Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

HADİ HAYIRLISI TATLIM İNŞ.POZİTİFİ GÖRECEKSİN SABRET AZ KALMIŞ CANIM SENİ ÇOK MERAK ETTİM ALLAH IM ANNENE ACİL ŞİFALAR VERSİN DUALARIMIZ SENİNLE BEBEMM EFSUN HAMİLE BİZ BEKLEMEKTEYİZ HALA RABBİM HERBİRİMİZİN YARDIMCISI OLSUN ÖPÜYORUM SENİ ÇOK canummmmmmmmmmm sevgimmm :KK49:nasılsın kuzummm :KK16::KK54:
iyiyim şekercim bugün cuma ya çok mutluyum 2 gün tatilllll holleyyy :KK1: sen nasılsın şekerr :KK16:

slm kızlar.. bugün 2.aşılamaın 10.günü zaaman daralıyor.. test günüm 11 aralık.. dualarınızzı bekliyorum :KK16::KK16:

canım güzel habeini alıcaz inşallah ya bu ay

ah betüş ahh dün sana yine laf ettim geç kalırım ben de yarın dedim ve uyanamadım yarım saat rötarlı geldim işe :KK1: efsunlumusun nesin arkadaşım anlamadımki sabah gelip kulağıma uyuuuuuu diye bişiler ürleniyo sanki töbe töbe :KK19: neyse işte geldim burdayım :KK45: sen nerdesin kız yine mi uyuyakaldın :KK1: işte asla da uslanmam :26: :KK1:tatlım neden böyle düşünüyosun sen hiç hamile kalmadım ama göğüs arğısı olmayıp hamile olduğunu öğrenende çok kişi var. sen önceki tecrübenden yola çıkarak diyorsunki yok ama Allahtan ümit kesilmez fıstık, inşallah şaşırırsın beboşun gelmiştir, yoksa bile hayırlısını isteyelim bidahaki ay gelir inşş :KK49:merhaba tatlım, ya çok şaşırdım diğer yazılarınıda okudum da. yani nası 2 ayda bu yollara sürükledi bu doktor siziii siz ne kadar istekli olsanızda her ay şansınız %20dir stres gibi faktörlerde düşer hatta bu oran normalinde bu tarz tedavileri 1 yıl üstü, çok ısrar edenlerde hadi bilemedin 7-8 ay sonra başlanır. ya özelmiydi bu doktor acaba sen kendiliğinden hamile kalmadan biraz daha mı maddi çıkar gözetiyo (kusura bakmasın ama düşündürüyo insanı böyle şeyler) yaşınız kaç? dediğin gibi demekki sizi fazla istekli gördü.. ama sana da yazık diil mi ya daha en başından iğne ilaç bilmemne.. Benim fikrimi sorarsan başka bir doktorada git ve açıkça anlat süreci doktorunun tedavi şeklini de.. inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın bu doktora kalırsa 2 ay sonra tüp deneyelim dicek gibime geldicanımmmm az kaldıııı. dualarımız seninleee inşallahh pozitifi göreceksinnn 9 ay sonrada bebişini kucağına alacaksınnn :KK16:selam dobrmre geçmiş olsun canım Anneciğine Allahtın şifa diliorum tez zamanda iyileşir inşallah, sıhatıne kavuşur :KK16: efsun hamile, ebru ve ben değiliz canım ama inş. yakın zamanda hamile kalabilirz.. Allah sana da kolay doğumlar nasip etsin, kendine iyi bak öpüyorummmm

hehe efsunluyum tabi boşuna mı bu nicki aldık arkadaş :KK1: bugün uyandım ama bulantıdan çıkamaıdm evden tatlım ya ama sonuç olarak geç geldim yine :KK17:

gunaydın canımm h.geldin bulantı normaldir herhalde kızında olmuşmuydu tuzlu şeyler ye dikkat et kendine öpüyorum seni hayırlı cumalar tatlım:KK54:

canım benim günaydın.onda da sabah olmuştu tatlım ya bende öpüyorum :KK54:

merhaba cnm cevapladıgına cok sevindim .inan bende nasıl buraya geldiğini anlayamadım doktorun .ben bebek düsünüyorum adetim biraz düzensiz diye gittim su anda yumurtlama ignesi oluyorum :) doktor bursada cok ünlü biri tavsiye üstüne ona gittim ama cok heyecanlı ve aceleci biri .nese simdi yumurtlama ignesinden sonra aşılama değil normal ilişkyi deneyecegim aşılama icin bencede cok erken .acaba esimle düsünüyoruz biz hemen su an cocuk istiyoruz izlenimi mi verdik bu adama da tam gaz bana igne verdi :)))

cevap görünce biraz morelim düzeldi cok saol . aşılamayı doktoru söyleyecegim yaptırmayacagım

sen tedavi görüyormusun cnm

bılemıcem artık cnm..doktorun ıyı ıse..dedıgım gıbı burdakı aynı durumda olan arkadaslar yardımcı olacaktır..ben tedavı gormuyorum cnm..benım rahım agzında sıkıntım vardı.ılk bebegımı kaybettım..sımdı ıkncı bebegıme hamıleyım..ıns onun yolunu gozluyorum.. darısı tum ısteyenlerın basına.. ama gercekten cok tez canlı bır doktorun varmıs :)))) once normal olanı dene daha ıyı olur..son care asılama bence :KK66:

bugün cuma herkesin cuması mübarek olsun allah herkesin gönlüne göre versin bende çatlatma iğnesi oldum bugün 5. gün inş. hamile kalırım şu okunan selalar yüzü gözü hürmetine rabbim 99 tane isminin hakkı için hepimizin dualarını kabul etsin hepinize hayırlısından evlatt nasip etsin sonrada bana inş..... dualarınızı benden eksik etmeyin ltfn

gunaydın herkeseee :) cumanız mubarekk dualarınız kabul olsun...

efsuncum minik kendını hıssettırıyor demekkı :) gecmıs olsun cnm..

bılemıcem artık cnm..doktorun ıyı ıse..dedıgım gıbı burdakı aynı durumda olan arkadaslar yardımcı olacaktır..ben tedavı gormuyorum cnm..benım rahım agzında sıkıntım vardı.ılk bebegımı kaybettım..sımdı ıkncı bebegıme hamıleyım..ıns onun yolunu gozluyorum.. darısı tum ısteyenlerın basına.. ama gercekten cok tez canlı bır doktorun varmıs :)))) once normal olanı dene daha ıyı olur..son care asılama bence :KK66:

hayırlısıyla dogsun bebişin ins cnm .darısı artık benim basıma :))

hayırlısıyla dogsun bebişin ins cnm .darısı artık benim basıma :))

inaşlalh canım

gunaydın herkeseee :) cumanız mubarekk dualarınız kabul olsun...

efsuncum minik kendını hıssettırıyor demekkı :) gecmıs olsun cnm..

ya evvet tatlım sağol

bugün cuma herkesin cuması mübarek olsun allah herkesin gönlüne göre versin bende çatlatma iğnesi oldum bugün 5. gün inş. hamile kalırım şu okunan selalar yüzü gözü hürmetine rabbim 99 tane isminin hakkı için hepimizin dualarını kabul etsin hepinize hayırlısından evlatt nasip etsin sonrada bana inş..... dualarınızı benden eksik etmeyin ltfn
Allah gönlüne göre versin
bende çoooook iyiyim mutluyummmmm 2 gun tatil bekle biziiiiii :KK52:

iyiyim şekercim bugün cuma ya çok mutluyum 2 gün tatilllll holleyyy :KK1: sen nasılsın şekerr :KK16:

süper ya ne kaaa güzel bir gün bugün

geçmiş olsun tatlış inş. çok artmaz bulantıların

inşalah canımm

rabbım caresız dert vermesın cnm benım.. doktorların agzından kesınlıkle cocugun olmaz dıye bırsey duydun mu? bence HAYIR duymamıssındır.. daha once bebısın olmus nasıp kısmet kucagına alamamısssn..bende de aynı sey oldu.. sen sımdı tedavını oluyorsun ve tedavı sonrası er yada gec hamıle kalınıyor.. ben mart annelerı topıgınıde takıp edıyorum.. ordakı annler kac yıl aradan sonra bebek sahıbı olmuslar..oooo cnm benım... UMUT HERSEY... ONUN SENDEN GITMESINE IZIN VERME!!!!!

Aksine canim Turkiyedede,Danimarkadada gittigim her doktor hersey normal dedi.Demekki henuz zamani degil.Rabbim verecegi zamani bilir.Ama insallah daha cok bekletmez.
Bu arada verdigin pozitif enerjiden dolayi cok tesekkurler arkadasim:KK16:

cnm öncelikle allah sanada ne zaman istiyorsan bebiş nasip etsin kucagın en yakın zamanda dolsun . söylediğin cok dogru biz daha 2 aydır bebek düsünüyoruz ve bende aşılamanın cok erken oldugunu düsünüyorum .su anda adetim düzensiz oldugundan yumurtlama ilacı ile takip yaptırıyorum ama yumurtlamam istenilen büyüklüğe geldiğinde aşılama değil de normal ilişkiyi deneyeceğiö cünkü eşimin spermlerinde de hic problem yok ....

Amin canim insallah cumlemizin.Kesinlikle canim asilama icin cok erken.Iyi sanslar:KK16:

kuzular nereye gittiniz yine:26:
canım benim işyerindeki pozisyonumu değiştirdiler, unvan aldım yeni bikaç görev üstlendim bi anda işlem gelince kopuyorum uzun sürüyor bide :KK15: neyse hallettik çok şükür.. kitabımıda okuyamadım bugün kendime vakit ayıramadım, dün de öğleden sonra işe güce daldım giremedim kk ya.. bir zamanlar boş boş otururdum :KK24: :KK55:

canım benim işyerindeki pozisyonumu değiştirdiler, unvan aldım yeni bikaç görev üstlendim bi anda işlem gelince kopuyorum uzun sürüyor bide :KK15: neyse hallettik çok şükür.. kitabımıda okuyamadım bugün kendime vakit ayıramadım, dün de öğleden sonra işe güce daldım giremedim kk ya.. bir zamanlar boş boş otururdum :KK24: :KK55:

ohh iyi olmuş sana çalış dur :KK3::KK1:

hayırlı olsun tatlım

X