Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

teşekkür ederim canım..evet yeni üye oldum daha önce ziyaretçi olarak giriyodum yazılarınızı okuyup rahatlıyodum,sizlerle umut buluyorum en sonunda bende üye olayım dedimm :) iyi yaptım sanırımmmm

hoşgeldin... çok iyi yaptın. biz gelip çene çalıyoruz (boş vakitlerimizde)... güzel şeylerde öğreniyoruz... seviyorum bu topiğimizdeki bayanları.. hepsi çok tatlılar:KK16:

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım..evet yeni üye oldum daha önce ziyaretçi olarak giriyodum yazılarınızı okuyup rahatlıyodum,sizlerle umut buluyorum en sonunda bende üye olayım dedimm :) iyi yaptım sanırımmmm

ohh iyi yaptın cnm ben böyle 1 sene aynen senin dediğin gibi okuyordum şimdi burasız yapamıyorum aramıza tekrar hoşgeldin :KK54::KK16:

Allah im hamile kalipta caniyce aldiran annelerin kalplerine vijdan ver her ne olursa olsun o bebeklerin canina kiymasina firsat verme yarabbim sen minicik bebekleri koru yarabbim bebek sesi ile yurekleri parcalanan icleri aciyan anne ve babalarin kucagini bos birakma senin mucizelerin cok tur rabbim sen sevindir kullarini bebek oyley bisey ki ne para ne pul hic bir sey yerini doldurmuyor sen hayirli evlatlar bu dunyaya getirip vatana millete hayirli insan olarak yetistirmeyi hepimize nasip et amin amin amin.
canımsınnn yaaa..gozlerım doldu okurken...AMİNNN AMİNNNN AMİNNNN
ayy kuzucum bende hepınızı sevıyorummmmmmmmm mucukkkk
bir kaç kişinin yazdığına toplu bi şekilde cevap vermeyi soruyorsun değilmi canım. kimlere cevap vermek istiyorsan alıntı ile cevaplanın yanında + işareti var onları seçip, ya son seçtiğin kişiye alıntı ile cevapla diyorsun ya da konuya cevap ver diyorsun.. aralarada yazmak istediklerini yazıyorsun :KK34:
hele sukur bende ogrendım :)ne zamndır sorcam unutuyordum :KK70:DD
amin inş. tekrarlarını yaşamayız eşinde yesin yanınada badem koyun :)) ama sende hiç aksatmadan ye ben tedavi sırasında başladım yemeğe etkisi olmuştur mutlaka 7 hafta olsada bizimle kaldı sonuçta ve hiç düşmeyede niyeti yoktu ama gelişmediği için aldılar malesef yumurta muzuda unutmayın kızlar ben o dönemde beslenmeme dikkat etmedim her ne kadar etkisi yok desede doktorum herşeyin başı gıda takviyesi kendinize iyi bakın c vitamini bu arada bol bol tüketin azcık limonda yiyin çok yemeyin tansiyonlar düşmesin :)) inş. sizlerin haberleriyle azcık acımı unuturum
canım allah yardımcın olsun..rabbım tekrarlatmasın...
merhaba kızlar yazılarınızı hep takip ediyorumm sonunda cesaret edip bende yazmak istedim 3yıllık evliyim mayıs ayında 4 haftalık düşüğm oldu çocuk çok istediğimz için eşimle 8 aydır düzenli çalışmalarımz dewam ediyor ama heray aynı hayal kırıklığı ve artık umutsuzluğa kapılmaya başladım pco olduğu için adet düzensizliğim war dr stresten hamile kalamadığımı söylüyor herşey normalmiş adetim bu ayda gecikti tam 39 gün oldu ama her ay 35 -40 die gecikebiliyor belimde çok fazla ağrı war kasığımada eğilince ağrı saplanıyo dün gebelk testi alıp ewde yaptım 2.çizgi silik ama belirgin sizce naapmalıyım kan testi için beklemelmym çünkü her ay kan testi yapıyorum we sonucu yine hayalkırıklığı yardımcıı olursanız çok sewinirim:KK43:
cnm oncelıkle hosgeldın..bu topikte UMUTSUZLUGA yer yok..haberin ola :KK66:
çok heyecanlıyım kızlar aşılama için gün sayıyorum, hepinizin dualarına ihtiyacım var. bana bol bol dua edin olur mu?
cnm sende hosgeldın..rabbım dılegını kabul etsın..
evetttttttt cok ıyı yaptınnnnnn hosgeldınnnnn :)
hoşgeldin... çok iyi yaptın. biz gelip çene çalıyoruz (boş vakitlerimizde)... güzel şeylerde öğreniyoruz... seviyorum bu topiğimizdeki bayanları.. hepsi çok tatlılar:KK16:

sende cok tatlısın kuzum benım :)

ha bu arada anacım ne cok yazmıssınız oku oku bıtıremedım :)) tü tü masallah kızçelerim benım muahhh :KK16:

ayyy evet topiğimizin güzel annesi nerelerdesin kuzummmm :KK49:

ayy kuzumm yazdıklarınızı anca bıtırdım :KK16: yenı arkadaslarla cok guzel seyler paylasmıssınız mutlu oldum.. bırbırımıze destek olalım.. sız hamiş oldugunuzda ben size yol göstercem şöyle şöyle yapın diye:KK16::KK16: ayyy kıyamam ben sızlere ya :KK54::KK54::KK54:

canımsınnn yaaa..gozlerım doldu okurken...aminnn aminnnn aminnnn

ayy kuzucum bende hepınızı sevıyorummmmmmmmm mucukkkk

hele sukur bende ogrendım :)ne zamndır sorcam unutuyordum :ddd

canım allah yardımcın olsun..rabbım tekrarlatmasın...

Cnm oncelıkle hosgeldın..bu topikte umutsuzluga yer yok..haberin ola :KK66:

cnm sende hosgeldın..rabbım dılegını kabul etsın..

Evetttttttt cok ıyı yaptınnnnnn hosgeldınnnnn :)

sende cok tatlısın kuzum benım :)

ha bu arada anacım ne cok yazmıssınız oku oku bıtıremedım :)) tü tü masallah kızçelerim benım muahhh :KK16:

hoşgeldin kk nın güzel ve şirin annesi nasılsın bakim :KK49:

ayy kuzumm yazdıklarınızı anca bıtırdım :KK16: yenı arkadaslarla cok guzel seyler paylasmıssınız mutlu oldum.. bırbırımıze destek olalım.. sız hamiş oldugunuzda ben size yol göstercem şöyle şöyle yapın diye:KK16::KK16: ayyy kıyamam ben sızlere ya :KK54::KK54::KK54:

canımsın yaaaaa sen okuma birdaha yorulma biz sana özet geçeriz tatlım :KK49:inşallah canım benim bıdığın nasıl yoruyormu seni öpüyorum ikinizide :KK54:

canım benimmmmm hoşgelmişsinnnnnnnnnn :KK54: :KK54: :KK54: bugün çenemiz çok düştü sorma :KK1: tüm işler de kaldı tabi :KK60: olsunnnnn iş dediğin nedirki yaparuk biter :KK1: ayy evet ya inşallah o günlerde gelsinnnnnnnn hamiş hamiş 1000 tane sora soralım :KK1:

hoşgeldin kk nın güzel ve şirin annesi nasılsın bakim :KK49:

ıyım canım benım esım saat 4e kadar evdeydı gıremedım onla ılgıleneyım dıye :KK16: bızımde pazartesı konrolumuz var guzel haberlerle gelırım ıns.. bakalım oglus kac kılo olmus ..ee buyudu artık 1 kıloyu gecsın demı teyzesi:KK34:

X