Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sarılalım koskocamannnn :KK19:kate middleton hamileşmiş çok sevindimmm bizim çevremizde aile çevre baskısı, onun üzerinde koca ingilterenin baskısı vardı :KK1:

sarılalım koskocamannnn :KK19:kate middleton hamileşmiş çok sevindimmm bizim çevremizde aile çevre baskısı, onun üzerinde koca ingilterenin baskısı vardı :KK1:

he ya ona da yazık :KK6:bu arada mevlana ve şemsin olayından çok etkilendim ya bir üçleme varmış onu buldum aşkın gözyaşları diye ilk kitap şems, ikincisi mevlana, üçüncüsü kimya hanım onlara başladım

he ya ona da yazık :KK6:bu arada mevlana ve şemsin olayından çok etkilendim ya bir üçleme varmış onu buldum aşkın gözyaşları diye ilk kitap şems, ikincisi mevlana, üçüncüsü kimya hanım onlara başladım
anam kız nerden buldun onu bende okuyayım bayıldım :KK1: sana bi itirafım var itirafçıyımmmmmmmmmmm :KK1: elliton varya ben onun ikincisine başladım çünkü kuzenim 3. kitapta herşey oturacak ve sebepleri anlaşılcak çok şaşırtıcı şeyler var dedi getirmiş 2sinide eve :26: valhasıl kelam o kadar laf ettim ama okucam :KK1: bide kalın bitmek bilmiyo.. ne ana ymış arkadaş ne var bu kızda yeaaaa!!! :KK53:

anam kız nerden buldun onu bende okuyayım bayıldım :KK1: sana bi itirafım var itirafçıyımmmmmmmmmmm :KK1: elliton varya ben onun ikincisine başladım çünkü kuzenim 3. kitapta herşey oturacak ve sebepleri anlaşılcak çok şaşırtıcı şeyler var dedi getirmiş 2sinide eve :26: valhasıl kelam o kadar laf ettim ama okucam :KK1: bide kalın bitmek bilmiyo.. ne ana ymış arkadaş ne var bu kızda yeaaaa!!! :KK53:

demk onu okuyorsun he seni gidi :KK9: oku bakalım değerse bende okuyayım :KK9:

demk onu okuyorsun he seni gidi :KK9: oku bakalım değerse bende okuyayım :KK9:
evet doğudan uzaktayla birlikte okuyorum ikisini. tamam güzelse söylicem sana el atarsın :KK34: ben çıkıyorum şekerolar.. süper mükemmel bir haftasonu diliyorum hepinize, bebişliler kuzularını büyütsün, yumurtlama günlerindekiler iyi çalışsın, bekleyenler mutlu haberi alsın iştee böle süper mutlu bi haftasonu olsun :KK16: :KK16:

selam kızlar pazartesi bat günüm bakalım ne olcak :KK43: bu ay tam yumurtlama günümü kullanamadık bakalım hayırlısı diyorum..ama her ay bende farklı belirtiler oluyor bu ayda kasık ağrılarım erken başladı geldi gelicek kırmızılar :KK43:

selam kızlar pazartesi bat günüm bakalım ne olcak :KK43: bu ay tam yumurtlama günümü kullanamadık bakalım hayırlısı diyorum..ama her ay bende farklı belirtiler oluyor bu ayda kasık ağrılarım erken başladı geldi gelicek kırmızılar :KK43:

inşallah bu ay bebeğin gelir canım sağlıkla haberdar et bizi

günaydın canlarımmm
hepimize çok güzel bir hafta olsun inşallah.
neredesiniz uyanamadınız mı yoksa uykucu tospikler:KK1::KK1:(diyene bak):KK52::KK52:

Ben geldiiimmmm...efsuncum hamılelıgını su an ogrenmıs ve cok sevınmıs bulunuyorum:))) cok tebrık edıyorum. Allah saglıkla kavustursun ınsallah..darısı bekleyenlerın basına :KK9::KK9::KK9:

Ben geldiiimmmm...efsuncum hamılelıgını su an ogrenmıs ve cok sevınmıs bulunuyorum:))) cok tebrık edıyorum. Allah saglıkla kavustursun ınsallah..darısı bekleyenlerın basına :KK9::KK9::KK9:

canım çok teşekkür ederim Rabbim istteyen herkese göstersin inşallah.
sen nerelerdeydin ne zamandır yoktun

canım çok teşekkür ederim Rabbim istteyen herkese göstersin inşallah.
sen nerelerdeydin ne zamandır yoktun

ben bi sürü, bisürü bisürü şeylerle ugrastım..hala da ugrasmaktayım:KK43:( ama çalışmalara yenıden basladıgım ıcın sızlerle olmak ıstedım..buradan guc ve cesaret alıyorum...yoksa bısey yapacagım yok benım:KK53: eger liste devam edıyorsa benı eklermısınız..bat:27 Aralık oldu sımdı...:))

ben bi sürü, bisürü bisürü şeylerle ugrastım..hala da ugrasmaktayım:KK43:( ama çalışmalara yenıden basladıgım ıcın sızlerle olmak ıstedım..buradan guc ve cesaret alıyorum...yoksa bısey yapacagım yok benım:KK53: eger liste devam edıyorsa benı eklermısınız..bat:27 Aralık oldu sımdı...:))

canım bat şeklinde liste yapmadık ama ilk sayfamızda hamile kalmak isteyenler ve hamile olanlar şeklinde listeler var.ona ekleyeyim seni gönlüne göre olsun canım

günaydın arkadaşlar ben ayın 3 ne çatlatma iğnesi oldum bugün 8. gün test yapsam çıkarmı diğer gebeliğimde 13 . günde çok slik çıkmıştı kanda çıktı sonra malesef kaybettim ::KK43: şimdide çok sabırsızlnıyorum çıkmaz mı yaptırsam

günaydın kızlar nasılsınız keyifler yerindedir inşallah

burası çok fena, hava acayip, artık resmi olarak kış geldi okullar tatil.. gece gibi şuanda :KK1: dolu yağmur fırtına yok yok yani :KK1: 15 dakikada geldiğim yolu tam 45 dakikada zor geldim, internet yoktu o da yeni geldi.. haftasonu çok güzeldi aslında hava, pazar öğleden sonra bir bozdu bir daha düzelmedi.. bu havada işe gelinir mi yaa :KK5: evde battaniyeyi boynuma kadar çekip film seyretmek, nescafe içmek, doyasıya uyumak istiyorum..

günaydın kızlar..bugün bat günüm bakalım ne olcak :KK5: aslında benim erken gelirdi bikaç gün falan tam 30 günde bir olmuyorum ama genede bugün bekliyim diyorum..öksürürken bile kasıklarım ağrıyor..batmalar oluyor bide hep tuvaletim varmış gibi bi his var ama işte bende her ay adet belirtileri farklı oluyor bide senede bir yada iki kere bi kaç gün gecikme ile geliyor tam 30 unda geldiğide oluyor çok nadir olarak bugünde bekliyim gelmezse yarın test yaparım diyorum ama her böyle düşündüğümde şugün test yapayım dediğmde pat geliyor benimkiler..

günaydın kızlar..bugün bat günüm bakalım ne olcak :KK5: aslında benim erken gelirdi bikaç gün falan tam 30 günde bir olmuyorum ama genede bugün bekliyim diyorum..öksürürken bile kasıklarım ağrıyor..batmalar oluyor bide hep tuvaletim varmış gibi bi his var ama işte bende her ay adet belirtileri farklı oluyor bide senede bir yada iki kere bi kaç gün gecikme ile geliyor tam 30 unda geldiğide oluyor çok nadir olarak bugünde bekliyim gelmezse yarın test yaparım diyorum ama her böyle düşündüğümde şugün test yapayım dediğmde pat geliyor benimkiler..

tatlım bi test yapsana ya, inşallah bebiş vardır :KK49: keşkem ilk idrarla yapsaydın
gunaydın kızçelerim nasılsınız hepinize gunaydın kocaman öpüyorummm :KK54:

bende öptüm şeker :KK16:

canım zaten idrar testi yapıcam eğer bugünde gelmezse..acaba yapasammı bugün çıkarmı ?yada günüm geçsin yarınmı yapayım sizce arkadaşlar

gunaydın cnm ilaç kullanmışmıydın bu ay benimde hep öne gelirdi şlaçla 30 gunu bile geçti o yuzden sordum..inş.vardır bebiş :KK49:

X