Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

çok heyecanlıyım kızlar aşılama için gün sayıyorum, hepinizin dualarına ihtiyacım var. bana bol bol dua edin olur mu?

Kızlarrrr nerdesiniz

ben geldim :KK55:

kıslar gitmişsiniz ben geldim:) 20 adet Salat-ı Tefriciye okudum canım.

Allah kabul etsin bitanem, ağzına yüreğine sağlık. Ben de 50 tane okudum, ekliyorum şimdi :KK16:

çok heyecanlıyım kızlar aşılama için gün sayıyorum, hepinizin dualarına ihtiyacım var. bana bol bol dua edin olur mu?

Canım inşallah bu heyecanlar güzel telaşlara dönüşecek.. Bak biz tefriciye okuyoruz topiğimizde hamile kalmak için bekleyenler ve hamileler isteyen herkes katılabilir.. Sağlıklı, Hayırlı hamilelik ve sağlıkla kucağımıza almak için :KK49: İstersen sen de katıl :KK16: Dualarım seninle

kıslar gitmişsiniz ben geldim:) 20 adet Salat-ı Tefriciye okudum canım.
Allah ım kabul etsin canımmm

allah ım yardımcın olsun cnm dualarımız seninle inşallah sonucun olumlu olur güzel haberler verirsin bizlere :KK54:

hakkında hayırlısı olsun canım.rabbim ol dedikten sonra olmıyacak hiçbirşey yok.rabbim inşallah senin ve bizim için eğer hayırlı bir evlatsa OL desin.

ben geldim :KK55:

Allah kabul etsin bitanem, ağzına yüreğine sağlık. Ben de 50 tane okudum, ekliyorum şimdi :KK16:

Canım inşallah bu heyecanlar güzel telaşlara dönüşecek.. Bak biz tefriciye okuyoruz topiğimizde hamile kalmak için bekleyenler ve hamileler isteyen herkes katılabilir.. Sağlıklı, Hayırlı hamilelik ve sağlıkla kucağımıza almak için :KK49: İstersen sen de katıl :KK16: Dualarım seninle

tabiki canım katılmak isterim, çok teşekkür ederimm... inşallah tüm bebiş isteyenler tez zamanda dileklerimize kavuşuruz...

hakkında hayırlısı olsun canım.rabbim ol dedikten sonra olmıyacak hiçbirşey yok.rabbim inşallah senin ve bizim için eğer hayırlı bir evlatsa ol desin.

amin canım inşallah.tabiki öle yeter ki rabbim istesin...ama insan biran önce olsun istiyor napalım...

canım düşüklerin sebebini araştırdınızmı genetik test vs.. kan pıhtılaşma sorunu falan sebep olabiliyormuş tekrarlayan düşüklere?

Allah ım herbirimizin gönlüne göre versin edilen dualarımızı açılan ellerimizi boş çevirmesin Rabbim Meryem anamızınki gibi evlat nasip etsin (Amin)

canım düşüklerin sebebini araştırdınızmı genetik test vs.. Kan pıhtılaşma sorunu falan sebep olabiliyormuş tekrarlayan düşüklere?

araştırmazmıyız hiç birşey çıkmadı gitmediğim doktor kalmadıııı, herhangi bi sebep yok sağlıksız olduğundan dediler..inşallah bi daha düüşük yapmam hamile kalıp yine düşük yapmak en büyük korkumm :KK43::KK43:

Allah ım herbirimizin gönlüne göre versin edilen dualarımızı açılan ellerimizi boş çevirmesin Rabbim Meryem anamızınki gibi evlat nasip etsin (Amin)

Amin canımın içi :KK16:

araştırmazmıyız hiç birşey çıkmadı gitmediğim doktor kalmadıııı, herhangi bi sebep yok sağlıksız olduğundan dediler..inşallah bi daha düüşük yapmam hamile kalıp yine düşük yapmak en büyük korkumm :KK43::KK43:

Anladım canım haklısın Allahtan dileğimizi tam dilemeliyiz sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde hamile kalalım ve doğum yapalım bahtı güzel, vatana millete faydalı evladlar yetiştirelim demeliyiz.. İnşallah bundan sonraki gebeliğin çok güzel bir şekilde gelişir tatlım :KK16:

1 senedir deniyoruz canım,bide bende dediğim gibi iki düşükten sonra pcos çıktı. Ben 89 doğumluyum :):)

hoşgeldin topiğe.. (daha önce rastlamamıştımda)... ne güzel gencecik anne olacaksın inş. ( en yakın zamanda inş. kavuşursun sağlıklıca bebişine)...

hoşgeldin topiğe.. (daha önce rastlamamıştımda)... Ne güzel gencecik anne olacaksın inş. ( en yakın zamanda inş. Kavuşursun sağlıklıca bebişine)...

teşekkür ederim canım..evet yeni üye oldum daha önce ziyaretçi olarak giriyodum yazılarınızı okuyup rahatlıyodum,sizlerle umut buluyorum en sonunda bende üye olayım dedimm :) iyi yaptım sanırımmmm

teşekkür ederim canım..evet yeni üye oldum daha önce ziyaretçi olarak giriyodum yazılarınızı okuyup rahatlıyodum,sizlerle umut buluyorum en sonunda bende üye olayım dedimm :) iyi yaptım sanırımmmm

çok iyi yaptın şekercim :KK16: topik sana uğurlu gelsin de hemen hamile kal inşallah :KK49:

X