Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ebrunun göbüşüne de bebişşşşş konsunnnnnnnnn inşallahhhhhhhhhhhhh. nazlı bebikosu gelsin inşallahhhhhhhhhh. tra lay lay lommmmmmmmm. yeğeni gibi güzel bebesi olsun inşallahhhhhhhhhh. onu kucağından indirmesin inşallah. tra lay lay lom. ismi Naz olsun inşallah. tra lay lay lom.

(şarkı yaptım spontane :KK1: )

allah ım ya gulmekten okuyamadım iyimi allah ım sen nasıl bir insansın öyle :KK76::KK76:
kocaman bir amin diyorum sevgi kelebemmmm tontişim :):KK49: gelsinler artık :KK52::KK16::KK34: seninde konuversin göbeciğine emiii ohh yandan yandan tırımmmmm tırımmmmm şıkıdımmm şıkıdımmm :KK52::KK76::KK76:

taliha da yok bayadır :44:

geldim kızlarr yaa giremedim epeydir dün girm dedim sorun vardı sitede :KK70: kızlar aslındaa hiç keyfim yok yaa :KK43: son gittiğim doktorda fos çıktı...her gidişimde unutuyor yaa.test yapmışmıydık sana şu olmuşmuydu falan filan sinirlerimi bozdu.dün klomene başladım bugün 6.günüm...bu hastanede de aşılama yapmıyorlarmış adam bizi tüp bebek merkezine yönlendirdi :KK43: kaldım mı öyle....diğer bıraktıgım hastanede vardı...orda yaptırmayı düşünüyorum..bir yandanda kadını bıraktım yüzüm yok :KK70: neyse ara verdim biraz derim bir hikaye uydurcam artık :KK43: pazartesi eski doktora gidicem :KK43: bakalım birde geçen aydan çatlamayan bir yumurta varmışş..durum karışık yaniii bende karışık oldum :KK43:

ben sızı cok merak edıyorum.. bir satırla yasınız,yasadıgınız yer ve meslegınızı yazarmısınızzzzz.. :KK31::KK31:

allah ım ya gulmekten okuyamadım iyimi allah ım sen nasıl bir insansın öyle :KK76::KK76:
kocaman bir amin diyorum sevgi kelebemmmm tontişim :):KK49: gelsinler artık :KK52::KK16::KK34: seninde konuversin göbeciğine emiii ohh yandan yandan tırımmmmm tırımmmmm şıkıdımmm şıkıdımmm :KK52::KK76::KK76:

ohhh ohhhh yandannn yandannn sefamız olsunnnnn :21: inşallahh göbüşlerimizi hoplata hoplata gülelimmmm vakti zamanı gelince yine hep birlikte :KK49: :KK49: :KK49: :KK16:

hepinize gelsin emiii $252325_457098537689057_362608461_n.jpg

geldim kızlarr yaa giremedim epeydir dün girm dedim sorun vardı sitede :KK70: kızlar aslındaa hiç keyfim yok yaa :KK43: son gittiğim doktorda fos çıktı...her gidişimde unutuyor yaa.test yapmışmıydık sana şu olmuşmuydu falan filan sinirlerimi bozdu.dün klomene başladım bugün 6.günüm...bu hastanede de aşılama yapmıyorlarmış adam bizi tüp bebek merkezine yönlendirdi :KK43: kaldım mı öyle....diğer bıraktıgım hastanede vardı...orda yaptırmayı düşünüyorum..bir yandanda kadını bıraktım yüzüm yok :KK70: neyse ara verdim biraz derim bir hikaye uydurcam artık :KK43: pazartesi eski doktora gidicem :KK43: bakalım birde geçen aydan çatlamayan bir yumurta varmışş..durum karışık yaniii bende karışık oldum :KK43:

ah canım ya iyi diyordun bu doktor. fos çıktı demek :KK43: bu ay yaptır sen ya şu aşılamayı ya eskiye git ya yeni bir yer bul.. bozma sinirini minik kuşummmmmm :KK16: demek akalının bi şarkısı varya olacak olacak.. onun şu kısmını bize armağan ediyorum "kadere inanırım olacakkkk olacakkkkk" :KK1: inşallahhhh :KK16:
ben sızı cok merak edıyorum.. bir satırla yasınız,yasadıgınız yer ve meslegınızı yazarmısınızzzzz.. :KK31::KK31:

antalyada yaşıyorum, finans setköründeyim ve 27 yaşındayım şekerim.. face ten ekleşelim bende seni merak ediyorum. özelden yazayımmm :KK1:

ayy kızlarrrr teşkürlerr :KK9::KK9::KK9: yaş 26 ankara :KK9::KK9: ekleyın cnm benım sevda koyuncu coşar.... yayında ve yapımda emegı gecen tüm herkese teşkürlerrr:KK16::KK16:

valla yaa rahat hatunn :KK1: şekerim sen örtmendin dimiiii :KK8: en sevdiğim ama asla yapamayağım meslek.. gıpta ile bakıyorum orası ayrı

ekledım cnm..pc dondu anca dondum.. evet karı koca ögretmenız hatta ıkımızde cografyacıyız :) bır eve ıkı cografyacı fazla :) hemen senın profılı gezıp gelıyorum :))))

ooooooo kız siz ne güzell hatunlarmışsınız öyle.. tüh tüh masallah eşlerinizle birlikte mutlu olun:KK16::KK16:

ekledım cnm..pc dondu anca dondum.. evet karı koca ögretmenız hatta ıkımızde cografyacıyız :) bır eve ıkı cografyacı fazla :) hemen senın profılı gezıp gelıyorum :))))

anammmm coğrafyamı bende eşit ağırlıktaydım ve hep full dü coğrafyamm pek severim.. gez bakalım şekerrr bende telefondan ekledim akşama bakarım artık :KK1:

X