Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet canım o tarz ağır ilaçlar geciktirir.. kızarsa kızsın boşver hep kızıyolar zaten biran önce git netleştir.. hakkında hayırlısı kuzucuğum Allah tez zamanda şifa versin inşallahhh yeni evindee mutlulukla oturun karı koca bide bebiş

bat ??? Gülmeyiinnnn :))))

bat-7 aralıksat- aynı...
daha baya varmış canım o yüzden silik çıkmış ta olabilir 10 gün var nerdeyse.. beklemekten başka çare yok.. ilacı kullanmak istemiyorsan bir kanda testi yaptır olmazsa onda daha erken çıkıyor ama kimisinde 10 gün kala kan testinde bile çıkmazmış. ya da bugün ilacı al, yarın sabah yine idrar testi yap eğer silik görürsen yarın git kan testine

hiç gidesim yok doktora. doktora ısınamadım. özel hastane. sanki devlet hastanesi gibi kapıda bekliyoruz. 2-3 saat beklediğimi biliyorum.... ayrıca net aslında bebiş olmaz bu ay olmazsa bakşa doktor bakacağım...

iyi dileklerin için sağol canım benim ya.... özlemişim sizleri... sohbetleri...

iyi maş. 2 özel hastane birde devlet hastanesi var ilimde. devlet hastanesinde bayan doktor yok. bayan doktorla daha rahat ederim. altarnatif olarak diğer hastaneyede bakayım olmazsa....

devlet hastanesine bayan doktor gelmiş. randevuya bakayım dedim 11/12/2012 ye veriyor randevuyu... o kadar uzak olur mu ya... ozmana kadar kırmızılarım gelir ve giderler

Son düzenleme:
15 dk bir wc ye gidiyorum fena gazım var inş.bunlar belirtidir takılmakta istemiyorum ama artık çok bekledim allah ım inş.duyar sesimi

15 dk bir wc ye gidiyorum fena gazım var inş.bunlar belirtidir takılmakta istemiyorum ama artık çok bekledim allah ım inş.duyar sesimi

inşallah canım.kana git kesin sonucu öğren dicem ama hayal kırıklığına uğramandan korkuyorum o yüzden 29 undan sonra istediğin zaman test yap inşallah vardır canım

ay az evvel yazdım ama gitmemiş, hay maş. o nası bi gün ya 2013 e verselerdi bari.. devlet daha sor canım sen yine bi diğer özele git inşallah beğenirsin ilgili çıkarlar..

arkadaşlar caresızlık olarak degerlendırmeyın..herseyde varbır nasıp..hepımız annne olmak o tatlı duyguyu yasmak ıstıyoruz..ama HAYIRLISI ıle.. adet gecıkmesınden 2gun sonra bıle bellı oluyor gebelık.. benım oyle olmustu.. ama ne care 5 aylıkken kaybettım..bu cok acı.. rabbım verıyor aratmıyor ama ıste bazen sonucuna ulasamıyorsun..bırde bunu dusunun (

allah ım büyük cnm çok dua ediyorum hiç isyan etmedim 2,5 senedir.. durumuna üzüldüm cnm allah ım sabır güç versin sana gebe kalabiliyorsun ama peki tekrar deniyormusunuz ?
hayırlısı olacak inşallah canımmm sen üzme kendiniii...beklemekten başka çare yokkk zor olsada bizim elimizde olan birşey değil

inşallah cnm benim iyiki varsınız

evet cnm 6 ay sonra tekrar gebe kaldım suan 23 haftalıgım ama cok zor gecıyorum dusuk tehlıkem var aynı sorunları tekrar yasıyorum.. hıc bırsey kolay degıl.. arkadasım ver bebegı olmuyor 6 yıldır ne mutlu sana dıyor en azından oldugunu bılıyorsun..bende oyle deme dedım.. evet oldugunu bılıyorum ama kucagıma alamayacagımı da bılıyorum..(bır oncesı ıcın ) cok kotu cnm ya..her anı her donemı zor.. ama sen tedavılerını aksatma bızım gelınımız 3 yıldan sonra 3 cocuk sahıbı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…