli bu dua ile destek olalım şükür edelim halimize neler var bir görsen :KK16:

gunaydın cnm hepimize okuyoruz zaten Allah ım kabul etsin nasılsın napıyorsun kuzummm :KK16:

iyiyim kuzum napim çalışıyorum işte

memişlere şarkı besteledim:

"""oy memişim memişim

ilaç aldım ağrırsınnn

bebekten olsa keşkeeeeeee

tek çızığııı görmesemmm

oy tombulum tombulum

ümitlenip durmasam

her ay belirti aramasammmm

tek çızığı görmesemmm """"

:KK1: evet kafayı yedim galiba ! :KK31:

allah iyiliğini versin yahu:KK9:

çok sağolun ya moralim düzeldi yemin ederim zırlıyordum demin :)

yok yok Ağlama Allah beterinden korusun

Allah ım hakkında hayırlısını versin canım bol bol dua et rabbim ol derse herşey olur sıkma canını bu kadar bak benim 2,5 yıldır olmuyor ama birgun olmadı diye ağlamadım Allah ım buyuk sadece zamanı var demekki o yuzden rahat ol şifayıda veren allah ım şifanı versin inşallah

ay hadi kızlar ya şu 2013 den çok umutluyum ben inşallah hepimiz sağlıkla kavuşucaz bebeişlere

strestende gecikme yaşıyor olabilirsin, bak bu sebeple de fertil dönemi değerlindiremeyebilirsin ne zaman yumurtlayacağını bilemeyeceğin için. Hiç ovülasyon testi kullandın mı? Bir de onu dene istersen.

Ay hadi inşallah tatlım bu ay olmazsa önümüzdeki ay inşallah :KK16: Aşılamayı benim doktorda 1000e yapıyomuş sanırım bu çatlatma iğnesini 3 kere denicek bende tutmazsa aşılama ile denicek diye tahmin ediyorum.. Bakalım hayırlısı tatlım yaa gerçekten.. Bebişimiz olsunda hayırlısıyla bunların hepsini unuturuz gider

yok denemedim o nasıl oluyor ben ovulasyon bile hesaplayamıyorum ki zaten gecikmeler yüzünden bebek yapmaya karar verdikten sonra adetylerim düzensizleşti önceden tık demzdi

yok denemedim o nasıl oluyor ben ovulasyon bile hesaplayamıyorum ki zaten gecikmeler yüzünden bebek yapmaya karar verdikten sonra adetylerim düzensizleşti önceden tık demzdi

canım bak sen o testi bir kullan. internetten sipariş verebilirsin. forumda labaquik kullanıp memnun olan var (olmayanlar da var tabiki ama fiyatı iyi diye onu söylüyorum) 10. gününden itibaren hergün testi yapıyosun çiftçizgiyi gördüğün zaman 24-36 saat içinde ilişki. ondan sonra da gün aşırı. sen alırsan haber ver daha detaylı anlatırım. belkide yumurtlama zamanını tutturamadınız bak o da olabilir o açıdan testi denemeni tavsiye ederim.

ay hadi kızlar ya şu 2013 den çok umutluyum ben inşallah hepimiz sağlıkla kavuşucaz bebeişlere

ya kuzum ben de çok umutluyum nedense :KK16: içimden bi ses 2013 bizim yılımız olacak diyor buna samimiyetimle söylüyorum ki kalpten inanıyorummm :KK16:

bende çok umutluyum inşallah hepimiz peşpeşe hamile kalırız tek istediğim bu :KK16:

canım bak sen o testi bir kullan. internetten sipariş verebilirsin. forumda labaquik kullanıp memnun olan var (olmayanlar da var tabiki ama fiyatı iyi diye onu söylüyorum) 10. gününden itibaren hergün testi yapıyosun çiftçizgiyi gördüğün zaman 24-36 saat içinde ilişki. ondan sonra da gün aşırı. sen alırsan haber ver daha detaylı anlatırım. belkide yumurtlama zamanını tutturamadınız bak o da olabilir o açıdan testi denemeni tavsiye ederim.

ben forumu öğrenemedim bilemiyorum kullanmayı nasıl ulaşabiliriz birbirimize daha kolay yoldan ben yazdığım mesajın cevabını bile zar zor buluyorum

kızlar 4 gundur macunu yiyorum aç karnına sabah akşam acı bir tadı var ama napim şifam için yiyorum dun akşamda soğan suyuna başladım surekli wc ye çıkartıyor bunlar iyimi kötumu bilemiyorum artık :KK49:bu arada eşimde yerken gördü beni öğürüyordum resmen ver bakim bende yiyeyim dedi 1 kaşık attı ağzına pekmez gibi bal gibi düşün ye dedi bende yerim arada dedi hep senmi çekeceksin bende ortak olayım sana dedi çok mutlu oldum :KK16::KK16:

ben forumu öğrenemedim bilemiyorum kullanmayı nasıl ulaşabiliriz birbirimize daha kolay yoldan ben yazdığım mesajın cevabını bile zar zor buluyorum

sana yazılan cevaplar geri de belki bir önceki sayfada kaldığı için okuyamamışsındır. ama topiğe gel hello de mutlaka cevap yazan olur. Ben kendi profilimden bana gelen mesajları takip etmiyorum da topiği okuyorum zaten tek topik takip ettiğimizden kolay oluyorb

kızlar 4 gundur macunu yiyorum aç karnına sabah akşam acı bir tadı var ama napim şifam için yiyorum dun akşamda soğan suyuna başladım surekli wc ye çıkartıyor bunlar iyimi kötumu bilemiyorum artık :KK49:bu arada eşimde yerken gördü beni öğürüyordum resmen ver bakim bende yiyeyim dedi 1 kaşık attı ağzına pekmez gibi bal gibi düşün ye dedi bende yerim arada dedi hep senmi çekeceksin bende ortak olayım sana dedi çok mutlu oldum :KK16::KK16:

canım o macun çok iyiymiş bak benim aktar eşlerde yiyor demişti afferim kocana yesin tabi şifa olsun ikinizedee... soğan benide sürekli wc ye çıkarıyordu sanırım normal bişiy.. ay tadı o kadar kötümü ya o macunun neyse bende yicem diğer ay. böğürtlen kökü suyuda berbat valla yumurtlama zamanına kadar mide kalmıyor ben de bu yediklerim iştahsizlik yapıyor ve kilo veriyorum :KK1:

sana yazılan cevaplar geri de belki bir önceki sayfada kaldığı için okuyamamışsındır. ama topiğe gel hello de mutlaka cevap yazan olur. Ben kendi profilimden bana gelen mesajları takip etmiyorum da topiği okuyorum zaten tek topik takip ettiğimizden kolay oluyorb

canım o macun çok iyiymiş bak benim aktar eşlerde yiyor demişti afferim kocana yesin tabi şifa olsun ikinizedee... soğan benide sürekli wc ye çıkarıyordu sanırım normal bişiy.. ay tadı o kadar kötümü ya o macunun neyse bende yicem diğer ay. böğürtlen kökü suyuda berbat valla yumurtlama zamanına kadar mide kalmıyor ben de bu yediklerim iştahsizlik yapıyor ve kilo veriyorum :KK1:

biraz daha sıvı olsa belki yemem kolay olur katı macun kıvamında ya çiğne çiğne yutamıyorum bir sürü ot var belli içinde pekmez de var sanırım su içiyorum üstüne 1-2 saat geri geliyor hep midem şifa olur inş.tatlım napalım yiyecez birde 1 kg lik kavanoz bitirene kadar yemem lazımmış :KK17:

biraz daha sıvı olsa belki yemem kolay olur katı macun kıvamında ya çiğne çiğne yutamıyorum bir sürü ot var belli içinde pekmez de var sanırım su içiyorum üstüne 1-2 saat geri geliyor hep midem şifa olur inş.tatlım napalım yiyecez birde 1 kg lik kavanoz bitirene kadar yemem lazımmış :KK17:

neee 1 kg mi :KK53: ozaman o en az 3-4 aylık bir kür. neyse yapcak bişey yok dediğin gibi arkasından bol bol su içip yiyeceğiz artık :KK56:

hemde kist olmasını engelliyormuş bu kür kesin 3-4 ay gider alışırım herhalde artık birde onsuz yapamazmışım aman allah korusun :KK76:

ah kuzum yaaa :KK60: öyle bir lezzete kolay kolay alışılmaz ama dene bakalım. inşallah 1 ay kullanmayla şıpdenenek hamile kalırsın :KK49:

edlin kuzummmmm hoşgeldinnnn :KK3: geçmiş sayfalarda şarkı besteledim bi oku heleee :KK1:

ah kuzum yaaa :KK60: öyle bir lezzete kolay kolay alışılmaz ama dene bakalım. inşallah 1 ay kullanmayla şıpdenenek hamile kalırsın :KK49:

edlin kuzummmmm hoşgeldinnnn :KK3: geçmiş sayfalarda şarkı besteledim bi oku heleee :KK1:

inşallah çiçemmmmmmm edlinnnnnn kızçem hoşgeldin nasılsın bakim artık sık sık gelmiyorsun özlüyoruz biz seni :KK19:

günaydın kızlar :KK3:

Kızlar benim Bat'a 4 gün var. 3 gündür feci şekilde göğsüm daha doğrusu göğüs uçlarım acıyor (benim regl öncesi hiç göğüs ağrım olmaz) dün biraz araştırdım benim bu kullandığım progestan falan yaparmış. dün akşam ellenmeyecek derecede acımaya başladı hatta geceliğim sızlamasına sebep oluyor çok korktum hala da çok acıyor zor duruyorum şuanda :KK50: dün gece rüyamda test yapıyordum ve çift çizgi inanmayıp rüya olduğunu düşünüyordum ama kendimi çımdikliyip tekrarlıyordum testi yine yine aynı, evdeki tüm testleri bitiriyordum. Neyse ben bundan gaza gelip sabah test yaptım tabiki negatif. Size sorum şu, acaba ben doktoru arayım şu progestanı bırakayımmı diye sorsammıki, çok ağrım var duramıyorum çünkü. zaten o ilaç bebek varsa tutunsun diye değilmi?
ayyy oku oku zor bıtırdım..cvp yazmak ıcın sayfanın sonuna zor geldım ha:KK9:cnm bı kerem progesteronun göğüs agrısı yaptıgını hatırlamıyorum..ben öyle birsey yasamadım..ben göğüs agrısı cektıgımde hamıle oldugumu öğrenmıstım..inş senınde öyledir bıtanem ya..okadar dua edıyoruz rabbım kabul etsın..cok güzel ruya gormussun ınş gercek olur..:nazar:
memişlere şarkı besteledim:

"""oy memişim memişim

ilaç aldım ağrırsınnn

bebekten olsa keşkeeeeeee

tek çızığııı görmesemmm

oy tombulum tombulum

ümitlenip durmasam

her ay belirti aramasammmm

tek çızığı görmesemmm """"

:KK1: evet kafayı yedim galiba ! :KK31:

ayyyy çok güldüm yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9: çok tatlısın..anacım sen hamiş olsan bebeıse ne güzel şiirler şarkılar yazıcan demekkı :KK24::KK24::KK24:

X