Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım benim belki de mucizen hiç tedavisiz bu ay içinde gelecek, olmazsada üzülme yakın zamanda hamile kalacağına çok inanıyorum ben. yine topiklerden birinde okudum dondurulmuşlarda şans çok yüksekmiş.. Hakkında hayırlısı canım belki iki tane geliveriir kuzuların. içime öyle doğdu. hayırlısı tabii.. Allah en güzel şekilde nasip etsin inşallah :KK16:

allah razı olsun canım benim gönlünden geçen güzel duan senin içinde kabul olsun inş. allahım sağlıklı hayırlısını versin inş. hepimize

$image_1356688962918378.jpg aslında bende kan tahlili yaptırmak istiyorum ama sonucundan korkuyorum 2 aydır sonucu her aldığımda ağlamaktan içim çıkıyor ve günlerce evden çıkmıyorum eşimde çok üzülüyor halime buyüzden sizinle sonucu paylaşmak istedim acaba benmi yanlış görüyorum boşunamı umutlanıyorum

Eki Görüntüle 590468 aslında bende kan tahlili yaptırmak istiyorum ama sonucundan korkuyorum 2 aydır sonucu her aldığımda ağlamaktan içim çıkıyor ve günlerce evden çıkmıyorum eşimde çok üzülüyor halime buyüzden sizinle sonucu paylaşmak istedim acaba benmi yanlış görüyorum boşunamı umutlanıyorum

yanlış görülecek birşey yok silik 2.çizgi var.bu sonuç ne zaman belirdi ilk 5 dkda mı??

Eki Görüntüle 590468 aslında bende kan tahlili yaptırmak istiyorum ama sonucundan korkuyorum 2 aydır sonucu her aldığımda ağlamaktan içim çıkıyor ve günlerce evden çıkmıyorum eşimde çok üzülüyor halime buyüzden sizinle sonucu paylaşmak istedim acaba benmi yanlış görüyorum boşunamı umutlanıyorum

Ya canım bence bu sefer seviç gözyaşı dökeceksin diyorum ben :KK49: Gayet net görünüyor yani. Hadi hayırlısı yaa :KK16:

hoşbulduk canım, vestel de çalışıyorum

Muhasebe herhalde öyle yazıyor profilinde. Benimde çalışmıyor yazıyor ama bankada çalışıyorum :KK1:

Ya canım bence bu sefer seviç gözyaşı dökeceksin diyorum ben :KK49: Gayet net görünüyor yani. Hadi hayırlısı yaa :KK16:

inşallah canımm sizinle konuşunca biraz rahatladım kimseye soramyrm da inşallah bende güzel haberlerimi sizinle paylaşabilirim allah isteyen herkese nasip etsin beklemek gerçekten çok zor

ya canım bence bu sefer seviç gözyaşı dökeceksin diyorum ben :KK49: Gayet net görünüyor yani. Hadi hayırlısı yaa :KK16:

Inşallah canımm sizinle konuşunca biraz rahatladım kimseye soramyrm da inşallah bende güzel haberlerimi sizinle paylaşabilirim allah isteyen herkese nasip etsin beklemek gerçekten çok zor

hayırlı olsun canım.sağlıcakla kucağına al inşallah.....

kızlar az önce yine test yaptım yine 3. dakikada aynı silik çizgi ben tahlil yaptırmaya gidiyorum inşallah ii haberlerle dönücem bana dua edin lütfen

evet şekerim muhaseb....sen nerde oturuyosun?

antalyada oturuyorum ben canım..

kızlar az önce yine test yaptım yine 3. dakikada aynı silik çizgi ben tahlil yaptırmaya gidiyorum inşallah ii haberlerle dönücem bana dua edin lütfen

hadi bakalım hayırlı haberlerle gel tatlım dualarım seninle :KK16:

kızlar bende yeniyim yumurta takibine başladım sizlerle görüşmek isterim

hoşgeldin gulbin, ben de yumurta takibindeyim bu ay başladık inşallah hayırlısıyla güzel sonuçlanır hepimizin tedavileri.. sen çatlatma iğnesi oldunmu?

hadi inşallah canım vardır.gelince haber verde topiğin önünü açarsn belki.rabbim hayırlısını versin

X