Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

iyi aksamlar kizlar
Bende bu ay hic umut kalmadi :KK14:
Onumuzdeki hafta bat zamanim
Gecen hafta gogus uclarimda aci vardi 4 gun surdu ve gecti
Bundan 1 yil once hamile kaldigim ay gogus uclarim cok acimisti ve aci gogusumun tamamina yayilmisti ve hamile oldugumu ogrenmistim:KK14:
Yani bu ayda hamile kalamadim
Herseyin hayirlisi artik:KK14:

kızlar merhaba bende aranıza bugün katıldım
2 aydır bebiş düsünüyoruz ilk düsündüğümüzde doktora gittim tahlil yaptı hormonların gayet normal dedi . adet düzensizliği yasamısstım hapla korunup hapı bırakmıstım daha sonra doktor 14. günde gel yumurtalarına bakalım dedi.14. gün gittiğimde yumurta göremedi klomen verim sana dedi ok dedim gecen ay klomen ile yumurta takibi yaptık 14. gün yumurtam 15 mm oldu yeterli değil sana yumurtlama ignesi vercem dedi rapor cıkardı nası rapor anlamadım hicbir doktora gitmeden :)
bugün esim igneleri aldı 5 gün igne olucam sonra salıya muayene var hatta normal ilişki değil belki asılama yaparız dedi sok oldum cok morelim bozuldu .bir problemim yok diyen doktorum 1 ayda asılama yapabiliriz demeye basladı :KK43:((

esiminde spermleri cok iyi cıktı test yaptık

nabıcam bilemedim psikolojm bozuldu doktorumu değiştirsem ama igneleride aldık :KK43:(
nolur yardım edin

2 aydır bebiş düsünüyoruz ilk düsündüğümüzde doktora gittim tahlil yaptı hormonların gayet normal dedi . adet düzensizliği yasamısstım hapla korunup hapı bırakmıstım daha sonra doktor 14. günde gel yumurtalarına bakalım dedi.14. gün gittiğimde yumurta göremedi klomen verim sana dedi ok dedim gecen ay klomen ile yumurta takibi yaptık 14. gün yumurtam 15 mm oldu yeterli değil sana yumurtlama ignesi vercem dedi rapor cıkardı nası rapor anlamadım hicbir doktora gitmeden :)
bugün esim igneleri aldı 5 gün igne olucam sonra salıya muayene var hatta normal ilişki değil belki asılama yaparız dedi sok oldum cok morelim bozuldu .bir problemim yok diyen doktorum 1 ayda asılama yapabiliriz demeye basladı :KK43:((

nabıcam bilemedim psikolojm bozuldu doktorumu değiştirsem ama igneleride aldık :KK43:(
nolur yardım edin

Merhaba canim hosgeldin
Asilama veya yumurtlama takibi hakkinda bir deneyimim olmadigi icin birsey soyleyemem ama 2 aydir bebek dusunuyoruz demissin,bence ilk once dogal yollarla hamile kalmaya calissan daha iyi diye dusunuyorum,ben denemenin 1.yilinda hamile kalmistim ama bebegimi kaybettim ve 1 yil oldu hamile kalamadim ve asilamayi henuz dusunmuyorum.Stres yapma bence canim oluruna birak.Bence doktorunu degistir canim.Doktorlar bile ilk 1 yil olmamasini normal karsiliyor benim bildigim.Hersey gonlunce olsun canim:KK16:

iyi aksamlar kizlar
Bende bu ay hic umut kalmadi :KK14:
Gecen hafta gogus uclarimda aci vardi 4 gun surdu ve gecti
Bundan 1 yil once hamile kaldigim ay gogus uclarim cok acimisti ve aci gogusumun tamamina yayilmisti ve hamile oldugumu ogrenmistim:KK14:
Herseyin hayirlisi artik:KK14:

cnm benım nasip kısmet.. hakkında hayırlısı..bak daha once hamıle kalmıssın yıne kallırsın allahın ıznıyle...ümidini kaybetme..

Amin canim Insallah
Sanirim korkuyorum,pozitif dusunmeye zorluyorum kendimi ama korkuyorum...
Sadece ruyalarimda yasiyorum o mutlulugu
Ama insallah umudumu kaybetmem:KK14:

nolur yardım edin

öncelıkle hosgeldın cnm.. daha dur bısmıllah.. ıkı aydır denıyorsun.. ne yumurtası ıgnesı asılaması..ben hıcbırsey anlamadım..ınsanlar yıllarca arastırıp anca asılamaya karar verıyor..pek bılgım yok burda bılgısı olan arkadaslar daha cok yardımcı olacaktır.. ama bence mutlaka baska doktorlarada gorun.....neden tek doktora baglı kalıyorsun.. nıhayetınde daha 2 aycık ya..cık cık cık... :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Amin canim Insallah
Sanirim korkuyorum,pozitif dusunmeye zorluyorum kendimi ama korkuyorum...
Sadece ruyalarimda yasiyorum o mutlulugu
Ama insallah umudumu kaybetmem:KK14:

rabbım caresız dert vermesın cnm benım.. doktorların agzından kesınlıkle cocugun olmaz dıye bırsey duydun mu? bence HAYIR duymamıssındır.. daha once bebısın olmus nasıp kısmet kucagına alamamısssn..bende de aynı sey oldu.. sen sımdı tedavını oluyorsun ve tedavı sonrası er yada gec hamıle kalınıyor.. ben mart annelerı topıgınıde takıp edıyorum.. ordakı annler kac yıl aradan sonra bebek sahıbı olmuslar..oooo cnm benım... UMUT HERSEY... ONUN SENDEN GITMESINE IZIN VERME!!!!!

öncelıkle hosgeldın cnm.. daha dur bısmıllah.. ıkı aydır denıyorsun.. ne yumurtası ıgnesı asılaması..ben hıcbırsey anlamadım..ınsanlar yıllarca arastırıp anca asılamaya karar verıyor..pek bılgım yok burda bılgısı olan arkadaslar daha cok yardımcı olacaktır.. ama bence mutlaka baska doktorlarada gorun.....neden tek doktora baglı kalıyorsun.. nıhayetınde daha 2 aycık ya..cık cık cık... :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

merhaba cnm cevapladıgına cok sevindim .inan bende nasıl buraya geldiğini anlayamadım doktorun .ben bebek düsünüyorum adetim biraz düzensiz diye gittim su anda yumurtlama ignesi oluyorum :) doktor bursada cok ünlü biri tavsiye üstüne ona gittim ama cok heyecanlı ve aceleci biri .nese simdi yumurtlama ignesinden sonra aşılama değil normal ilişkyi deneyecegim aşılama icin bencede cok erken .acaba esimle düsünüyoruz biz hemen su an cocuk istiyoruz izlenimi mi verdik bu adama da tam gaz bana igne verdi :)))

cevap görünce biraz morelim düzeldi cok saol . aşılamayı doktoru söyleyecegim yaptırmayacagım

sen tedavi görüyormusun cnm

Merhaba canim hosgeldin
Asilama veya yumurtlama takibi hakkinda bir deneyimim olmadigi icin birsey soyleyemem ama 2 aydir bebek dusunuyoruz demissin,bence ilk once dogal yollarla hamile kalmaya calissan daha iyi diye dusunuyorum,ben denemenin 1.yilinda hamile kalmistim ama bebegimi kaybettim ve 1 yil oldu hamile kalamadim ve asilamayi henuz dusunmuyorum.Stres yapma bence canim oluruna birak.Bence doktorunu degistir canim.Doktorlar bile ilk 1 yil olmamasini normal karsiliyor benim bildigim.Hersey gonlunce olsun canim:KK16:

cnm öncelikle allah sanada ne zaman istiyorsan bebiş nasip etsin kucagın en yakın zamanda dolsun . söylediğin cok dogru biz daha 2 aydır bebek düsünüyoruz ve bende aşılamanın cok erken oldugunu düsünüyorum .su anda adetim düzensiz oldugundan yumurtlama ilacı ile takip yaptırıyorum ama yumurtlamam istenilen büyüklüğe geldiğinde aşılama değil de normal ilişkiyi deneyeceğiö cünkü eşimin spermlerinde de hic problem yok ....

ebebrulicim, papilloumurcum, efsuncum şimdi hamiş olduğunuzu gördüm listede, canlarım canı gönülden tebrik ederim, rabbim hayırlı uğurlu etsin, tamamına erdirsin kazasız belasiz inşallah:KK16: canlarım ben zor bir dönemden geçiyorum, annem çok rahatsız, kalp krizi geçirdi, zorla toparlamaya çalışıyor, ne facebooka ne de kulübe hiç giresim gelmiyor artık, dualarınızı esirgemeyin nolur, çok ihtiyacımız var.:2: tekrardan sizleri tebrik ederim canlarım, rabbim size de güldü bak sonunda ne güzel yaaa, bu topic çok uğurlu inşallah, isteyen herkese nasip etsin güzel Allahım, canlarım çok öpüyorum sizleri, bebişlerinizi de pamuk yanaklarından öpüyorum, sağlıcakla kalın, inşallah rahat bir hamişlik geçiririsiniz, amiinn..görüşürüz inşallah:KK16::KK16:

ah betüş ahh dün sana yine laf ettim geç kalırım ben de yarın dedim ve uyanamadım yarım saat rötarlı geldim işe :KK1: efsunlumusun nesin arkadaşım anlamadımki sabah gelip kulağıma uyuuuuuu diye bişiler ürleniyo sanki töbe töbe :KK19: neyse işte geldim burdayım :KK45: sen nerdesin kız yine mi uyuyakaldın :KK1: işte asla da uslanmam :26: :KK1:
iyi aksamlar kizlarBende bu ay hic umut kalmadi :KK14:Onumuzdeki hafta bat zamanimGecen hafta gogus uclarimda aci vardi 4 gun surdu ve gectiBundan 1 yil once hamile kaldigim ay gogus uclarim cok acimisti ve aci gogusumun tamamina yayilmisti ve hamile oldugumu ogrenmistim:KK14:Yani bu ayda hamile kalamadimHerseyin hayirlisi artik:KK14:
tatlım neden böyle düşünüyosun sen hiç hamile kalmadım ama göğüs arğısı olmayıp hamile olduğunu öğrenende çok kişi var. sen önceki tecrübenden yola çıkarak diyorsunki yok ama Allahtan ümit kesilmez fıstık, inşallah şaşırırsın beboşun gelmiştir, yoksa bile hayırlısını isteyelim bidahaki ay gelir inşş :KK49:
kızlar merhaba bende aranıza bugün katıldım2 aydır bebiş düsünüyoruz ilk düsündüğümüzde doktora gittim tahlil yaptı hormonların gayet normal dedi . adet düzensizliği yasamısstım hapla korunup hapı bırakmıstım daha sonra doktor 14. günde gel yumurtalarına bakalım dedi.14. gün gittiğimde yumurta göremedi klomen verim sana dedi ok dedim gecen ay klomen ile yumurta takibi yaptık 14. gün yumurtam 15 mm oldu yeterli değil sana yumurtlama ignesi vercem dedi rapor cıkardı nası rapor anlamadım hicbir doktora gitmeden :)bugün esim igneleri aldı 5 gün igne olucam sonra salıya muayene var hatta normal ilişki değil belki asılama yaparız dedi sok oldum cok morelim bozuldu .bir problemim yok diyen doktorum 1 ayda asılama yapabiliriz demeye basladı :KK43:((esiminde spermleri cok iyi cıktı test yaptık nabıcam bilemedim psikolojm bozuldu doktorumu değiştirsem ama igneleride aldık :KK43:(nolur yardım edin
merhaba tatlım, ya çok şaşırdım diğer yazılarınıda okudum da. yani nası 2 ayda bu yollara sürükledi bu doktor siziii siz ne kadar istekli olsanızda her ay şansınız %20dir stres gibi faktörlerde düşer hatta bu oran normalinde bu tarz tedavileri 1 yıl üstü, çok ısrar edenlerde hadi bilemedin 7-8 ay sonra başlanır. ya özelmiydi bu doktor acaba sen kendiliğinden hamile kalmadan biraz daha mı maddi çıkar gözetiyo (kusura bakmasın ama düşündürüyo insanı böyle şeyler) yaşınız kaç? dediğin gibi demekki sizi fazla istekli gördü.. ama sana da yazık diil mi ya daha en başından iğne ilaç bilmemne.. Benim fikrimi sorarsan başka bir doktorada git ve açıkça anlat süreci doktorunun tedavi şeklini de.. inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın bu doktora kalırsa 2 ay sonra tüp deneyelim dicek gibime geldi
slm kızlar.. bugün 2.aşılamaın 10.günü zaaman daralıyor.. test günüm 11 aralık.. dualarınızzı bekliyorum :KK16::KK16:
canımmmm az kaldıııı. dualarımız seninleee inşallahh pozitifi göreceksinnn 9 ay sonrada bebişini kucağına alacaksınnn :KK16:
ebebrulicim, papilloumurcum, efsuncum şimdi hamiş olduğunuzu gördüm listede, canlarım canı gönülden tebrik ederim, rabbim hayırlı uğurlu etsin, tamamına erdirsin kazasız belasiz inşallah:KK16: canlarım ben zor bir dönemden geçiyorum, annem çok rahatsız, kalp krizi geçirdi, zorla toparlamaya çalışıyor, ne facebooka ne de kulübe hiç giresim gelmiyor artık, dualarınızı esirgemeyin nolur, çok ihtiyacımız var.:2: tekrardan sizleri tebrik ederim canlarım, rabbim size de güldü bak sonunda ne güzel yaaa, bu topic çok uğurlu inşallah, isteyen herkese nasip etsin güzel Allahım, canlarım çok öpüyorum sizleri, bebişlerinizi de pamuk yanaklarından öpüyorum, sağlıcakla kalın, inşallah rahat bir hamişlik geçiririsiniz, amiinn..görüşürüz inşallah:KK16::KK16:
selam dobrmre geçmiş olsun canım Anneciğine Allahtın şifa diliorum tez zamanda iyileşir inşallah, sıhatıne kavuşur :KK16: efsun hamile, ebru ve ben değiliz canım ama inş. yakın zamanda hamile kalabilirz.. Allah sana da kolay doğumlar nasip etsin, kendine iyi bak öpüyorummmm

iyi aksamlar kizlar
bende bu ay hic umut kalmadi :KK14:
gecen hafta gogus uclarimda aci vardi 4 gun surdu ve gecti
bundan 1 yil once hamile kaldigim ay gogus uclarim cok acimisti ve aci gogusumun tamamina yayilmisti ve hamile oldugumu ogrenmistim:KK14:
herseyin hayirlisi artik:KK14:

hayırlısı olsun cnm benim allahım çok fazla beklettirmeden verir inşallah

2 aydır bebiş düsünüyoruz ilk düsündüğümüzde doktora gittim tahlil yaptı hormonların gayet normal dedi . Adet düzensizliği yasamısstım hapla korunup hapı bırakmıstım daha sonra doktor 14. Günde gel yumurtalarına bakalım dedi.14. Gün gittiğimde yumurta göremedi klomen verim sana dedi ok dedim gecen ay klomen ile yumurta takibi yaptık 14. Gün yumurtam 15 mm oldu yeterli değil sana yumurtlama ignesi vercem dedi rapor cıkardı nası rapor anlamadım hicbir doktora gitmeden :)

nolur yardım edin

canım benim daha yolun çok başındasınız hemen olmadı diye telaş yapmayın bencede aşılama için biraz daha düşün doktorlar yolmaya bakıyor bana da 2 yıl sonra aşılama dediler ben bile kabullenemedim daha iğnelerini kullan baktın sonuç yok gitme doktora falan dinlen kafandan at hamileliği olacaktır gör bak allah ım yardımcın olsun tatlım çok şükür probleminizde yok :KK16:

günaydınlar canlarıımmm
sabahları bulantılarım oluyor biraz serseme dönüyorum artık.
hayırlı cumalar.
dombrambre çok geçmiş olsun canım annene.
Rabbim sanada hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah

slm kızlar.. bugün 2.aşılamaın 10.günü zaaman daralıyor.. test günüm 11 aralık.. dualarınızzı bekliyorum :KK16::KK16:
HADİ HAYIRLISI TATLIM İNŞ.POZİTİFİ GÖRECEKSİN SABRET AZ KALMIŞ
CANIM SENİ ÇOK MERAK ETTİM ALLAH IM ANNENE ACİL ŞİFALAR VERSİN DUALARIMIZ SENİNLE BEBEMM EFSUN HAMİLE BİZ BEKLEMEKTEYİZ HALA RABBİM HERBİRİMİZİN YARDIMCISI OLSUN ÖPÜYORUM SENİ ÇOK
ah betüş ahh dün sana yine laf ettim geç kalırım ben de yarın dedim ve uyanamadım yarım saat rötarlı geldim işe :KK1: efsunlumusun nesin arkadaşım anlamadımki sabah gelip kulağıma uyuuuuuu diye bişiler ürleniyo sanki töbe töbe :KK19: neyse işte geldim burdayım :KK45: sen nerdesin kız yine mi uyuyakaldın :KK1: işte asla da uslanmam :26: :KK1:tatlım neden böyle düşünüyosun sen hiç hamile kalmadım ama göğüs arğısı olmayıp hamile olduğunu öğrenende çok kişi var. sen önceki tecrübenden yola çıkarak diyorsunki yok ama Allahtan ümit kesilmez fıstık, inşallah şaşırırsın beboşun gelmiştir, yoksa bile hayırlısını isteyelim bidahaki ay gelir inşş :KK49:merhaba tatlım, ya çok şaşırdım diğer yazılarınıda okudum da. yani nası 2 ayda bu yollara sürükledi bu doktor siziii siz ne kadar istekli olsanızda her ay şansınız %20dir stres gibi faktörlerde düşer hatta bu oran normalinde bu tarz tedavileri 1 yıl üstü, çok ısrar edenlerde hadi bilemedin 7-8 ay sonra başlanır. ya özelmiydi bu doktor acaba sen kendiliğinden hamile kalmadan biraz daha mı maddi çıkar gözetiyo (kusura bakmasın ama düşündürüyo insanı böyle şeyler) yaşınız kaç? dediğin gibi demekki sizi fazla istekli gördü.. ama sana da yazık diil mi ya daha en başından iğne ilaç bilmemne.. Benim fikrimi sorarsan başka bir doktorada git ve açıkça anlat süreci doktorunun tedavi şeklini de.. inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın bu doktora kalırsa 2 ay sonra tüp deneyelim dicek gibime geldicanımmmm az kaldıııı. dualarımız seninleee inşallahh pozitifi göreceksinnn 9 ay sonrada bebişini kucağına alacaksınnn :KK16:selam dobrmre geçmiş olsun canım Anneciğine Allahtın şifa diliorum tez zamanda iyileşir inşallah, sıhatıne kavuşur :KK16: efsun hamile, ebru ve ben değiliz canım ama inş. yakın zamanda hamile kalabilirz.. Allah sana da kolay doğumlar nasip etsin, kendine iyi bak öpüyorummmm

canummmmmmmmmmm sevgimmm :KK49:nasılsın kuzummm :KK16::KK54:

günaydınlar canlarıımmm
sabahları bulantılarım oluyor biraz serseme dönüyorum artık.
hayırlı cumalar.
dombrambre çok geçmiş olsun canım annene.
Rabbim sanada hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah

gunaydın canımm h.geldin bulantı normaldir herhalde kızında olmuşmuydu tuzlu şeyler ye dikkat et kendine öpüyorum seni hayırlı cumalar tatlım:KK54:

X