Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet cnm 6 ay sonra tekrar gebe kaldım suan 23 haftalıgım ama cok zor gecıyorum dusuk tehlıkem var aynı sorunları tekrar yasıyorum.. hıc bırsey kolay degıl.. arkadasım ver bebegı olmuyor 6 yıldır ne mutlu sana dıyor en azından oldugunu bılıyorsun..bende oyle deme dedım.. evet oldugunu bılıyorum ama kucagıma alamayacagımı da bılıyorum..(bır oncesı ıcın ) cok kotu cnm ya..her anı her donemı zor.. ama sen tedavılerını aksatma bızım gelınımız 3 yıldan sonra 3 cocuk sahıbı oldu :KK70:

gözün aydın cnm dikkat et kendine dinlen sürekli Allah ım yardımcın osun benimde 3 günüm geçti test yaptım çıkmadı acaba geç döllenmemi bilmiyorum hayırlısı allah tan artık :KK49:

evet cnm 6 ay sonra tekrar gebe kaldım suan 23 haftalıgım ama cok zor gecıyorum dusuk tehlıkem var aynı sorunları tekrar yasıyorum.. hıc bırsey kolay degıl.. arkadasım ver bebegı olmuyor 6 yıldır ne mutlu sana dıyor en azından oldugunu bılıyorsun..bende oyle deme dedım.. evet oldugunu bılıyorum ama kucagıma alamayacagımı da bılıyorum..(bır oncesı ıcın ) cok kotu cnm ya..her anı her donemı zor.. ama sen tedavılerını aksatma bızım gelınımız 3 yıldan sonra 3 cocuk sahıbı oldu :KK70:

bir önceki kaybın için gerçekten çok üzüldüm.Rabbim bu bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

gözün aydın cnm dikkat et kendine dinlen sürekli Allah ım yardımcın osun benimde 3 günüm geçti test yaptım çıkmadı acaba geç döllenmemi bilmiyorum hayırlısı allah tan artık :KK49:

belkıde oyledır.. 5.gun kesın sonuc cıkıyor.. ıns bebiş yoldadır :) guzel haberlerını bızımle paylas..

kıslar taliha bu ay ne yaptı yani tedavi olarak sonuç ne hiç girmiyoda yada ben denk gelmiyom.

kıslar taliha bu ay ne yaptı yani tedavi olarak sonuç ne hiç girmiyoda yada ben denk gelmiyom.

burdayımm canımmm.bugün kan verdimm..semar testim temiz çıktı çok şükür kan sonucum cuma çıkacak..o sonuca göre yol alcaz tatlımm..ama büyük ihtimal önümüzdeki ay aşılama olacak :KK70: sen naptın canımm.

canım seni çok umutlandırmak istemem ama t çizgisinin silikte olması güzel bir şey, inşallah gün be gün çizgi belirginleşir ve hamilesindirkuzum çok önemli doktor ya.. ben kadın doğumcumdan çokçok memnunum özel hastanede de gitmiştim ama dediğin gibi hiç memnun kalmadım, şimdi özel bi kliniğe gidiyorum(kadın doğumla ilgili bi klinik). bazı hormon testleri yapıyor sonuç çıkınca telefonlaşıyoruz falan genelde böyle devam ediyoruz.. öyle bir yer araştır istersen birde.. biz de seni özledik canım ya çok açma arayı tamammıı :KK54: :KK54: :KK54:

ayyy inşallah inşallaahh....:)

burdayımm canımmm.bugün kan verdimm..semar testim temiz çıktı çok şükür kan sonucum cuma çıkacak..o sonuca göre yol alcaz tatlımm..ama büyük ihtimal önümüzdeki ay aşılama olacak :KK70: sen naptın canımm.

iyiyim canım nasıl olsun 2 tane yumurtam varmış 19mm lik onlara çatlatma yaptırdım artık adet zamanımın gelmesini bekliyorum hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah.

kıslar günaydın güzel haber verecek olab varmı?hadi bugün güzel habar duymak dileğiyle:)

Şekerler nasılsınız? Haftayı yarıladık mı ne :KK1: Cumayı dört gözle bekliyorummmmm.. Asyacım biz bu ay korunacaz ya ben de bi atraksiyon yok :KK1: Ama içimden bi ses bi kaç gebiş haberi daha alıcaz diyor bu ay yada aralıkta :KK49:

kızlarrr merhabaaaa....

benim bugün 22.günümm gerçi bu aydan ümitli değilim ama rabbim belkim şaşırtım bizi :KK70:

günaydın canlarımmm
ebrudan haber mi varmı naptı acaba güzel haberle gelse de şurada bir halay çeksek yaaa:KK64:

kızlarrr merhabaaaa....

benim bugün 22.günümm gerçi bu aydan ümitli değilim ama rabbim belkim şaşırtım bizi :KK70:

Kızlar günaydın sabah acile gittik öluyordum agrıdan adet oldum kistlerim ağrı yaptı bu sefer inanılmaz bir ağrıydı ağladım resmen perişan oldum hep ne yediysem istifra ettim işlerde gidemedim ağrı kesici falan verdiler şükür İyiyim şimdi Allah I'm bu ayda nasip etmedi bana çok umutlanmıştım herseyde vardır bir hayır saglıgım yerinde olsun cocuk ikinci plan artık bugün giremeyebilirim canlarım yatıp dinlenmem lazım kendinize iyi bak size güzel haber vermek isterdim ama allahım buna izin vermedi nasip kısmet artık olursa olur :KK43:

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım...

ben evleneli yaklaşık 1 sene oldu.9 aydır bebek düşünüyoruz ama sonuca eremedik bir türlü
bu sefere ilk defa ateş ölçüm yöntemini denedim şuanda 28.günüm ateşim yükseklerde 2 gün kaldı regl olmama.
Nolur benim içinde dualarınızı eksik etmeyin gelmesin kırmızılar artık bıktım baskılardan .......

Kızlar günaydın sabah acile gittik öluyordum agrıdan adet oldum kistlerim ağrı yaptı bu sefer inanılmaz bir ağrıydı ağladım resmen perişan oldum hep ne yediysem istifra ettim işlerde gidemedim ağrı kesici falan verdiler şükür İyiyim şimdi Allah I'm bu ayda nasip etmedi bana çok umutlanmıştım herseyde vardır bir hayır saglıgım yerinde olsun cocuk ikinci plan artık bugün giremeyebilirim canlarım yatıp dinlenmem lazım kendinize iyi bak size güzel haber vermek isterdim ama allahım buna izin vermedi nasip kısmet artık olursa olur :KK43:

canım hayırlısı olsun .çok geçmiş olsun dinlen tatlım

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım...

ben evleneli yaklaşık 1 sene oldu.9 aydır bebek düşünüyoruz ama sonuca eremedik bir türlü
bu sefere ilk defa ateş ölçüm yöntemini denedim şuanda 28.günüm ateşim yükseklerde 2 gün kaldı regl olmama.
Nolur benim içinde dualarınızı eksik etmeyin gelmesin kırmızılar artık bıktım baskılardan .......

hoşgeldin canım.inşallah alırsın bu ay güzel haberi.ateşinin hala yüksek olması çok güzel inşallah düşmez hiç ateşin.

Merhabalar kızlar.. Dün 2. Aşılamam yapıldı..bakalım hayırlısı ne ise o olsun..hepiniz bütün isteyenler için dualarım sizlerle.. :) bu durumların nasıl olduğunu bildiğim için başka kimse sıkıntı çeksin istemiyorum..allahım herkese hayırlısını sağlıklısını versin inşallah... Buarada 2. Aşılaması tutanlar varsa aranızda anlatabilir misiniz neler yaşadınız?neler yaptınız?nasıl davrandınız falan..ben evdeyim yatıyorum bu sefer.. Haa çok umutlu muyum değilim..çünkü ilk aşılamamda inanılmaz yıkılmıştım ben yine öyle olmak istemiyorum doğrusu... :KK50: Haberlerinizi bekliyorum.. Ona göre istatistik belirlicem kendime tutar tutmaz falan diye :) bide benim dün o spekulum denen alet girerken canım çok yandı..ve dr kendini kasarsan olmaz bak falan dedi.. Yine kafam karıştı o anlamda da ..:KK43: dualarınızı eksik etmeyin...:KK16:

X